Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

UFFFFFFFFFFFFFFFFF

Wlasnie skonczylem gre :D

Piaski bardzo mi sie podobaly. Jednak byly za bardzo bajkowe co troche mi sie nie padobalo ale Warrior Within ma wszystko co powienien miec :). Juz nie umie sie doczekac na nastepna czesc :).

Prince of Persia Warrior Within ma super fabule, fajnie sie konczy i jest trudniejszy od piaskow czasu. Czasem nawet za trudny ale jak wkoncu sie uda za 5 razem to chce sie grac dalej :). Czasem zagadki sa dziwaczne ale daja sie rozwiazac. I walka. Walka jest swietna. Jeszcze nie widzialem tak dopracowanej walki(w platformowce :P), mozna niezle kombosy robic :). Gra jest super i szkoda ze juz skonczlem :(.

Moze jeszcze powroce do niej z raz czy dwa powalczyc i pobiegac po scianach :). Polecam ja wszystkim.

Moja ocena to 8.5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś mógłby podesłać mi plik PrinceOfPersia.exe na adres karol3013@wp.pl ?

Mój wydaje się być uszkodzony, za każdym rzem kiedy próbuję uruchomić grę pojawia się komunikat o nieprawidłowej operacji (pop2.exe gryzie się z jakimś plikiem tmp którego niemam na dysku nawet), potem unexpected end of game...

 

Z góry więlkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niewiem gdzie mam się z tym zgłosić to napiszę tutaj :P mam problem z przejściem pewnego momentu.

Nazwa Save'a to: "THE DOOR IS OPEN - MECHANICAL PIT - PAST"

a tutaj mapka: http://members.lycos.co.uk/arczifiles/pop1.jpg

no i problem głównie polega na tym że już się kompletnie pomieszałem w czasach i nie wiem którym mam tam dojść. Proszę o wskazówki :)

aktualnie stoje tam gdzie na mapie koło portalu w przeszłości: http://members.lycos.co.uk/arczifiles/pop2.jpg

pozdro

Edytowane przez aRczii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pop to najtrudniejsza gierka w jaką greałem, szczęśliwie kilka dni temu ją przeszedłem :lol: , miałem chyba 2 momenty gdy się zamiotałem, ale jakoś posżło, mam jedną radę trzeba dużo kombinowac to wtenczas napewno się uda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niewiem gdzie mam się z tym zgłosić to napiszę tutaj :P mam problem z przejściem pewnego momentu.

Nazwa Save'a to: "THE DOOR IS OPEN - MECHANICAL PIT - PAST"

a tutaj mapka: 1263534[/snapback]

 

po prostu idz przed siebie... ta gierka jest raczej liniowa: jak trafisz na portal to po prostu wlez w niego i idz dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy któs może mi powiedzieć gdzie są save do tej gry. bo dysk chce formatować a nie moge znaleść savea

.

1268391[/snapback]

...\Gothic2\Saves?? :blink: :mur: Edytowane przez DarkRaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem. Przechodzę gre drugi raz i nie mogę znaleść ostatniego upgrada.

 

Upgrade Pedestal 9: The ninth pedestal is located in the room in which you chase Shahdee and she shuts the door behind her. You are required to make your way up and to jump on a bar to open the door, as you make your way up you'll see a cracked grating. Come back here when you have the scorpion sword and break the grate to reveal a crate. Bring the crate out to the adjacent wall, climb up on it, wall run up and jump off to reach a ledge above it. Follow the area throw to make your way to the ninth upgrade pedestal.

 

Nie wiem gdzie to jest. Prosił bym o nazwe sejwa po którym następuje ten moment.

 

Dla zainteresowanych: aby odblokować drugie zakończenie (alternatywne) trzeba zdobyć wszystkie 9 Life Upgrade:

 

1. Po ostatniej walce z Shahdee i obejrzeniu scenki z damą w czerwonym nie idziemy za nią, tylko podchodzimy do dużego posągu z tyłu i odsuwamy go - za nim jest droga do pierwszego LU

 

2. W miejscu gdzie po raz pierwszy walczyło się z Crow Masterem, ale w przeszłości są schody - aby się do nich dostać trzeba przebiec po ścianie tak jak to robiśmy w teraźniejszości. Obok schodów jest przycisk i beczki - wchodzimy na przycisk, zwalniamy czas (wcisnąć raz R) i biegniemy po schodach na górę, gdzie otworzyło się małe przejście.

 

3. Po otrzymaniu od kobiety w czerwonych szatach nowego miecza, którego można użyć na przełączniku w holu, używam go tam i ustawiamy dźwignę w stronę przeciwną do sali tronowej (o ile się nie mylę - jeśli nie to na odwrót:P). Potem odbijając się w dół po ścianach złazimy na dół, biegniemy po ścianie, potem znowu odbijając się od ściany do ściany i jeszcze raz.

 

4. W ogrodach na zewnątrz, w miejscu gdzie jest widok na statek w oddali jest balkon, a w jednym miejscu brakuje poręczy. Skaczemy w dal ze ścianobiegiem dostajemy się do kolejnego UL.

 

5. W Wodnej Wieży w miejscu gdzie jest główna dźwignia, która otwiera pierwszą pieczęć drzwi do Sali Tronowej, nad dźwignią jest korytarz - trzeba się wspiąć po ścianach i wio do kolejnego upgrade;)

 

6. W Mechanicznej Wieży po kilku podróżach w czasie dochodzimy do miejsca gdzie golem rzuca w nas bombami. Po obu stronach są popękane ściany - jedna zn ich to dalsza droga, a druga to droga to LU.

 

7. W więzieniu po walce z bossem golemów wchodzimy po drabinie na górę i na drugim piętrze rozwalamy dwie ściany: za jedną jest przełącznik, który otwiera przejście znajdujące się za drugą ścianą.

 

8. W bibliotece kiedy będziemy chodzić po drewnianych rusztowaniach atakuje nas zabójczyni. Po jej strąceniu skaczemy na drugą konstrukcję, a z niej na gzymsy po drugiej stronie. Potem trochę wspinaczki i droga wolna:)

 

9. W Holu Głównym po zdobyciu miecza rozwalającego ściany ustawiamy dźwignię tak aby móc wejść na balkon (czyli tak jak była zanim ją wogóle ruszaliśmy). W następnym pomieszczeniu (wielka hala z przepaścią i zawalonym przejściem) trzeba się dostać do miejsca gdzie jest popękana krata i pudło za nią. Rozwalamy kratę, pudło przesuwamy koło przepaści, tak abyśmy mogli wejść wyżej.

 

Są jeszcze ukryte bronie:

 

1. W grobowcu, w miejscu gdzie książe musi 3 razy podnieść grobowiec do góry wysuwając ściany, uciekając przed Dahaką wchodzimy w korytarz gdzie były kraty i skręcamy w lewo - tam ponoć jest pieść Raymana;) Ponoć, bo nie zdobyłem jej:D

 

2. W głównym holu jak ustawimy odpowiednio dźwignię dostajemy się do LU nr 3 obok jest popękana ściana. Rozwalić i splądrować:P W środku kij hokejowy!!

 

3. Miecz światła - w mistycznych jaskiniach, jest w miejscu gdzie otwieraliśmy kraty połozonym we mgle przełącznikiem. Jest tam mała przepaść - spadamy i rozwalamy ścianę, a za nią najfajniejsza wg mnie broń w grze.

 

4. Flaming - do zdobycia w ogrodach na górze, w teraźniejszości. Jest w miejscu gdzie dźwignią z góry wysuwało się drabinę w przeszłości. Dostać się tam można z balkonu, po którym wialiśmy jakiś czas temu przed Dahaką. W oddali jest przełącznik - trzeba go właczyć, szybko wrócić, wspiąc się po wysuniętej platformie i wbiec na wystające rury - dalej myślę że droga prosta:)

 

5. Teddy Bear - w Mechanicznej Wieży w teraźniejszości, jest w miejscu skąd przychodził golem w przeszłości w pomieszceniu z piecem. Jest tam przepaść z wodą, a w wodzie popękana ściana. Nie zdobyłem tej broni, chociaż wiedziałem gdzie jest;) Z tego co czytałem, to nie zadaje obrażeń, ale za każdym razem jak kogoś uderzysz zabiera mu życie i oddaje tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fajowo sejvy do popa w gothicu... ty masz leb raven ;]

jak dla mnie to w pop2profiles.

1268488[/snapback]

upsss :lol: :lol: :lol: bylem pewny ze jestem na forum Gothica :) sorki ludzie za zamieszanie :razz: oczywiscie to ten pop2profiles :D

 

Witam mam pytanie jak macie ustawione w opcjach grafiki gamma, brithtness i contrast? bo ja mam wszędzie 1.0 i nie wiem czy za jasno nie mam.

1268871[/snapback]

to jest kwestia gustu... ja wrzucalem brightness duzo bo mi za ciemno bylo:/ #$@$% monitor :mur: a na 1.0 to sa zwykle ustawienia defaultowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą gre przed chwilką jestem załamany, tak mnie ta fabuła wciągneła, że aż szkoda. Ale mam jeden miecz nieodkryty. Może ktoś wie gdzie go zdobyć? Coś czytałem o jakimś zielonym czy coś, może ktoś ma kody jak go uaktywnić, bez potrzeby gry od nowa, albo jakiś save z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie gry gdzie książe założył maskę, stał się piaskowym upiorem, i doszedł do miejsca gdzie jest boss: gryf i tutaj mam problem ponieważ gryf jest niewidzialny - widać mu tylko czerwone oczy i nie wiem czy tak jest w grze czy to jakiś błąd, drugim problemem jest to że nie mogę go pokonać, choć gdy pierwszy raz z nim walczyłem to go zatłukłem ale nie doszedłem do save'u i teraz nie potrafie powtórzyć tego wyczynu :( proszę o jakieś wskazówki i wyjaśnienia bardziej doświadczonych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie gry gdzie książe założył maskę, stał się piaskowym upiorem, i doszedł do miejsca gdzie jest boss: gryf i tutaj mam problem ponieważ gryf jest niewidzialny - widać mu tylko czerwone oczy i nie wiem czy tak jest w grze czy to jakiś błąd, drugim problemem jest to że nie mogę go pokonać, choć gdy pierwszy raz z nim walczyłem to go zatłukłem ale nie doszedłem do save'u i teraz nie potrafie powtórzyć tego wyczynu :( proszę o jakieś wskazówki i wyjaśnienia bardziej doświadczonych graczy

1273436[/snapback]

wal w niego na spowolnieniu. masz buga niestety staraj sie zachodzic go z boku jesli to mozliwe albo zacznij grac od poprzedniego save'a to moze juz bedzie caly widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

moze mi ktos powiedziec jak przejsc jedna misje ?

utknelem w niej i przesialem sie na gothica 2 nk .

nie wiem jak wam opisac te lokacje wiec zrobilem screena .kto gral to powinien wiedziec gdzie to jest .

screen w zalaczniku .

z gory dziekuje za pomoc .moze wreszcie skoncze te gierke :P

 

aa .. no niby z na ten podest po lewej (patrz screen) wchodze i tam przeskakuje dalej ale po tych srodkowych dwoch juz nie moge przejsc :/

Edytowane przez smut4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przestawiac tak te platrofrmy zeby sie wolda lala. Patrz na kanaliki kiedy sie leje i poloncz tak zeby robily calosc. Dasz rade, gierka jesli chodzi o lamiglowki jest schematyczna wiec bedzie dobrze. :)

 

 

Apropo skakania po nich, zwaz ze jeden bok jest dluzszy od drugiego, ustaw tak zeby ten dluzszy byl tam gdzie masz skoczyc.

Edytowane przez Apock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieks :) .jak tylko skoncze gothica to pomecze jeszcze pop2 .

pzodro

1275077[/snapback]

ta platforma po prawej musi byc ustawiona dziobem tak jak ta po lewej. robisz takie koolko skaczac po tych platformach az dochodzisz do centralnej wiezy(wewnatrz jest life upgrade) i uruchamiasz wode, potem przestawiasz platformy tak zeby woda splywala na sam dool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...