Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdefelek, ja moge nawet na low grac mi to nie przeszkadza. Powiedz jaki masz sprzet dokladnie i jak podkrecony, jaka rozdzialke masz, i na ile % masz pole widzenia usawione k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe również że mieli przyjemnosc spotkać się z jakimś błędem w grze. Ja nie raz na przyklad trafiam BH a mi sobie przez niego rakieta przelatuje :|

1694546[/snapback]

bo BH ma calkiem duze wejscie w ktorym zmiesci sie kazda rakieta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dopiero wczoraj zakupilem BF2 :) Gra działa mi rewelacyjni mimo mojego kiepskiego kompa . Mam jednak pytanko , a mianowicie czy kiedy latacie śmgłowcami i samolotami urzywacie jakis dodatkowych urządzeń wskazujących jak Joystick , albo jakieś pad ? Pytam bo mi strasznie kiepsko wychodzi fruwanie i chciałbym wiedzieć czy potrzebuje jakiś padów , aby dobrze obługiwać te maszyny .

 

Jeżeli taki temat był wcześniej na forum naprawde przepraszam , starałem sie w miare możiwość przejrzeć ten cały topic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było :P

Wiekszość lata heli na myszce a samolotem na joyu. Ja sie latać heli uczyłem w ten sposób że odpalałem sobie swój serwer lokalny na kompie, respawn ustawiałem na 1s zeby nie czekać jak sie zabije no i tłukłem to heli ciagle ;] Powyznaczaj sobie co chce stracic albo jak gdzie przeleciec i sie nauczysz, mimo wszystko to nie jest takie łatwe...

 

Samolotem na myszce tez sie da latac ale z duzo mniejsza skutecznoscia niz na joyu imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było :P

Wiekszość lata heli na myszce a samolotem na joyu. Ja sie latać heli uczyłem w ten sposób że odpalałem sobie swój serwer lokalny na kompie, respawn ustawiałem na 1s zeby nie czekać jak sie zabije no i tłukłem to heli ciagle ;] Powyznaczaj sobie co chce stracic albo jak gdzie przeleciec i sie nauczysz, mimo wszystko to nie jest takie łatwe...

 

Samolotem na myszce tez sie da latac ale z duzo mniejsza skutecznoscia niz na joyu imo.

1704078[/snapback]

Ale przy serwie lokalnym grasz sam, czy masz jakieś boty? Możesz jakoś ćwiczyć w towarzystwie?

 

Można też znajdować puste serwery (zazwyczaj nierankingowe) z niskim pingiem i na nich ćwiczyć. Ja tak ćwiczę latanie joyem (saitek evo)

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zmieniasz serwer. najlepij umowic sie z kumplem, najlepiej takim z real life, wbic sie na jeden z setek pustych rankingowych i sobie latac

 

w ten sposob min odkrylem tajemnice, czemu czasem hummer przezywa trafienei bazooka - ano sprawdzcie sobie jak nikle straty ponosi samochd trafiany w szybe, praktycznie zadne

 

jest to tez najlepsza metoda do zdobywania odznak dla mechanika bo w trakcie normalnej gry nawet te 5 podstawowych napraw to trudno, bo czolgi padaja jak muchy a kierowcy to najczesciej skonczeni idioci [naturalnie wtedy nalezy juz zalatwic to na serwie, gdzie jest gra, bo inaczje sie statsy nie licza :)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 napraw... wszsytkie inne wymagania sa realne, ale to? jak czolg obrywa to juz ginie, albo lepiej, zostaje porzucony przez kierowce debila

 

naprawa czolgu w trakcie walki najczesciej zas konczy sie przejechaniem przez kierowce.. a naprawe zabawek commandera.. coz.. owszem, moge cala runde sie nudzic, ale bez jaj, lezenie obok artylerii to prosta droga do bycia zarznietym przez pierwszego lepszego specopsa - shotgunem duzo zrobisz komus kto ma g36

 

wiec ta jedna odznake z czystym sumieniem sobie wyprodukowalem na starej postaci i wyprodukuje ja sobie na nowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach rankingowych dawno już nie mialem sytuacji ze ktos leci BH i wali w pierwsze lepsze drzewo. Natomiast niektórzy pchający się do AH jako piloci lub gunnerzy to nieprzeciętni kretyni :/ Zaznaczam gosciowi czołg, wystawiam do strzału a ten na przyklad z karabinku wali :|

Większość już jakos sobie radzi w powietrzu i panuja nad maszynami, ale cholera w ogole nie mysla i nie patrzą w około :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grac jako gunner , a szczegolnie rozwalac heli przeciwnika w locie opanowalem to do perfekcji , czolgi to bulka z maslem jak tylko koles leci w miare prosto to kazdy czolg jest juz historia jesli jestem gunnerem , tyle ze zeby przezyc trzeba miec dobrego pilota ale latalem z kolesiami ktorych zestrzelic to naprawde byla wielka sztuka , draniom nawet samoloty nie potrafily zalezc za skore zdolne bestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy tylko tyle, ze przeciwnik byl [gluteus maximus] - samolot nie ma najmniejszych problemow nawet z najlepiej manewrujacym smiglowcem

 

z innej beczki: ile razy statystyki nie zaliczyly wam jakis odznaczen? ja juz drugi raz mam taka przygode na serwerach EA Official, ze zdobyta w czasie gry odznaka, razem ze wszystkimi punktami, nie zapisuje sie w statsach. od pierwszego minelo juz pare dni wiec stracilem nadzieje, drugi byl wcoraj w nocy i tez kurde kupa, gralem od tamtego czasu, nic to nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) z innej beczki: ile razy statystyki nie zaliczyly wam jakis odznaczen? ja juz drugi raz mam taka przygode na serwerach EA Official, ze zdobyta w czasie gry odznaka, razem ze wszystkimi punktami, nie zapisuje sie w statsach. od pierwszego minelo juz pare dni wiec stracilem nadzieje, drugi byl wcoraj w nocy i tez kurde kupa, gralem od tamtego czasu, nic to nie dalo

Zwracaj uwagę czy w BFHQ są podawane realne punkty czy też wartości od czapy. Ja tak miałem, że w BFHQ miałem jakieś kosmiczne liczby ale kontynuowałem grę. Efekt był taki, że nie doliczyło mi punktów i odznaczeń. A to była piękna partia sprzed patcha 1.03 z punkcikami zarobionymi przejmowaniem flag przez BH :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blad o ktorym mowisz latwo zauwazyc, bo wtedy masz na liscie graczy jedna belke [jestes szeregowcem], teraz jestem juz wyczulony i jesli tylko widze takie cos natychmiast sie rozlaczam i wlaze na inny serw. bfhq pokazuje mi raczej dobrze, inne mapy tego dnia zliczyl mi dobrze, tylko z tymi serwerami official mam klopoty

 

a szkoda, bo na ktorym serwerze jest taka piekna liczba prostego w kasowaniu dobytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach rankingowych dawno już nie mialem sytuacji ze ktos leci BH i wali w pierwsze lepsze drzewo. Natomiast niektórzy pchający się do AH jako piloci lub gunnerzy to nieprzeciętni kretyni :/ Zaznaczam gosciowi czołg, wystawiam do strzału a ten na przyklad z karabinku wali :|

Większość już jakos sobie radzi w powietrzu i panuja nad maszynami, ale cholera w ogole nie mysla i nie patrzą w około :|

W jaki sposób to robisz?

 

Mnie się wczoraj naprawdę dobrze latało Cobrą na jakimś francuskim rankingowym (z marszu po paru dniach przerwy w graniu). Nie jestem wymiataczem, na razie ;) :lol: , ale miło wspominam. Może dlatego, że przeciwnik nie był zbyt wysokich lotów ale na kimś trzeba trenować ;)

Latałem z jakimś angolem, był OK, ale nie korzystał zbyt często z rakiet :? niestety. Musiałem go wspierać niekierowanymi ... :D

 

Pod koniec rundy łapa mnie już bolała od kręcenia joyem ...

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak jak :] Robie spotted że mam na radarze zaznaczony powiedzmy czołg, podnosze nos do góry tak ze kolo celownik ma idealnie na czołg do perfekcyjnego strzału. Najlepiej latać z kimś i rozmawiać przez mica, dobra współpraca pilota i gunnera to podstawa. Dobrze jak też gunner czasem patrzy za helikopter zeby zobaczyc czy cos goni nasz heli czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np ja!! :P

 

Co do rakiet to rzeczywiscie jakies dziwne jazdy sa. Niby lokuja sie na celu a odpalone przelatuja przez heli :|

Wkurza mnie to bo czekam az wyrzuci kolo flare i rakiety zaloguja sie tylko na heli a nie na flarach. Wtedy bam!! A one i tak chybiaja. Nie kumam tego.

Bh musze z dzialka sciagac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach rankingowych dawno już nie mialem sytuacji ze ktos leci BH i wali w pierwsze lepsze drzewo. Natomiast niektórzy pchający się do AH jako piloci lub gunnerzy to nieprzeciętni kretyni :/ Zaznaczam gosciowi czołg, wystawiam do strzału a ten na przyklad z karabinku wali :|

Większość już jakos sobie radzi w powietrzu i panuja nad maszynami, ale cholera w ogole nie mysla i nie patrzą w około :|

1705741[/snapback]

wiekszosc ludu poprostu niezna klawiszologii i przez to wali z dzialka bo jest pod reka...do tego maja jakies badziewne mouse z tesco i niechce im sie krecic zeby do tylu patrzec... :mur: i niestety ja tez do nich naleze, ale zbieram na jakas normalna (nieopti i nie wireless) to wtedy zaczne grac normalnie (mam nadzieje :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dość, że mam opti i wireless to jeszce zmieniam widoki na klawie :D :P

Tylko nie rozumiem jednej rzeczy, jak można nie znać klawiszologi :lol: Dla mnie logicznie, że bez jej poznania gra jest do pupy ;D Osobiście wątpie żeby ktoś kto jest już sierżantem nie umiał używać rakiet :| Może po prostu sie boją że trafi się niewybuch ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)  Osobiście wątpie żeby ktoś kto jest już sierżantem nie umiał używać rakiet :| Może po prostu sie boją że trafi się niewybuch ? :|

Tego sierżanta mogli "utłuc" na czymś innym a teraz próbują z heli ...

 

Sterowanie rakietami heli nie jest wcale łatwe. Część chyba w ogóle nie wie, że można nimi sterować

 

Hmm, też mam opti i wireless (logitech desktop cordless optical). To słabo? :?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też mam opti i wireless (logitech desktop cordless optical). To słabo? :?

1706765[/snapback]

mialem raczej na mysli te badziewia co w marketach sprzedawają...powinno to byc na wage :lol2:

 

skoro mowisz ze da sie grac tym co masz to moze sie skusze...

 

lol ona kosztuje prawie 200pln :blink:

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...