Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poraz drugi w nia gram tylko tym razem w wersji polskiej i jest zajefajna,zaraz obejrze filmik do dwojki ale czuje ze bedzie kosa jeszcze wieksza niz jedynka

 

AAAAAAA - ja chce ta gre,bardziej niz HLa CODA czy Mohpy !!!! Kiedy premiera,odpowiadac mi szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie prawie to samo co w pop:sands of time, z tym ze wiecej ruchow i ciosow. moze bedzie w koncu wiecej akcji. i grafa o niebo lepsza? :)

Grafa moim zdaniem byla swietna w PoPie. I na dodatek nie przycinala wogule. No oprocz momentu jak sie sciane rozwalalo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jest  8)

 

ciekawy jestem jak to bedzie wygladalo  :)

 

pzdr

Chyba na PS2 :P albo dostales jakies trefne info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie.no wyszedl hicior prawie pokroju HL2 a wy nic - co sie z Wami dzieje tweakowcy,powariowali???Sam napisze recke dzis wieczorem bo bede mial wtedy okazje w to pograc,chociaz swy i secik mogli by cos juz napisac :] pozdro 4 all

 

oto moje wrazenia z gry:

po przejsciu 1 levelu ktory jest tym co w demie.....

gra u3muje stary klimat,sa zagadki takie jak w popie 1 - czego mi bylo trzeba.W grze jest troszwq za duzo walk i za duzo kombinacji klawiszowych,ale nie jest zle,bo w koncu jak nie chcesz to nie musisz uzywac wszystkich sposobow walk :wink: Grafika jest bardzo ladna,klimat sie utrzymuje dzieki lokacja,ktore fantastycznie go podobudowywuja.Muzyka jest troszq za ostra (jakby za metalowa co jest przeciwienstwem PoP'a1 ,ale to nie psuje klimatu bo kiedy nadejdzie odpowiednia lokacja to i muza sie zmienia.Gra jest tez troszq trudna,dlatego proponuje grac na easy zeby sie cieszyc z gry - serio.Podsumowujac - moja ocena 9/10 - polecam,warto bylo czekac. Pozdro 4 u.PS - sory za stylistyke,ale niezastanawialem sie nad nia podczas pisania niniejszej recki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche :))) i pewnie pogram jeszcze ... gra super , grafika jeszcze lepsza niz w czesci pierwszej a wszystko pieknie smiga na zlomie z podpisu w ustawiniach HIGH i rozdzialce 1024/768 , swietna muzyka , animacje i klimacik ... polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.no wyszedl hicior prawie pokroju HL2 a wy nic - co sie z Wami dzieje tweakowcy,powariowali???Sam napisze recke dzis wieczorem bo bede mial wtedy okazje w to pograc,chociaz swy i secik mogli by cos juz napisac :] pozdro 4 all

Pokroju HL2.... Bueheheh.... :lol:

To mnie rozbawiłes.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.no wyszedl hicior prawie pokroju HL2 a wy nic - co sie z Wami dzieje tweakowcy,powariowali???Sam napisze recke dzis wieczorem bo bede mial wtedy okazje w to pograc,chociaz swy i secik mogli by cos juz napisac :] pozdro 4 all

Pokroju HL2.... Bueheheh.... :lol:

To mnie rozbawiłes.... :lol:

ten HL2 wcale nie taka rewelacja na jaka sie zapowiadal , nie jest zly aczkolwiek czasem z lekka nudnawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Draak - co Ci sie nie podoba w tej recce?? Zamiast krytykowac to napisz swoja.Biedron - gram w 1024x768 i detale na maxa z AAx6 i Anizo x 16 (Wlaczone w aTunerze) na tym co w podpisie i mam ok 30 klatek caly czas,a co do poziomu detali to jest tam kilka suwakow,praktycznie system jest taki sam jak w Sands of Time.Mechlik - powaznie Ci mowie - ja tej gry wyczekiwalem na takim samym poziomie co HL2 i mi sie prawie tak samo podoba.Moze z tym pokroju to rzeczywiscie przesada,ale zauwaz,ze dodalem PRAWIE :wink: :)Draak - co Ci sie nie podoba w tej recce?? Zamiast krytykowac to napisz swoja.Biedron - gram w 1024x768 i detale na maxa z AAx6 i Anizo x 16 (Wlaczone w aTunerze) na tym co w podpisie i mam ok 30 klatek caly czas,a co do poziomu detali to jest tam kilka suwakow,praktycznie system jest taki sam jak w Sands of Time.Mechlik - powaznie Ci mowie - ja tej gry wyczekiwalem na takim samym poziomie co HL2 i mi sie prawie tak samo podoba.Moze z tym pokroju to rzeczywiscie przesada,ale zauwaz,ze dodalem PRAWIE :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dopiero teraz mi to forum zaczelo dzialac :/

 

co do pop:ww to gra mnie powalila graficzne - tzn. tymi fantastycznymi lokalizacjami i takim specyficznym klimatem 8)

 

wymagania: hmm, jakos na razie gra mi sie calkiem przyjemnie 1280x1024 i wszystko na haj 8)

 

aha, jeszcze jedno co mnie pozytywnie zaskoczylo, to ta zajebista mozliwosc zalatwienia przeciwnika na kilka, albo nawet kilkanascie 8O sposobow w walce sam na sam - masakra, ale trzeba jeszcze jako tako opanowac te wszystkie kombinacje na klawie :D

 

jak na razie gra calkiem pozytywna - polecam.

 

napisze wiecej jak mi sie skonczy :wink:

 

pozdro hydro2 :)

 

ps. wow, nie wiedzialem ze wyszedl nowy COD 8O

finest hour sie zwie, szkoda ze na razie na ps2 :/ (heh, ale oftopa walnalem 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ja sie wqrzylem bo savy mi poszly i 2x juz mam polowe gry a juz bym mial koniec :( Wogole co za idiota umieszka savy w katalogu ukrytym w documents & Settings (tam gdzie nfsu1) zamiast w katalogu z gra,przeinstalujesz system,zapomnisz i masz po savach :| Pozatym gra jest idealna,polecam :wink:

PS - SVVY pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...