Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam problem w momencie gdy mam już maske i stoje we wnęce i widze jak te dwie panienki coś tam do siebie mówią w dole ale nie moge tam skoczyc a jak wracam to nie wiem gdzie isc i dochodze do tego niby ogrodu ale nie mam pojecia co tam zrobic i gdzie iść Przydalaby sie jakas mapa wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ,początek gry , rozwalam gościa kruka a on sie pszenosi w inne miejsce tam na góre , jak tam wejść ???? wiem że takie coś po prawej jest ale jak >?????<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz to chyba wczesniej bylo. Jak jestes ustawiony przodem do wejscia po pokonaniu kruka to na lewo jest tam takie cos przez co mozesz dostac sie na zadaszenie a z tamtad po kolumnach juz prosto do miejsca gdzie stoi ten kolo

 

Musze sie pochwalic. Udalo mi sie pokonac Dahake na Hard w mniej wiecej minute. ta walka nie trwala zbyt dlugo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ mój brat pokonał(zabił ją) Shandee(ta babka co na początku gry się z nią walczyło na staktku) nie gra księciem tylko jakimś stworkiem lub czymś innym ja w swojej grze gram normanlnie księciem. Oco chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ mój brat pokonał(zabił ją) Shandee(ta babka co na początku gry się z nią walczyło na staktku) nie gra księciem tylko jakimś stworkiem lub czymś innym ja w swojej grze gram normanlnie księciem. Oco chodzi??

1382532[/snapback]

Ktos już miał tutaj taki problem ale przyznam się że nie byłem na bieżaco więc nie wiem/nie pamietam czy ten problem został rozwiązany. Poszukaj w tym wątku a znajdziesz na pewno (wbrew pozorom ten topic nie jest jeszcze taki długi). Ja bym ci poradził przeinstalować grę ale lepiej poczytaj bo mogę się mylić. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ mój brat pokonał(zabił ją) Shandee(ta babka co na początku gry się z nią walczyło na staktku) nie gra księciem tylko jakimś stworkiem lub czymś innym ja w swojej grze gram normanlnie księciem. Oco chodzi??

1382532[/snapback]

Miałem ten sam problem... U mnie rozwiązaniem było tylko rozpoczęcie gry od nowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim potworkiem co mu zycie samo zchodzi i zapas piasku sie sam odnawia?? Jak tak to normalne (jest dalej od ciebie).

1382884[/snapback]

No w tym problem nie jst dalej ode mnie. Mnie by to nie przeszdakdało grał bym dalej ale one nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super tylko czasami sie czlowiek zawiesi w pewnym momencie i go szlag trafia ze nie wie co dalej i tak wlasnie zawiesilem sie w komnacie gdzie sa z trzy mlyny jak sie rozwali przeciwników na dole kliknie sie guzik na scianie i wlaczy tryb spowalniania czasu mozna wejsc na wysuniety blok i zalpac sie liny. Wchodze na balkonik rozwalam przeciwnikow ide mostkiem i tak jak pojde w prawo to sa 2 potworczaste i po przejscu przez pulapki jest skrzynia ktora wiadomo do czego sluzy gdy pojde za mostkiem w prawo to mamy animacje jak nasz ksieciunio zauwaza wysoko pod sufitem gostka w bandazach i ze swiecacymi oczkami i pyta sie co on od niego chce, mysle ze jak ktos gral to juz wie gdzie jestem. Moj problem sie zaczyna jak juz dostane sie za drugie kolo, przejde po palach i przesune wajche i.......walsnie co dalej!!!!!!!!!! Probowalem biec po scianie, odbijac sie od niej, wrocic na pale, wlesc na platworme, odbijac sie od wachadel, wszystko na nic i nawet nie wiem co zrobila ta wajcha co ja przesunalem. Chcialbym jeszcze pograc bo gierka jest zaje.....fajna dlatego POMOCY!!!PLISSSSSSSSSSSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obrucisz ta fajche o 180 albo 360 stopni to uruchomi sie winda na ktora muszisz przeskoczyc a pozniej jak wjedziesz na gore to przebiegasz po scnianie to tego waskiego przejscia i odbijasz sie w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obrucisz ta fajche o 180 albo 360 stopni to uruchomi sie winda na ktora muszisz przeskoczyc a pozniej jak wjedziesz na gore to przebiegasz po scnianie to tego waskiego przejscia i odbijasz sie w gore

1388476[/snapback]

tyle ze po obruceniu dzwigni ta winda sie nie uruchamia i stoi na gorze tak jak stala :(

 

zeby nie bylo nieporozumien zalaczam screen z tej komnaty

post-110963-1113479046_thumb.jpg

Edytowane przez scorpinok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi Soft pojawi się na E3

Snake; piątek, 15 kwietnia 2005

 

 

Wczoraj pisaliśmy, że amerykańskie targi E3, które odbędą się w maju tego roku, porzucił gigant elektronicznej rozrywki, firma Codemasters. Jednak inni wydawcy zjawią się tam z nowymi tytułami. Swoje plany odnośnie targów opublikował już Ubi Soft, podając listę tytułów, jakie zostaną tam pokazane.

 

AND 1 Streetball (PlayStation 2)

Far Cry Instincts (Xbox)

Heroes Of Might & Magic V (PC)

187 Ride Or Die (Xbox, PlayStation 2)

Peter Jackson's King Kong (Xbox, PlayStation 2, next-gen console)

Prince Of Persia 3 (Xbox, PlayStation 2)

Blazing Angels: Squadrons Of WWII (working title) (Xbox)

Tom Clancy's Ghost Recon 3 (working title) (next-gen console)

Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown (Xbox, PlayStation 2)

AMerica's Army: Rise Of A Soldier

Brothers In Arms Road To Hill 30: New Chapter (working title) (Xbox, PC)

Myst V: End Of Ages (PC)

 

YUPI!!!!!!!

 

Czyli raczej na kompa tez bedzie :lol: :lol: :)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem chwile u kumpla ale jakos mnie nie wciagnelo...

jedna rzecz mi sie spodobala a mianowicie muzyczka w menu glownym... ktos ma moze napiary skad ja sciagnac? bede wdzieczny

1389667[/snapback]

Muzyka w menu została skomponowana przez zespół Godsmack

 

Poszukaj na którejś z tych płyt :)

 

Godsmack - Godsmack 1998

Godsmack - Awake 2000

Godsmack - Faceless 2003

Godsmack - The Other Side 2004

 

naprawde warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHeE polak zdolny ;). Pogrzebałem i na MX mi się minimalnie tnie :D .

 

O to przepis na szybkiego PoP:WW dla Geforce 4 MX:

1. Otwórz katalog z grą

2. Otwórz notatnikiem plik "Hardware.ini"

3. W dziale [Caps] daj wszystko na zero OPRÓCZ:

-StreamsCount (nie wiem co ale chyba ważne)

-FullscreenGamma (też nie wiem co to)

4. Odpalić Warior Within i cieszyć się grą (tylko troszke gorsza grafika, a wydajność taka sama, jaką ma Królik na Koksie na 100m sprintem ;) ).

 

PS. Jedyny problem jaki napotkalem to że filmy troszkę tną, ale da się żyć.

 

PS 2. Bede wdzięczny jak mi ktos powie co robią tamte dwie opcje :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kórde pomoze mi ktos teraz jak jest ten filmik na początek to kiedy pokazuje sie statek i są napisy gra wychodzi do windy i cos tam pisze ,gre przywiózł kuzyn z włoch i jemu działała HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...