Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowie ktos na moja troske? Czy przy moim akutalnym konfigu, da cos kolejne 512 ram? Bo nie wiem czy kupywac, a nie chce wywalic kase i nie poczuc roznicy, bo reszta konfigu slaba... chodzi mi o bf2 ;) Aha - mam cos takiego, ze jak gram w bf2 to mam dziwne paski na monitorze, ktore leca z kontow monitora - dwoch dolnych. Dziwne jest to o tyle, ze mam to tylko w tej grze, oraz w SAMEJ GRZE, a w menu np. nie ma. Paski sie przemieszczaja jak przyloze glosnik albo wzmacniacz do monitora. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek wedlug mnie poprawi , ale wiesz nie bedzie to jakis mega skok tak jak u mnie przy zmianie z Athlona Xp 2000 na 64 i od razu z 9600 pro na x800 GT , ale wiesz glowy sobie nie dam uciac czy bedzie to dla Ciebie satysfakcjonujaca zmiana , moze warto pozyczyc na chwile kostke od kogos i przetestowac przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 Special Forces dodatek bardzo udany, pogralem troche z botami bo serwerow tymczasowo brak no chyba ze jest to wina powrotu do patch 1.0 szczegolnie interesujacy jest tryb nocny....

Wymagania zdecydowanie poszly do gory, na moim sprzecie w podpisie w bf2 patch 1.3 wszystko na high oprocz tekstur ktore sa na srednim poziomie mam od 30-40 klatek a w dotatku 16-25 czyli trzeba ostro ciac detate...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 Special Forces dodatek bardzo udany, pogralem troche z botami bo serwerow tymczasowo brak no chyba ze jest to wina powrotu do patch 1.0 szczegolnie interesujacy jest tryb nocny....

Wymagania zdecydowanie poszly do gory, na moim sprzecie w podpisie w bf2 patch 1.3 wszystko na high oprocz tekstur ktore sa na srednim poziomie mam od 30-40 klatek a w dotatku 16-25 czyli trzeba ostro ciac detate...

A jak SF jest połączony z BF2? Uruchamia się z różnych skrótów? A co jak mam zainstalowany SF a chcę pograć w BF2?

hehe to niech tera sie martwią ci co mają 1,5Gb ramu i wszystkie sloty zapełnione...ale imho i do dodatku wyjdzie path

Ma wyjść patch, razem z oficjalną premierą SF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*A jak SF jest połączony z BF2? Uruchamia się z różnych skrótów? A co jak mam zainstalowany SF a chcę pograć w BF2?

 

SF robi oddzielny skrot na pulpicie, grasz na tym samym koncie lub sobie mozesz zalozec nowe-wiadomo dodano mase nowych broni, jednostka SAS wedlug mnie jest najbardziej rozbudowana, otrzymujesz gaz bojowy, granaty oslepiajace, kusze ktora wystrzeliwuje line na ktorej pomykasz-czyli nowe taktyki gry, pare lekkich pojazdow - samochod osobowy z km, "motorek", bwp, hammer z wyrzutnia pp, mapy typowe piechociarskie bynajmniej te z botami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, te liny mi nie pasuja. Jakim cudem uda sie przejach na linie gdzies, skoro przeciwnik wie skad moze taki ass wyjechac? Seryjka i po kolesiu. Wystarczy spojrzec np. na taka drabine, ktos gdzies zakampi to masz zerowe szanse na wbicie sie po tej drabinie gdzies... no chyba ze z ta lina bedzie tak, ze koles bedzie szybko lecial na niej, co jest dosc prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, te liny mi nie pasuja. Jakim cudem uda sie przejach na linie gdzies, skoro przeciwnik wie skad moze taki ass wyjechac? Seryjka i po kolesiu. Wystarczy spojrzec np. na taka drabine, ktos gdzies zakampi to masz zerowe szanse na wbicie sie po tej drabinie gdzies... no chyba ze z ta lina bedzie tak, ze koles bedzie szybko lecial na niej, co jest dosc prawdopodobne.

Szczęścia życze w trafienie kogoś tak by go zabić jeśli kąt nachylenia liny jest większy niż 45 stopni :). Dziś przez przypadek zestrzeliłem jednego zjeżdzacza, ale on miał strasznie mały kąt nachylenia na tej linie i dość wolno na niej jechał.

 

P.S. zainstalowałem go, spatchował mi bf2 do 1.1 przez co dostępnych serwerów w trybie bf2 były 3 (słownie trzy), zaś serwerów w bf2:sf to samo. Odinstalowanie dodatku i spatchowanie ponowne bf2 patchem 1.03 nie przywróciło wersji 1.03 i musiałem całkiem reinstalować bf2. To jakby ktoś chciał już testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. zainstalowałem go, spatchował mi bf2 do 1.1 przez co dostępnych serwerów w trybie bf2 były 3 (słownie trzy), zaś serwerów w bf2:sf to samo. Odinstalowanie dodatku i spatchowanie ponowne bf2 patchem 1.03 nie przywróciło wersji 1.03 i musiałem całkiem reinstalować bf2. To jakby ktoś chciał już testować icon_smile3.gif

Qde to troche kicha bo na to wychodzi że trzeba wybrac czy chce sie grac w BF2 czy BF2 SF , mam nadzieję , że to naprawią bo jeśli nie to ja nawet nie kupuje tego dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam problem z BF2 :lol:

Otóż po zainstalowaniu gry (oryginalnej) spokojnie się włącza ale strasznie długo wchodzi mi na serwer albo się zawiesza (w singlu działa normalnie) . Po zainstalowaniu patcha 1.03 (metodą kopiowania 4 plików z Ustawienia Lokalne\TEMP) gra włącza się ale po chwili wraca do windowsa :/

Sprzęt taki jak w podpisie. Próbowałem już metody "zmień AGP na 4x" i "usuń Profiles z Moich Dokumentów".

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Klan Soldiers of Freedom - #SOF# prowadzi rekrutacje do BF2.

Jeśli jesteś zainteresowany to prosze o bezpośredni kontakt ze mną (PM-ka - w której koniecznie trzeba podać nr GG) lub zajrzenie na naszą strone rekrutacyjną

 

Oferujemy:

-własny serwer (rankingowy)

-kanał TS'a

-strone www

-forum

-mecze, treningi, sparingi

-miłą atmosferę :razz:

 

WWW klanu: http://www.woox.pl/battlefield-2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie jest teraz w bf2.. chlopaki ktorzy wydali kase lataja z nowymi broniami i bezlitosnie tna [glownie oslepiaja] tych co nie wydali.. zajebisty sosob na srzedaz tego dodatku 'nie kupisz, inni nie dadza ci pograc'

 

patch wazacy 280mb kija daje, poza zmienionym telewizorkiem w heli roznic nie zauwazylem [po co zostal zmieniony - nie wiem], ale podobno nie mial dawac. changelog naturalnie o rakietach TV nic nie mowi, ale to standard.

 

generalnie, gdyby nie to, ze SW:battlefron okazal sie jeszcze wieksza kupa, to bym z bf2 w tym momencie zrezygnowal, bo teraz az strach wchodzic na serwery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiscie jest teraz w bf2.. chlopaki ktorzy wydali kase lataja z nowymi broniami i bezlitosnie tna [glownie oslepiaja] tych co nie wydali.. zajebisty sosob na srzedaz tego dodatku 'nie kupisz, inni nie dadza ci pograc'

Znaczy, że na "podstawkowych" planszach pojawiają się kolesie z wyposażeniem z SF (gaz łzawiący i te sprawy)?

Reszta ekwipunku też? Broń? Pojazdy? :blink:

A punkty z podstawki odblokowują ekwipunek z SF?

 

patch wazacy 280mb kija daje, poza zmienionym telewizorkiem w heli roznic nie zauwazylem [po co zostal zmieniony - nie wiem], ale podobno nie mial dawac. changelog naturalnie o rakietach TV nic nie mowi, ale to standard.

O co Ci chodzi gdy piszesz o rakietach TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, na mapach dla bf2 pojawia sie tylko BRONIE z sf2 [karabinki i granat oslepiajacy] - pojazdow i innych bajerow [linki] nie bedzie [chyba i oby, bo granat lzawiacy bylby straszny]

tutaj jest o broniach: http://tinyurl.com/7pj7b - w realu wyglada to troche mniej optymistycznie, bo np. karabin supporta wali burstem, ktory wchodzi w cel zadzwiajaco latwo i sprawnie co czyni go lepszym niz pkm...

 

co do rakiet. odpal sobie helikopter, wsiadz do gunnera i popatrz na telewizorek. jakby inaczej, prawda? mi sie nie podoba, zwlaszcza, ze zmienili wszystko tylko nie to co bylo potrzebne [jasny celownik na jasnym niebie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...