Skocz do zawartości
kermiter

Nec e 313

Rekomendowane odpowiedzi

siema tak jak w temacie wie ktos gdzie mozna sciagnac z tego sim locka?tej jest z anglii podobno jeszcze nie rozkminili jak z nigo sciagnac sim locka...da sie ale nie w pelni, tzn nie dziala ksiazka telefoniczna i smsy ;/

tu jest link przykladowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30225392

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyłączam się do pytania. Tesh chce jakiegoś z allegro. Ale nie wiem czy bedzie lepszy ten e 313 czy nec e 606 . Mam dylemat. Czy do tego 606 tesh mozna pamięc dokładac i czy tesh działa pod windowsem??

 

Aha a co powiecie o nec e228?? Odpowie ktoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel posiada ale on ejst z londynu kupil w tej nowej sieci 3 generacji za 35 funtow(!!!) na karte (!!!) i jest bardzo zadowolony...nie wiem czy to nie sciema ze bez sim locka bo podobo wlasnie jeszcze nikt nie rozkminil jak go zdjac w pelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor : mozna kupic na allegro "prawie" bez simlocka. Tylko ze telefon dziala z jedna karta i kazda nastepna trzeba odblokowac a takich operacji mozna przeprowadzic az 3 :(. Skoro sa bez simlocka to czemu nikt ich nie sprzedaje?? Kazdy sprzedajacy pisze ze simlocka nie zdejmuje i zostawia to klientom (na ich odpowiedzialnosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie...mam wiadomosc z ostatniej chiwli dzis wlozylem karte popa do telefonu NEC e 313 kupionego w londynie w sieci 3 g, aparat z nowym softem i .... tel sie WLACZYL!!!wszystkie opcje dzialaly mozna nagrywac filmy zdiecia pykac i reszta bajerow jak mp3 dzialaja...tylko, wlasnie tylko nie mozna z niego zadzwonic poza 112, nie dziala ksiazka telefoniczna i smsy...czyli to co najwazniejsze...jakby ktos wiedzial gdzie na bank w polsce mozna zdjac sim locka piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie...mam wiadomosc z ostatniej chiwli dzis wlozylem karte popa do telefonu NEC e 313 kupionego w londynie w sieci 3 g, aparat z nowym softem i .... tel sie WLACZYL!!!wszystkie opcje dzialaly mozna nagrywac filmy zdiecia pykac i reszta bajerow jak mp3 dzialaja...tylko, wlasnie tylko nie mozna z niego zadzwonic poza 112, nie dziala ksiazka telefoniczna i smsy...czyli to co najwazniejsze...jakby ktos wiedzial gdzie na bank w polsce mozna zdjac sim locka piszcie.Dokladnie...mam wiadomosc z ostatniej chiwli dzis wlozylem karte popa do telefonu NEC e 313 kupionego w londynie w sieci 3 g, aparat z nowym softem i .... tel sie WLACZYL!!!wszystkie opcje dzialaly mozna nagrywac filmy zdiecia pykac i reszta bajerow jak mp3 dzialaja...tylko, wlasnie tylko nie mozna z niego zadzwonic poza 112, nie dziala ksiazka telefoniczna i smsy...czyli to co najwazniejsze...jakby ktos wiedzial gdzie na bank w polsce mozna zdjac sim locka piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj jestem z wawy, wczoraju bylem kolo tego "metra sluzew" ten punkt juz dawno nie istnieje, ale na allegro typ za 50zl zdejmie locka, albo za 100 do proga i sprzet do tego, sklada sie ktos z wawy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje ten zestaw za 100zl mam kabel program i instrukcje, na wolumen to mi sie nie chce jechac, a kabelek i tak jest potrzebny, jak to sprawdze, to dam znac i jak ktos jest z wawy to bede locki sciagal po 50zl, albo krate bro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nec e-313 i sima w erze wszystko dziala poprawnie ksiazka sms i cala reszta ale ostatnio cos sie stalo i jak krece filmiki i mam zajete okolo 1,35 Mb a wolne ok 18Mb wyskakuje blad "Unable to save the file. The file data cannot be recovered. " I co ja mam zrobic z tym fantem pomozcie a i jeszcze jedno ja przelozylem sima kodem ale wszystko gralo do teraz a telefon ma ok. 1 miecha. wrzucalem na niego mp3 inne rzeczy moze soft sie uszkodzil POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona moim skromnym zdaniem jest zaduża, ale te necki nie są lepsze ;) Aha kumple mi mowią ze Neck to nie firma od telefonów i żeby lepiej tego nie kupowac bo tego nie zrobiła jakaś znana firma w tej dziedzinie. Co o tym powiecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc z tym telefonem a tak przy okazji to sciaglem sima tak na niby wszystko fura

 

Mam Nec e-313 i sima w erze wszystko dziala poprawnie ksiazka sms i cala reszta ale ostatnio cos sie stalo i jak krece filmiki i mam zajete okolo 1,35 Mb a wolne ok 18Mb wyskakuje blad "Unable to save the file. The file data cannot be recovered. " I co ja mam zrobic z tym fantem pomozcie a i jeszcze jedno ja przelozylem sima kodem ale wszystko gralo do teraz a telefon ma ok. 1 miecha. wrzucalem na niego mp3 inne rzeczy moze soft sie uszkodzil POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!moze mi ktos pomoc z tym telefonem a tak przy okazji to sciaglem sima tak na niby wszystko fura

 

Mam Nec e-313 i sima w erze wszystko dziala poprawnie ksiazka sms i cala reszta ale ostatnio cos sie stalo i jak krece filmiki i mam zajete okolo 1,35 Mb a wolne ok 18Mb wyskakuje blad "Unable to save the file. The file data cannot be recovered. " I co ja mam zrobic z tym fantem pomozcie a i jeszcze jedno ja przelozylem sima kodem ale wszystko gralo do teraz a telefon ma ok. 1 miecha. wrzucalem na niego mp3 inne rzeczy moze soft sie uszkodzil POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...