Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

do grania w te gre TYLKO i wylacznie jopypad z dwoma analogami (taki jak od PS2) ...joypady takie robi MANTA lub MEDIATECH ...oba sa dobre , mediatechy odrobine lepsze (mialem w lapkach oba).

 

Zarowno joypad MANTY jak i MEDIATECHA ma wciskane galki analogowe (tzn oprocz ruszania nimi mozna je jeszcze wciskac ..wtedy dzialaja jako dodatkowe przyciski) . O ile sie nie myle tylko te 2 pady (posiadajace 4 przyciski z przodu 4 na gorze +2 w galkach +start i select) daja mozliwosc oblozenia wszystkich funkcji sterowania z gry.

 

 

Granie na klawie w te gre (podobnie jak w METAL GEAR 2 na pieca)to imho pomylka absolutna.

 

Mala uwaga..joypad trzeba miec podlaczony przed uruchomieniem Prince of Persia - Warrior Within ...jesli sie go podlaczy po uruchomieniu gry , gra go nie widzi.

 

P.S. poprzednia czesc to jedna z najlepszych gier poprzedniego roku jesli nie kilku lat ...pamietam wtedy ze mialem do wyboru Call of Duty i PoP-a i wlaczylam na chwile PoP-a zeby go obejrzec ...no i skonczylo sie na tym ze nie moglem sie oderwac od tej gry ....niesamowity klimat , swietne sterowanie (only joypad ofkors) megagrywalnosc...po prostu produkt doskonaly...mam nadzieje ze PoP-WW bedzie trzymal poziom poprzedniczki :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAITOICHI - napewno przesadzsz :P - przeciez PoP to głównie gra na PC wiec nie sadze zeby były takie problemy z gra na kalwie - grałęm w demo na klawie i był looz - btw ma ktos te ver na DVD ?? - czym ona sie różni od CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania: hmm, jakos na razie gra mi sie calkiem przyjemnie 1280x1024 i wszystko na haj  8)

a nie 1280x960? bo z tego co zauważyłem to gra nie daje możliwosci ustawienia 1280x1024 - duzy minus dla gry, dobra ide szukać plusów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie 1280x960? bo z tego co zauważyłem to gra nie daje możliwosci ustawienia 1280x1024

ło 8O , no rzeczywiscie :/

 

pardon, ale bylem pewny ze 1280x1024 - wazne ze 1280 8) :)

 

generalnie to chyba nie jest az taki duzy minus :wink:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, ale chyba się skuszę :) dawno w tego typu grę nie pocinałem. W jedynkę kiedyś trochę próbowałem, ale na klawie niezbyt szło...

Jakie gamepady polecacie? (tak do 100zł) może bym się w jakiegoś zaopatrzył...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem...otoz gra mi sie tnie!!! spojrzcie w moj podpis...taaaa...wiem ze niemozliwe ale jednak tak jest...po prostu co pare sekund jest nagly spadek ilosci klatek do 20-30...przez to nie jest plynna...stery mam 66.93 (najnowsze) ...moze w tym problem?? ale co dziwne DEMO przy tych samych sterach chodzi ok!!! zainstalowac moze 61.77?? lepsze sa duzo (wszedzie sa polecane)...

 

btw. macie wlaczone/wylaczone vsync?? moze to robi roznice?? albo ustawienia dzwieku?? nie wiem nie mam pomyslow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

ja tez mam problemy z plynnoscia :(

chodzi o to ze jak widzie jakiegos kolesia albo jakas pulapke to dzwiek zaczyna przycinac i ogolnie gra jakos wolno wtedy dziala :| ale nie jest to raczej problem fpsow bo podczas tych akcji mam np 40-50fps nie wiem czego to moze byc wina :/

 

gram w 1024 wszystko na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

ja tez mam problemy z plynnoscia :(

chodzi o to ze jak widzie jakiegos kolesia albo jakas pulapke to dzwiek zaczyna przycinac i ogolnie gra jakos wolno wtedy dziala :| ale nie jest to raczej problem fpsow bo podczas tych akcji mam np 40-50fps nie wiem czego to moze byc wina :/

 

gram w 1024 wszystko na maxa

lukk, jester -> mam dokładnie to samo :/ 

 

Klimat "mniej cukierkowy" wyszedł PoP`owi na dobre :>

serio macie to samo?? nawet jak ksiaze stoi w miejscu to widac co jakies 2-3 sekundy zaciecie tak??? uffff jesli tez tak macie to mnie pocieszyliscie i rozweseliliscie...myslalem ze to wina czegos u mnie...nawet poinstalowalem przed chwila chyba z 3 rozne stery i zadnej poprawy...

 

NAJGORSZE jest to ze DEMO chodzi ok!!! przeciez to jest niedopuszczalne aby finalna chodzila gorzej od dema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowaliscie wylaczyc hardware'owe wspomaganie dzwieku i inne eaxy ? Ja jade na najnowszych sterach kX do Live'a i dopiero wylaczenie tego calego badziewia pozwolilo mi normalnie pograc, bo wczesniej tez jakos tak dzwieki niekoniecznie pasowaly do reszty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra śmiga 1024 wszystko ful, żadnych zacinek (caly czas 30 fps, v-sync on, na off dobija do 50 fps ale wole on), a nie mam grafiki za 2 tys, oczywiscie dźwiek też na ful, nazwać EAX w takiej grze badziewiem to grzech :twisted: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi wychodzi w czasie pierwszego dema ( w czasie burzy na statku) i pisze unexpekted error.

 

 

Co mam zrobić. Stery nowe 4.11, Sp2, Directx90c, 128 mega na karcie......czemu gra sie wypina ???

weeeeeeeee team :P

 

jest na to "patch", a biega oto że ten pierwszy filmik jest uszkodzony ;)

 

a gra wymiata, jeszcze bardziej niz poprzednia część, walki rewelacyjne, ach te akrobacje :D

a muza moim zdaniem bardzo pasuje to tej części, gra ogólnie jest bardziej mroczna, szybka akcja a muza to wyraźnie podkreśla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest ...spoko, ale napewno byla by wiecej niz "spoko" gdyby wydali ja przed HL2. Oj strasznie wybredny sie stalem po zagraniu w nowego halfa :P

A co ma half 2 z pop:ww ? :roll: - nie kapuje porownania ;)

 

Dopiero zaczynam grac ale zapowada sie interesujaco... wymagania wydaje mi sie nie wzrosly... tak jak ktos powiedzial - mniej cukierkowata grafika wyszla na dobre... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

Gdzie znajdują sie sejvy gry (napewno ich nie ma w folderze gry, w dokumantach też nie widze)

Co mi sie stało z princem 8O wygląda "dziwnie" tez tak macie w pewnym etapie gry? jestem na początku gry, właśnie dostałem możliwosc zwalniania czasu.

Mam tak odkąd po wylaczeniu gry wyskoczyło że została źle zakończona. Reinstalacja nie pomaga, jak załaduje wcześniejszego sejva to jest ok, tzn prince wyglada jak prince :D

Ok foto:

Dołączona grafika

 

:lol: :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa... jak zeskoczyć z tego wielkoluda :?:

to że można uchylić się na jedno z jego ramion, aby uniknąć booooolesnego i często śmiertelnego zrzucenia to wiem, ale za cholere nie mogę zeskoczyć :?

a wiem, że się da, bo raz jedyny się jakoś udało, ale nie mam pojęcia jak to zrobiłem :P

 

PS. @ssound, Save'y trzymane są w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiPOPWWPROFILES - przynajmniej w NTkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAITOICHI - napewno przesadzsz :P - przeciez PoP to głównie gra na PC wiec nie sadze zeby były takie problemy z gra na kalwie - grałęm w demo na klawie i był looz - btw ma ktos te ver na DVD ?? - czym ona sie różni od CD

niestety mylisz sie kolego ..ta gra na PC jest niejako "przy okazji" co powiesz na fakt ze fukcji sterowania jest akurat dokładnie tyle zeby obłożyc taki 12 przyciskowy joypad 8) (12 jest łącznie ze startem i selectem na padzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...