Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiścię wątpie że ktoś grał ~100 godzin i ani razu nie gunnerował, no bez przesady 

w bh gunerowalem raptem 5 minut, bo tyle trzeba bylo na jakiejs mapie, bardziej mnie bawi 'bomber', czyli spec ops zrzucajacy c4 z wysokosci na klebiacy sie tlum, albo minowanie

 

ja gram i latam od lat na optycznym samsungu za 40 zeta, w q3 przez wiele lat nikt mi krzywdy nie zrobil, przez jaksi czas grywalem sobie w ut2k4, teraz w to i gra sei calkiem niezle

 

doceniam naturalnie wieksza ilsoc przyciskow, chcialbym miec zamiat 3 troche wiecej, ale to skilla ani rozumu nie zastapi. widac to na sporej czesci turniejow q3 w ktorych miaelm udzial - sa gracze ktorzy robia cyrk [myszki, konfigi, podkladki, klapki na uszy] i tacy, ktorzy rozwalaja ich na defaultach grajac po browarze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem raczej na mysli te badziewia co w marketach sprzedawają...powinno to byc na wage  :lol2:

 

skoro mowisz ze da sie grac tym co masz to moze sie skusze...

 

lol ona kosztuje prawie 200pln  :blink:

1707331[/snapback]

Jeśli chodzi o sprzęt tego typu to nie kieruj się moimi opiniami. Mam ten zestaw i jestem zadowolony. Ale czy nadaje się on do grania? Nie mam skali porównawczej ani nie jestem profi graczem. Życie rodzinne już na to nie pozwala ...

 

Nawet nie wiedziałem ile ten zestaw kosztuje (klawa+mysz) Ja go dawno już wymieniłem za punkty w tym programie lojalnościowym Plusa. Inaczej bym nie kupił. Choć doceniłem brak kabli - klawa mysz na łózku, nic się nie plącze itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to tak jak z hackerem i lamerem...lamer kuje do egz caly dzien i cala noc i dostanie 3,5 ,a hacker caly dzien i cala noc rznie w multi (w przerwie pisze wirusy i popija se browarka), a rano idzie na egz chwiejnym krokiem i dostaje 4 4,5 :D

 

obecnie mam jakiegos a for tech'a i niedosc ze na podczerwien (dalej niz z 30cm nielapie i jeszcze trza celowac jak w tv) to kulka lapie co drugi piksel :( czasem to nawet w corellu nie idzie zrobic nic do porzadku :(

 

i to sie tez troche odbija na polu walki...

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Metz nie dyskutuj tylko lepiej mnie gon w pts :P

Liedy organizujemy jakies wieksze granie??

 

Dzisiaj szybko wymienie mobo i grafe i moze sie wbije

1708368[/snapback]

A czy można wiedzieć na jakich/jakim serwie gracie?

Z chęcią usmażę na polu walki paru forumowiczów... :]

Ja np. na:

"EA Polska Aster" ping 30-40 ms

i różnych "EA Germany k-play" (powyżej 32 slotów) ping 50-70 ms

 

Te pingi osiągam mając 128kbit neostradę :P (czyli tylko 16KB/s)

 

PS Podobno od listopada TPSA ma zwiększyć wszystkim tym co posiadają 128 na 256kbit. Mam nadzieję, że nie przewalą z tym terminem (bo już w sierpniu to miało nastąpić).

 

Zdrooffko

Edytowane przez Arwo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. To nie jest tak raczej. Neo zwiekszaja tym, co najpozniej zakupili. Ja mam neo jakies 1.5 roku i mi nie zwiekszyli jeszcze, kumpeli i kumplowi co maja neta jakis rok nawet mniej - juz zwiekszyli. No i w miastach szybciej zwiekszaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam taki problem:

 

Kupiłem sobie orginalnego Battlefielda 2. Zainstalowałem, było wszystko ok.

Grałem... (gierka wymiatacka :razz: ) .Zobaczyłem, że są patche w necie.

Więc ściągnąłem BF2 patch 1.3 z stronki EA GAMES. Zainstalowałem, i odpaliłem BF2. Ale, czarny ekran i widze pulpit. Mogę odinstalować BF2, ale może da się coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blackbird

powiem tak - wina to stery ati

 

uzyj refresh force (program) i ustaw odświeżanie obrazu dla 640x480 i 800x600 na 60hz (chyba ze uzywasz tych rozdzielczosci jak grasz...to tak nie rób:))

np ja uzywam 1024x768 i powyzej, i tu mam max odświeżanie monitora ustawione, a te najniższe rozdziałki własnie na 60 - dzięki temu nie mam tego samego efektu, co ty

jak nie uzywasz 800x600 to zrób jak napisałem, i po kłopocie.

oczywiscie w grzech w opcjach ustaw sobie pożądaną rozdziałkę i odświeżanie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie do statsiarzy [nie chowac sie! :)] - jak zdobyliscie odznake 'wysadzacza' - probowalem juz wszsytkiego, lacznie z niska metoda 'allah akbar] - czyli c4 na gazik i sru :)

 

wiem, ze trzeba wybrac jakas zatloczona mape i rzucac wszedzie ludziom klody pod nogi, ale mi kurcze jakos nie wychodzi. zwlaszcza, ze moj ukochany PKM daje znac o sobie, i po prostu nie moge sie z nim rozstacl. na dodatek ostatnio karkand i mashur koncza sie tak szybko, ze po prostu nie ma czasu na te 13 kilsow - cos wypadalo by z tymi ruszami zrobic, bo to moze wbyc fajne w klanowkach, gdzie i tak klimatu zero, ale dla normalnych graczy to jest beznadzieja

 

zastanaawialem sie nad pisaniem na battlefield.pl, ale jak poczytalem kilka postow i zobaczylem jak tam ludzie pisza ['puzniej' itp] to stwierdzilem, ze nie bede dzieciom czasu na nauke zabieral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zrobiłem to co napisał "Gregu", lecz to nie podziałało więc odinstalowałem(nie mogłem wytrzymać dłużej :D ) Ale zobaczyłem, że można nie usuwać profili więc prawie nic nie straciłem.

 

P.S

Dzięki za pomoc "Gregu" :D

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Blackbird96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie...same pytania:]

 

Po wpisaniu w konsoli komendy na wyświtlanie FPS'ów:

renderer.drawfps 1

 

...owszem pokazuje mi fps w lewym górnym rogu, w ten spósób "xx\xx" (xx-liczby heh)

Wie ktoś może co oznaczają po lewej liczby i po prawej stronie "backslash'a"???

Chodzi mi, które to "chwilowe fps" i "średnie fps", bo sądzę że takie jest zliczanie.

 

Dzięki, zdrooffko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wie ktos gdzie mozna tani (sklep internetowy) kupic bf2? Allegro widzialem i wiem jak sie sprawa ma, a widzial ktos moze wyjatkowo tanio bf2? Tak np. 90-100zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech UltraX i Razer Diamondback...i nie ma lepszego zestawu do tej gry, zresztą to najlepszy zestaw do kazdej gry ;P

 

@ Adasi Ty cziterze Ty !! :pppp  :lol:

1708354[/snapback]

Ja cziter?! To ty czituchu znaniecka pojawiasz sie pod moim heli. Pamiętasz ostatnio jak nie mogłes grac bo Cie PB wywalało? Jak myślisz czemu tak było? Ahh ten AutoAim :lol: :lol: :lol:

 

Ja w empiku kupiłem za 97zł, mój kumpel jest pracownikiem i ma przez to zniżki :D

 

A tak tanio normalnie to tylko na allegro chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie od pewnego uzytkownika forum dostalem propozycje za 80 zl nowka sztuka. MOwi ze jest pracownikiem sklepu i dlatego tak tanio sprzeda, ale bez paragonu? Czy to mozliwe ze tak tanio? ;o A co do allegro - w sumie bym sie licytowal zeby kupic tanio, ale boje sie co do uzywanych gier typu bf2... tam sie wchodzi przez cd key, nie? A jak koles mi sprzeda gre i bedzie przez pirata na kupionym sprzedanym cd keyu jechal? Albo jak zmienie nick sobie wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek

CD-Key jest niezależny od konta. Na jednym CD-Keyu możesz mieć więcej niż jeden profil/"żołnierza"/tożsamość(?)/konto sieciowe - mowa o CD-Keyu używanym na jednym tylko kompie. Ale gra sprawdza, czy dany CD-Key nie jest przypadkiem uzywany już. Jeśli jest (a tak być może w przypadku gry "z odzysku") to AFAIK będzie waliło błędem i nie połączysz się z serwerami.

Możesz skontaktować się z EA i napisać, że masz oryginał BF2 a ktoś używa Twojego CD-Keya. Tylko nie wiem czy cokolwiek zrobią skoro nie będziesz miał paragonu -> mail do nich z pytaniem jak to naprawdę jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Grę odpaliłem.

Mój przepis na uruchomienie BATTLEFIELD 2 na Radeonie 9200:

1. Pobrać najnowsze sterowniki do karty http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&g...t&dwn_cat_id=14

oraz pobrać uaktualnienie do ATI Tray Tools

2. Odinstalować stare sterowniki do karty graficznej i restart komputera.

3. Zainstalować pobrane wcześniej nowe sterowniki i restart komputera.

4 Zainstalować uaktualnienie ATI Tray Tools i reset komputera.

5. Wykonać operację jak na obrazku poniżej, czyli prawym w ikonkę Ati Tray tools / OpenGL / Force Z-Buffer depth / ustawić na Force 24 bit Dołączona grafika

6. Wykonać operację jak na obrazku poniżej, czyli prawy przycisk mychy w Pulpit / Właściwości / zakładka Ustawienia / Zaawansowane / zakładka SMARTGART / sekcję Ustawienia AGP - Ustawienie prędkości AGP przestawić na 4X, wcisnąć Zastosuj i zrestartować komputer.

Dołączona grafika

Gra odpaliła się bez żadnych zmian w jej konfiguracji.

Możliwe że niektóre kroki są zupełnie niepotrzebne, naj np. aktualizacja Ati Tray tools lub przestawienie opcji Force Z-Buffer depth na Force 24 bit, więc zaznaczam, że opisałem dokładnie krok po proku jak ja to zrobiłem, ponieważ nie wiem czy to miało wpływ na końcowy efekt. Może miało, a może i nie. Na wszelki wypadek napisałem.

 

Prosze o odpowiedzi czy gra odpalila.

 

Pozdr Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla osób latających Cobrą/Havokiem jako piloci. Gdy ubijesz wroga rakietą niekierowaną wlicza się to jako kill do twoich statystyk.

A co się dzieje gdy wroga ubije twój gunner? Wlicza się to w twoje statystyki? W którą pozycję?

1717091[/snapback]

Jesli gunner zabije wroga TY dostajesz "punkt za asystę" (w tabeli wynikowej w miejscu "puchara", czyli ogólnego score'a oraz pracy w team'ie).

...sam gunner natomiast dostaje punkt w każdej pozycji tabeli (oprócz własnej śmierci :]

...moim zdaniem wrogi team także traci (chyba) kuponik :]

 

EDIT: Ta sama zasada tyczy się Black Hawk'ów i ruskich heli (zapomniałem nazwy :)

 

A tak BTW może ktos odpowiedziec na moje pytanie (na górze tej strony)? chodzi o wskaźnik FPS'ów.

 

Dzięki, zdrooffko O_o

Edytowane przez Arwo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilot dostaje driver kill asist, wlicza sie to w teamwork. [1pkt perz zabity przeciwnik, druzyna przeciwna traci ticket]

 

w ramach tematu - ostatnio zaobserwowalem na serwerach bardzo zabawny sposob zdobywania punktow - latanie CELOWE i z pelna swiadomoscia BEZ strzelcow

 

co potrafi zrobic bombowiec wszyscy wiemy, co potrafi zrobic bombowiec ze strzelcem ludzie jeszcze chyba nie wiedza, a piloci robia wszystko zeby sie nie dowiedzieli.

strzelec w dobrze pilotowanym samolocie ma wiecej killsow niz drugi najlepszy gracz punktow w sumie. dlatego nie raz juz zostalem zabity, lub celowo rozbity, kiedy komus 'kradlem' killsy rakietami.

 

nie robcie tego, ale nie powtarzajcie tez innym, ze strzelec w samolocie to taka fajna robota :)

 

taki hint - pilot ma 5 bomb, przy odrobinie szczescia moze zrobic dwa naloty bez reloadu, strzelec ma 20 rakiet, kazda rozwala, mocniej niz bomba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...