Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Moze Was to zdziwi,ale strasznie mi niewygodnie gra sie na analogowym padzie,ja gram na klawiaturze co mi zdecydowanie ulatwia manewry,a guziki na padzie strasznie mi sie myla a na klawiarze gine raz kiedys.Jestem na przedostatnim lub ostatnim szefie (nie powiem kto to, by zabawy nie zepsuc),gra jest piekna,polecam jeszcze raz.Ktos tam pytal o zeskoczenie z wielkoluda:ja robie to dawajac strzalke w przeciwna strone niz glowa i w dol i naciskam guzik CANCEL i Primary FIRE naraz,chociaz wiem,ze jest prostszy sposob,mozliwe ze wystarczy samo CANCEL ale nie chce mi sie sprawdzac :) zreszta chyba nie bede mial okazji-chyba,ze znow zagram:).Jesli chodzi osavy to pisalem 2x,ze sa tam gdzie savy od NFSU1 :)Zaraz koncze gre i zabieram sie za SHADE'A :) pozdro

 

UPDATE - to nie byl ostatni szef i czuje,ze jeszcze troche gry przede mne :) Gra jest dluga i o to chodzi,a co do olbrzyma to wlasnie jestem teraz na takim,ktory tym razem ma pasek energii (w lochach - boss) i to jest chyba piaty w grze,ale rozni sie od pozostalych tym,ze po paru uderzenniach i tak mu sie dodaje troszq energi wiec trzeba wiecej unikow i szybszych uderzen a odskakuje sie jednak naciskajac klawisz skok i w bok :) ale to i tak nic nie daje poniewaz nnawet jak zejdziesz z jego glowy bez straty energi to i tak on sobie doda energie zaraz po zejsciu :? no nic,mam nadzieje ze wkoncu bedzie koniec kolesia :) pozdro szejset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest ...spoko, ale napewno byla by wiecej niz "spoko" gdyby wydali ja przed HL2. Oj strasznie wybredny sie stalem po zagraniu w nowego halfa :P

A co ma half 2 z pop:ww ? :roll: - nie kapuje porownania ;)

 

Dopiero zaczynam grac ale zapowada sie interesujaco... wymagania wydaje mi sie nie wzrosly... tak jak ktos powiedzial - mniej cukierkowata grafika wyszla na dobre... :twisted:

hmm w sumie to nic poza tym ze obydwie sa grami komputerowymi i wlasnie na takiej zasadzie je porownalem :wink: . bo czy to wazne czy bedziesz biegal z mieczem czy z giwera ? wazne zebys po "5-ciu minutach" grania zorientowal sie ze grasz juz 5 godzin i nie czekasz na koniec gry tylko chcesz zeby tego konca najlepiej w ogole nie bylo - tak wlasnie bylo w moim przypadku z HL2, a jeszcze wczesniej z PoP:SoT. z warrior within niestety tak juz nie jest, byc moze dlatego ze jest zbyt podobny do jedynki a juz napewno dlatego ze HL2 wniosl nowa jakosc i to bedzie sie odbijac przez jakis czas na nowo-wychodzacych grach. tak to wyglada z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ktorego byscie wybrali pada, tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10825

 

czy tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7543 

cena podobna , odrazu mowie ze wibracja mnie nie rajcuje wiec na to nie patrze

a moze tego??

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5818

 

imho warto dolozyc pare zlotych...szkoda ze mam juz pada (Logitech Wingman Rumblepad) bo mialbym chec kupic go...przedewszystkim brak kabla to jest to...mi czasami w moim padzie straszliwie kabelek przeszkadza...

 

albo wez tego co ci pokazalem ale z kabelkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ktorego byscie wybrali pada, tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10825

 

czy tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7543 

cena podobna , odrazu mowie ze wibracja mnie nie rajcuje wiec na to nie patrze

Witam,

Ja bym wybrał tego Logitecha dlatego bo ma

1. 12 przycisków

2. Logitech to logitech, mam myszke od 3 lat optyczna tej firmy i nadal sie trzyma jak należy, klawiature i pada WingMan Action od dłuzszego czasu i jest świetny.

 

Ps. Jak mieszkasz w poblizu np: Media Markt to idz i sprawdz który lepiej ci leży w dloni, i jak przyciski chodzą.

==UPDATE==

Lub jak masz więcej kasy to bym ani chwili nie zastanawiał sie i brał tego pada co pokazal LUKK. Krótko mówiąc Full wypas :wink:

 

==UPDATE 2==

Jak ma się sprawa z zapisywaniem stanu gry :?:. Można w każdym momencie czy znowu jak w POP:piaski czasu po okreslonym momencie gry :?:. Przez ten problem po prostu strasznie mnie to Wku.....o i nie chcialo mi sie całej planszy przechodzic jak mialem walczyc z Bosem w 14 % gry :?

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ktorego byscie wybrali pada, tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10825

 

czy tego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7543 

cena podobna , odrazu mowie ze wibracja mnie nie rajcuje wiec na to nie patrze

Witam,

Ja bym wybrał tego Logitecha dlatego bo ma

1. 12 przycisków

2. Logitech to logitech, mam myszke od 3 lat optyczna tej firmy i nadal sie trzyma jak należy, klawiature i pada WingMan Action od dłuzszego czasu i jest świetny.

 

Ps. Jak mieszkasz w poblizu np: Media Markt to idz i sprawdz który lepiej ci leży w dloni, i jak przyciski chodzą.

==UPDATE==

Lub jak masz więcej kasy to bym ani chwili nie zastanawiał sie i brał tego pada co pokazal LUKK. Krótko mówiąc Full wypas :wink:

 

==UPDATE 2==

Jak ma się sprawa z zapisywaniem stanu gry :?:. Można w każdym momencie czy znowu jak w POP:piaski czasu po okreslonym momencie gry :?:. Przez ten problem po prostu strasznie mnie to Wku.....o i nie chcialo mi sie całej planszy przechodzic jak mialem walczyc z Bosem w 14 % gry :?

pzdr,

ROB

z tego co troszeczke pogralem to wiem ze sa specjalne "umywalki :lol: " z ktorych pijesz wode i mozesz save'a zrobic...wiec tylko w okreslonych przez autorow miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, po co przepłacać za pada

 

są też tanie i bardzo dobre

 

kiedyś zaryzykowałem i dziś nie żałuję, bo jak widziałem u kumpli pady po te 100 i w górę to smiać czasem mi się chciało, bo ja kupiłem za ułamek tej kwoty i moim zdaniem był o niebo lepszy

 

a oto padzik jaki zaryzykowałem kupić

 

Apollo GP-3020PC:

>> http://www.apollomultimedia.com.pl/?s=p&idd=4 <<

 

za tą cenę nawet więcej niż rewelacja

2 mini joye (grzybki)

12 przycisków (w tym 2 w grzybkach, dopiero co je odkryłem bo producent o nich nie wspomina :P)

grzybki z "dołkiem", pokryte gumą - palce się nie ześlizgują

miejsca trzymania pada pokryte również gumą dla lepszego trzymania

 

a no właśnie... cena: śmiesznie niska ~40zł

 

POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ja zdecydowanie wole gre na klawiaturze,na padzie nie zrobicie takich manewrow jak trza,pady sa dobre,ale na konsole,albo zeby pograc w gry na kilka osob na 1 kompie,to moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie wole gre na klawiaturze,na padzie nie zrobicie takich manewrow jak trza,pady sa dobre,ale na konsole,albo zeby pograc w gry na kilka osob na 1 kompie,to moje skromne zdanie :)

akurat w PoP:WW gram na klawie, próbowałem na padzie ale jakoś nie szło, zedecydowanie wygodniej gra mi się na klawie

 

a pada kupowałem specjalnie dla PES :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostala mi jeszcze jedna czesc mapy do odkrycia (na samej gorze) :) nie wiem jak osoba ktora wczesniej napisala ze skonczyla juz, mogla tak szybko ja skonczyc? gra jest b.dluga szczegolnie przez fakt iz sie podrozuje miedzy

PRESENT<->PAST w tych samych lokacjach, ale scenariusz poprostu miazdzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inny problem. Otoz nie wiem po kiego wala mluci mi czasem po dyskietce - jak cos sie wgrywa (scenka albo cos) Nie przeszkadzalo mi to specjalnie do momentu kiedy chcialem wlaczyc mape - wciskam TAB a on mluci po dyskietce i nic nie dzieje. Tylko menedzer zadan i zamkniecie gry dziala. Wie ktos co z tym zrobic ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy całą gre wasz główny bohater wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

Czy może w pewnych momentach wygląda tak:

 

Dołączona grafika

 

Jeżeli tak nie wygląda to może ktos dał by mi sejva z tego momentu jak na fotce 2, jest to początek gry, gdy wejde tym stworem w ten ogień czy jak to tam nazwać to dostaje możliwość zwalniania czasu.

Prubowałem przejsc od poprzedniego sejva jednak coś chyba robie nie tak bo sie nie zapala ten "ogień" chyba trzeba było coś zrobić wcześniej albo ta gra ma mase błędów.

Z poprzednią cześcią nie miałem problemu.

No chyba że to normlane że on sie tak przebiera to sory :wink:

 

[ciach!] pytanie?

czy ten [ciach!] wygląda zawsze przez całą gre tak jak na początku czy nie?

tak:

Dołączona grafika

czy [ciach!] tak:

Dołączona grafika

 

update

----------------------------------------------------------------

 

ok dzieki już jest ok, to był błąd gry, teraz widze tego stwora w dalszej czesci gry, ale jest on moim wrogiem a nie princem.

Troche mnie to wkurzyło i miałem już gre odinstalować...

Ale to dlatego że nie miałem rano co palić...

Przy okazji wyłapałem punkty... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz 4.7, próbowałem 3.7, 4.2 (takie miałem pod ręką). Jutro będą 4.12b

no i jak, instalowales je ?

jesli tak to czy cos sie zmienilo ? :(

Zainstalowałem i jest ok, ale nie przekonam się dopóki nie trafię na momenty w których mi wcześniej kaszaniło (zacząłem grę od nowa :wink: )

Jak cokolwiek się zmieni - dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wczoraj usiadlem do gry po 2 dniach i powiem,ze teraz jest zbyt ciezko,chlopaki lekko przesadzili w porownaniu do czesci 1 z ta trudnoscia.Gralem na easy a odkad mi padly savy i przeszedlem na normal - nie da sie prawie wogole grac :| Po farciarskim pokonaniu wielkoluda (tego,ktory jest bossem i energia mu sie odnawia) jest coraz gorzej.Idziesz,ataqje Cie z 50 kolesi i masz na dodatek czasowe drzwi,jak juz jakims cudem zdazysz (2x trza dac spowolnienie co sie wiaze z tym,ze musisz wczesniej miec 4 złote kółka bo pozniej 2 sa znow potrzenne),to pozniej jest jeszcze gorzej.Idziesz - mijasz ok 15 kolesi,poczym musisz tak to zrobic,zeby starajac sie ich unikac - jakims cudem przesunac dwie sciany,ktore maja sluzyc do skakania z jednej na druga.Jak to zrobic to musisz jakims cudem odciagnac kolesi (nie pokonasz tylu na raz bo kazdy robi blok i jest zbyt ciezko) od tych blokow bo w momencie,kiedy probujesz skakac z jednego na drugi - nasz prince poprostu z wyskoku atakuje kolesi.Na ten manewr potrzebujesz uzyc 2 x spowolnienia.Spoko.Nie mamy juz złotych kółek i mamy 1/4 energii,looz.Idziemy dalej,oczywiscie zadnej wody ani save'a.Jakims cudem udalo nam sie wejsc na gore.Skaczemy po kladkach i nie daj boze spadniemy to juz koniec-zaczynamy zaraz po przebiegnieciu przez drzwi czasowe.Powtarzamy caly ten manewr i udaje nam sie dojsc tam gdzie bylismy (czyli na gorze).Oczywiscie znow nie mamy cofan i 1/4 energii jesli znamy juz wszystko na pamiec co gdzie i jak wyskoczy.Idziemy dalej a tu kladka z kolesiem.Wystarczy 1 cios i juz po Tobie-ok-udalo nam sie go jakos pokonac,czyli wymierzylismy we wlasciwej sekundzie kiedy w niego uderzyc i gostek spada w dol-ok.Idziemy dalej skaczac po kladkach i w srod bodajze 3 drog u gory znajdujemy ta wlasciwa,spox - udalo nam sie ja jakos znalezc (gralo sie troche w tomb raidery to sie wie co i jak :wink: ) idziesz a tam seria pulapek a ty nie mozesz sie pomylic nad zasada ich dzialania a wystarczy jedna pomylka i znow zaczynamy od komnaty za czasowymi drzwiami a polapek jest tam bodajze 4 - paranoja :| Ja zginalem na ostatniej a w oddali nadal nie widzialem umywalki z savem :? chociaz jest moze za zakretem,ale tego nie wiem bo nie przeszedlem ostatniej pulapki i nie mialem juz zadnego cofania :( ehh-gdyby nie ta trudnosc to gra by miala ode mnie 10/10,tak to ma 9-przesadzili,ale mimo wszystko kazdemu ją polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wieczorem ukonczylem cala GRE...

grajac na poziomie NORMAL (easy to dla mnie hanba) stwierdzam ze gra jest prawie NIEMOZLIWA do przejscia :!: nie wiem poprostu co sie dzieje na HARD, ale to juz chyba dla najlepszych zawodnikow

to moze pokoleji posumuje... :

- GRAFIKA na poczatku mnie zachwycala, a z czasem dostrzeglem iz wcale nie jest az taka rewolucyjna... przygladajac sie blizej dostrzezemy przede wszystkim slabej jakosci textury. reszta tak jak w 1nce, moze troche bardziej podrecona. najbardziej mnie zachwycaja wielkie przestrzenie (np. srodowisko 2 wiezyczek wodnych, czy garden). najgorsza chwila dla mojego radka byla sceneria prawie przy koncu gry, w takich jaskiniach jakby gdzie usnosila sie mgla... poprostu na oko 1-2 FPS (!sic) i w takiej okolicznosci wykonczyc kilku gosci i kilkanascie bialych wilkow...szok normalnie. wspomne moze jeszcze o KAMERACH - niestety to najwiekszy imo MINUS tej gry. praca kamer jest nie do zniesienia (nawet na ps2 to tez widzialem)

- DZWIEK tak jak poprzednio dzwieki - standard, muza - miod (idealnie dopasowana do klimatu gry), najwiekszym zaskoczeniem bylo dla mnie uslyszenie GODSMACKa - i STAND ALONE (wyjete prosto z filmu Krol Skorpion), najgorszymi momentami byly jak grafa zwalniala i dzwiek wyprzedzal o kilka sekund obraz (wylaczenie eax itd nic nie pomoglo)

- TRUDNOSC no comment... 8)

- GRYWALNOSC gra jest moim zdaniem 2 razy dluzsza niz 1nka, a to przez ciagle przemieszczanie sie (jak juz wyzej pisalem) PRESENT <-> PAST, za to sam SCENARIO jest jak prosto z filmu.. prawdziwy scenariusz nawiazujacy bezposrednio do akcji z 1nki. nie raz zaskakuje...DEBEST :D w grze przewazaja walki z okrutnymi (jak to mowi Micro) ziomami :lol: jest ich w 3 d*py i troche, rozne istoty, rozne zwierzaki, i bossowie i co za tym idzie bronie..siekiery, miecze, noze ktorymi mozna rowniez rzucac w przeciwnikow..

 

ogolnie po skonczeniu oceniam ja na 9+/10

pamietajcie "you cannot change the fate...but sometimes it's possible"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 ja tez mialem problem z dotarciem (powrotem) do throne room. ja utknalem w maszynowni, i dzieki pomocy Micro dowiedzialem sie ze musze wrocic do miejsca gdzie kreci sie najszybciej takie wielkie kolo (najwieksza czesc) i tam trza wejsc na kladke i przeskoczyc w zwolnionym czasie przez nie do "zlewozmywaka" i tam dalej isc i sie wraca. ale gdzie ty jestes to nie mam pojecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem

tez juz sie sam o tym przekonalem :(

strasznie mnie to denerwuje, az sie grac nie chce :S

U mnie tylko przychacza przy portalach i wszędzie gdzie pojawia się portalowy "glow" :wink: Jeden wyjątek to po walce , gdy ratujesz Panią w czerwonej sukience - wtedy miałem dłuuuuuugi lag :/ Poza tym da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAhhhhh - co za gra - własnie skończyłem - teraz nie wiem co lepsze hl czy pop :D - jedno mnie irytuje - po skończeniu gry wiem ze nie znalazlem all skrzyń i tych wszystkich scian do których wkladało sie amulet ze zbroi (ja znalazłem 3 z 9) spytacie sie skad wiem ile ich jest - otóż w tej komnacie przed throne room jest taki kraag i tam jest 9 pól i mi sie świeciły 3 z nich :/ - aha i jeszcze jedno ile R.I.P i inni znaleźliście tych broni "specjalnych" bo ja tylko 2

1. to był misiek

 

Dołączona grafika

 

2.tak swiecacy na żółto mieczy - normalny wypas - najlepsza bron z gry (chyba) - a dlaczego chyba - bo znów jak sie popatrzymy na galerie broni to okazuje sie ze brakuje ost (najlepszej) mainweapon (moją był Scorpion sword) :/

 

I ostatnia sprawa - obejrzałem sobie pare filmików z "Extras" i jeden z nich to była historia Prince of persia - polecam - jest tam mowa ze ma powstac film pod tym tytułem ( jeżeli ktoś już o tym mówił to sry) - ale wkurzajace jest to ze brakuje tak samo jednego filmiku umieszczonego w samym srodku wyboru moviesów :>

Teraz nasówa sie pytanie czy te rzeczy odblokowywuja sie normalnie czy tylko po przejsciu gry na hard czego osobiscie sobie w pewnych momentach nie wyobrazam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie jest ta wielka klepsydra to mialem tez 3 z 9 zaswieconych pol, broni specjalnych zadnych nie odblokowalem, skrzyni mialem doscy duzo (chyba lacznie z 4 mi brakowaly) jak sobie extras przegladalem

gre juz odinstalowalem bo tyle sobie nerwow zszarpac to az mi sie odechcewa narazie jej uruchamiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...