Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam wszystko na max, tylko mnie wkurza jedna rzecz. Coraz częściej wychodzi mi do windy. Wkurzające jest to okropnie. Mam zainstalowany patch 1.3 oraz wyłączam wszystkie progi przed uruchomieniem gry. Ma ktoś może jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm Sid czemu ci neo wywala? Mi ani razu jeszcze nie wywalilo - strasznie dziwia mnie problemu ludzi z neo... od czego to zalezy... masz ustawione gdzies tam w opcjach zeby cie nie rozlaczalo z powodu malego uzycia lacza or smth lajk dat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnikrat ----> jak masz winde xp, to zrob tak:

Odpal Panel Sterowania ----> opcje internetowe -----> zakldka polaczenia -----> drugi napis "ustawienia" patrzac od gory ------> potem zaawansowane -----> i zobacz czy masz zaznaczona opcje "rozlacz przy bezczynnosci dluzeszj niz..." i "rozlacz, gdy polaczenie nie bedzie juz potrzebne" - te opcje MUSZA byc ODZNACZONE. Niech kazdy to sprawdzi - jezeli rozlacza go z netem. Mnie rozlaczalo co jakies 20/10 min, odznaczylem te opcje i nie rozlacza mnie w ogole, tylko rozlacza co 24 godziny, ale to uciazliwe juz nei jest ;) Dajcie znac czy cos zadzialalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nie wywala ani do windy ani nie rozlacza jedyne co to czasem mam podczas gry freezy takie 5 sekundowe po czym wiadomo co nastepuje - kill :mur:

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie bo mam:]

 

a moj DVD co ma 3 lata juz niezabardzo sobie radzi z zabezpieczonymi plytkami:[

zatrybia chyba z 2minuty

hehe, moje dvd ma prawie 6 lat, kupione w 99 w empiku gdansk, ale jest spoko

pionier to pionier, nie tackowy, tylko slot in

każdą płyte zczyta (procz skopanych z crc błedami of cors)

ale tez uzywam obrazka -4 mb i wszystko hula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neostrade mam dzielona przez router, wiec to nie winda mi rwie, tylko cos po stronie neo. dzialo sie to samo po podlaczeniu bezposrednio. po prostu cos nagle pada. i papa.

 

dzieje sie to od czasu kiedy tepsa cos kombinowala u mnie na centrali - w tej chwili wymieniana jest czesc infrastruktury i chyba popsuli zamiast poprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy sobie wykupic serwer na razie rozwazamy GAMESNET i PIF PAF , testował juz ktos ich serwery ?? A moze macie jakies inne propozycje gdzie mozna wykupic serwer do BF2 ??

Jeden z nielicznych polskich rankingowych jest na Gamesnecie.

SoF ma zamiar wykupić publiczny rankingowy 16 slotowy na 3 miesiące na Gamesnecie właśnie. AFAIK tylko Gamesnet oferuje publiczne czyli rankingowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych polskich rankingowych jest na Gamesnecie.

SoF ma zamiar wykupić publiczny rankingowy 16 slotowy na 3 miesiące na Gamesnecie właśnie. AFAIK tylko Gamesnet oferuje publiczne czyli rankingowe

Andy chyba mylisz okreslenia , publiczny to serwer bez hasla na ktory moze wejsc kazdy , prywatny musi byc chroniony haslem , przeciez za ranking trzeba placic dodatkowo EA , 20$ za slot GAMESNET nie ma prawa stawiania serwerow rankingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andy chyba mylisz okreslenia , publiczny to serwer bez hasla na ktory moze wejsc kazdy , prywatny musi byc chroniony haslem , przeciez za ranking trzeba placic dodatkowo EA , 20$ za slot GAMESNET nie ma prawa stawiania serwerow rankingowych.

Masz rację, publiczny i rankingowy to dwie różne rzeczy. :oops: Ale w Gamesnecie za ranking do publicznego nie trzeba dopłacać :D : http://www.woox.pl/forum.battlefield2/view...er=asc&start=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam pewne problemy z Battlefieldem 2. Polegają one na tym że podczas gry idę sobie, gdy prezestanę nasiskać "w" to zołnież zrobi kilka kroków za dużo. Wiadomo że 90% takich sytuacji kończy się śmirecią.

To ja przy okazji podpowiem lepszy numer :) Jak nie chce się nam trzymać wciśnięty klawisz do przodu a mamy kawałek do przejścia, to trzymając go wciskamy klawisz chatu tekstowego :) My sobie piszemy wiadomość, a on dalej maszeruje :D Czyli np jak u mnie: trzymamy w, wciskamy j, pojawia się kursor do wpisania tekstu, zwalniamy w - i dalej maszerujemy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niesamowite dnikrat... a moze to byl mechanik ktory tak podrasowal Ci m4 ze zostales snajperem?

 

a zmieniajac temat czy ktos wie moze jak nazywa sie dodatek do bf2? (ten co ma wyjsc 25 listopada). cos mi sie obila o uszy nazwa Special Forces, ale nie wiem czy przypadkiem nie myle z nową wersją America's Army. a moze zna ktos strone na ktorej moglbym poczytac na ten temat? odwdziecze się chocby w naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś miałem akcję taką, że jak mnie postrzelono byłem komandosem, medyk mnie uleczył i ...

stał się cud --- medyk uleczył mnie na ... snajpera --- czary !

:]

Koło ciebie musiał leżeć jeszcze jakiś snajper i się torby pomyliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Naprawiłem" se tego Battlefielda, już mnie nie wywala do windy i gra jest jakaś szybsza. Przeskanowałem kompa i powywalałem trojany, których wcześniej nie znalazłem.

To piroństwo potrafi nieźle zwolnić kompa.

Trchę OT ale powiem, że w menedżerze urządzeń nic nie było po prostu pustka i to mnie natchnęło żeby pogrzebać.

A z tą zamianą z komandosa na snajpera to tylko raz mi się przydarzyło.

Większy bug to jak jechałem z kolesiem czołgiem, ja byłem gunnerem, byliśmy pod murem i inny koleś wjechał samochodem w ludzi obok nas i co... ja zostałem ukarany za zabicie 3 członków drużyny --- taki minus aż wstyd

 

Edit: a jeszcze jedno zapomniałem napisać, a mianowicie raz heli lecieliśmy i pilot wyskoczył ja sobie dalej siedziałem przy działku, a heli nadal się wznosił trochę to dziwne było bo bardzo wysoko polecieliśmy, wyskoczyłem ze spadochronem hehe i przed ziemią miałem juz odznakę za latanie :] kiedy ja wogóle nie latam prawie :]

Edytowane przez dnikrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie. Mam zamiar kupic dokupic 512 ramu do kompa. Myslicie ze to da kopa grze? moze jest ktos kto przesiadl sie z 512 na 1 gb ram wlasnie w tej grze( z podobnym prockiem i grafa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...