Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz uruchomiles obie wierze: wodna i mechaniczna to musisz isc do komnaty gdzie Kyelena dala Ci miecz i prezjsc przez wrota do komnaty tronowej. Jesli wejscie bedzie zamkniete to znaczy ze ktorejs z wierz nie uruchomiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Niestety skakanie od ścian nie idzie mi nadal (może to już kwestia psychiki a może wiek nie ten) . Nawet tego popróbować/potrenować nie mogę bo jestem w tak specyficznym miejscu że mam 2 próby i koniec. Muszę z ruchomej platformy (góra-dół) przebiec po ścianie, na końcu odbić się i skacząc od ściany do ściany dostać się do pokoju gdzie czeka mnie walka z gigantem (drugim w grze). W związku z powyższym mam prośbę, czy mógłby mi ktoś przesłać savy ? kto grał na poziomie "easy". Dla lepszej orientacji rozdział, w którym jestem nosi tytuł "trybiki i śrubki - mroczna jama przeszłość", jak ktoś ma poradnik to fotki nr 251 i 252. /harryt@o2.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz wyslij mi ten poradnik to ci pomoge albo wysle ci save'y, natomiast jak utknalem w sali z sarkofagiem, po ucieczkach przed dakhanem, powyciagalem wszystkie betonowe bloki, lecz nie moge wskoczyc na kolumne z sarkofagiem, wydaje mi sie ze chyba kolumna nie osiganela max wysokosci, dlatego tez ostatnia polka jest w powietrzu :-) Moze ktos mial podobny problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eh ciezko wytlumaczyc, ale poprostu trzeba z tym sarkofagiem probwac, to nic trudnego, napewno ci sie uda.

 

Harryt - musi sie udac... ze do tego momentu doszedles to znaczy ze jednak ci sie udawalo wczesniej. Zadbaj o to, zeby po wybicu od sciany wciskac spacje na chwilunie doslownie przed kontaktem ze sciana. MUSI dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harryt - musi sie udac... ze do tego momentu doszedles to znaczy ze jednak ci sie udawalo wczesniej. Zadbaj o to, zeby po wybicu od sciany wciskac spacje na chwilunie doslownie przed kontaktem ze sciana. MUSI dzialac.

Masz racje było wcześniej, jak to zrobiłem nie wiem. Tylko tam startowałem z podłogi i mogłem próbować do bólu. A w tym rozdziale muszę przejść od sav'u kawał drogi (walki,liny,obracające się koła z biegiem po ścianach, kolumny) do tego momentu no i te 2-3 próby, zależy ile mam piasku. Bo aby tam dojść muszę używać spowolnienia czasu. Ogólnie próbuje cały czas, ale po tygodniu mam już dosyć.

 

Edit: Wreszcie, nauczyłem się. Jednak trzeba używać kierunków.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie przejsc sarkofag, okazalo sie ze, przestawiajac w innej kolejnosci betonowe bloki kolumna osiagnela odpowiednia wys., chyba ze to byl bug :-) Mam jeszcze jedno bardzo istotne pytanie, a mianowicie: podczas gry w korytarzach gdzie sa krecace sie bale z ostrzami, badz tez same ostrza na scianach, w podlodzei td, gra mi strasznie przycina. Moj sprzet to P4 2,66, 512ddr, gf6600 (525/675) fraps pokazuje spora ilosc klatek, a i tak widoczene sa ciecia :( czy ktos sie spotkal z czyms takim ???

Gra standardowo dopala sie przy 1024x768 i full detalach, zmiana na mniejsze opcje i rozdzielczosci nie pomaga :(

Edytowane przez Ad@moS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sobie poradzilem ;> zassalem pakiet ze wszystkimi sejwami, powiem Wam ze w gruncie to gra sie nudzi ciut, ja czekam tylko na rozwoj akcji, bo fabula fajna ale reszta... zreszta strasznie nie wywazona, walka w grze to pryszcz a bossowie trudni jak cholera, obejrzalem sobie zakonczenie - pierwsze po zabiciu dahaki, a drugiego nie moge obejrzec bo babki nie moge pokonac :D ona trudniejsza niz dahaka choc tego tez nie pokonalem ;>

edit 2

a jednak cesarzowa polegla ;) zakonczenia ciekawe, ale w gruncie calkowicie rozne, jak zaczyna sie 3 czesc ??

Edytowane przez astray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - wie ktoś może dlaczego w Warrior Within praktycznie większość czasu nie mam dźwięku? Po załadowaniu gry kilka sekund są normalne odgłosy, po czym urywają się nagle-nie słyszę kroków,szumów itd. Słychać za to odgłosy walki, czasem ogień itd. Dźwięk poprostu raz jest raz nie ma .. Tylko WW ma takie problemy ..

pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 12 - "The Water Maiden" (49%)

 

Po lewej stronie od przejścia jest (19). Przejdź korytarzem. Przyciskiem w podłodze uruchomisz sobie podłogę do przejścia dalej. To nic, że nie zdążyłeś przebiec do końca do tu na dole jest skrzynka (20). Jasnym się stał fakt, że do tej "sztuki" potrzebne jest zwolnienie czasu. Wbiegnij pionowo po ścianie, do które jest przyczepiony zakręcony drążek i wskocz na niego. Przesuń się na nim bliżej ściany tak, aby móc z niego skoczyć na przycisk na ścianie. Zwolnij czas i przebiegnij do (SAVE 21). W sumie od tego miejsca, aż do końca Rozdziału 11 więcej nie save-owałem, ale nie polecam tego rozwiązania.

 

Dobiegam do tego Save 21 i gra mi się wiesza ... muzyka jest, ale nie mogę wyjść do menu czy cokolwiek zrobić...

 

proszę o jakieś rozwiązanie lub save od tego numerku 21:)

 

ps-przeinstalowywałem grę,stery...nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa w tej grze wibracje na dual shocku ? :>

Fajna gierka, juz dawno nie gralem w platforme, ale smierdzi strasznie konsola, nie mozna save'owac w dowolnym momencie a to boli, moze jest na to jakis fix ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Nie ma fixu ;] Sam się sfixowałeś paleniem dnia dzisiejszego [; Mam problem ;] Nie mogę odpalić gry na x64 ;[ Nie ma opcji lunch the game, a spełniam wszystkie wymogi... Moze ktoś wie o co hosi? ;] Pozdro ath [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie seiwy z alternatywnym zakończeniem to czy moglibyście przesłać mi je na leonpg@o2.pl? Przeszłem już gre, ale zapóźno dowiedziałem się o alternatywnym zakończeniu i niestety nie upgreatowałem sobie życia odpowiednią ilość razy:[. Oczywiście jeśli możecie to podać milink to już sam sobnie je ściągne.

Edytowane przez LEONPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

ath, padles ofiara jednego z wielu bugow tej gry. Albo ktos ci da sejva zara potym, ale od nowa grasz...

 

Sam tak mialem.

W momecie gdy wchodzisz do tej lokacji gdzie koncowka jest ta brama, powinien dahaka ja rozwalic, w efekcie czego po calej spinaczce moglbys wejsc tam do sejva, ale dahaka sie nie pojawil i nie rozwalil bramy. To ten bug ;]

 

Zreszta czemu towj princ jest czarny? W tej czesci gry powinien wygladac normlanie...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath, padles ofiara jednego z wielu bugow tej gry. Albo ktos ci da sejva zara potym, ale od nowa grasz...

 

Sam tak mialem.

W momecie gdy wchodzisz do tej lokacji gdzie koncowka jest ta brama, powinien dahaka ja rozwalic, w efekcie czego po calej spinaczce moglbys wejsc tam do sejva, ale dahaka sie nie pojawil i nie rozwalil bramy. To ten bug ;]

 

Zreszta czemu towj princ jest czarny? W tej czesci gry powinien wygladac normlanie...

Nie wiem, czemu jest czarny. Gralem przedwczoraj byl normalny, odsaveowalem i sie nagle jakis inny zrobil... :blink:

Czyli lipa, musze zaczac od nowa ten lvl.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem czy lvl, chyba gre nawet od nowa musisz zaczac. Jezeli postac czarna sie zrobila to kaput, sam tak mialem od nowa musisz;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lvl, chyba gre nawet od nowa musisz zaczac. Jezeli postac czarna sie zrobila to kaput, sam tak mialem od nowa musisz;/

w00t ? :huh:

To tak sie moze zrobic w kazdej chwili w grze i od nowa ? ;/

A co, ze jestem czarny to juz zle ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak, zle, bo "Czarny" staniesz sie w pewnej czesci gry, i to bedzie pokazane normlanie a nie nagle "j%b" i jestes czarny ;].

 

Nie wiem czy to moze w kazdej chwili sie stac, mi sie tak zrobilo, od nowa zaczelem grac i juz tego nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zle, bo "Czarny" staniesz sie w pewnej czesci gry, i to bedzie pokazane normlanie a nie nagle "j%b" i jestes czarny ;].

 

Nie wiem czy to moze w kazdej chwili sie stac, mi sie tak zrobilo, od nowa zaczelem grac i juz tego nie bylo...

No to znajde na necie jakies save'y i zaczne grac od tego lvl, bo od nowa to prawde mowiac i mi sie nie chce i nie mam czasu. ;] Dzieki za pomoc. [;

 

Chwila na google i wracam do gry, zapodalem sobie czyjes save'y ze wszystkimi checkpointami i gram od tego samego momentu. ;D

Moze sie przydadza jeszcze -> http://dlh.net/cheats/pc/deutsch/prince+of...n/savegame.html ;]

 

 

Dobra znowu sie zaciachalem, nie wiem co mam zrobic w tym pomieszczeniu.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się wrócić do holu centralnego a potem pokombinować z tymi wysuwającymi się skałami. Pozatym cel masz zaznaczony na mapie, więc musisz tylko tam dość. O ile dobrze pamiętam teraz będziesz grał w mechanicznych wieżach. :-P

A potem będziesz tu z kimś walczył B)

Edytowane przez bercik133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaptanko na temat PoP i SC zarazem...nie wiem dlaczego,ale na moim kompie gry ubisoftu chodza 2 razy wolniej niz powinny...kompa mam dobrego

(athlon x2 am2 5200+, 1GB ramu korsarzy 800MHz, GF7600gt)

jesli ktos może pomóc to byłbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaptanko na temat PoP i SC zarazem...nie wiem dlaczego,ale na moim kompie gry ubisoftu chodza 2 razy wolniej niz powinny...kompa mam dobrego

(athlon x2 am2 5200+, 1GB ramu korsarzy 800MHz, GF7600gt)

jesli ktos może pomóc to byłbym wdzieczny

Sterowniki najnowsze? ...i nie wiem jakim cudem PoP miałby Ci kiepsko chodzić, pamiętam jak rok temu grałem w PoPWW na kompie wolniejszym o 70% niż ten co mam teraz i działał wyśmienicie, sprecyzuj czy czyniłeś coś aby tą sytuację poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki najnowsze? ...i nie wiem jakim cudem PoP miałby Ci kiepsko chodzić, pamiętam jak rok temu grałem w PoPWW na kompie wolniejszym o 70% niż ten co mam teraz i działał wyśmienicie, sprecyzuj czy czyniłeś coś aby tą sytuację poprawić.

 

sterowniki...kombinowałem z róznymi najnowszymi,starszymi i jakimi sie dało,reinstalowałem gre i directa (najnowszego mam) ale to nic nie daje gra chodzi albo za wolno,albo za szybko... z kolei spinter cell pandora tomorrow tnie sie nawet na filmiku poczatkowym...nie wiem o co tu chodzi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mialem ten sam problem i meczylem sie z nim bardzo dlugo, ale pomoglo tylko rozpoczecie gry od nowa. Ta krata powinna byc rozwalnona a ty nie powinienes tak wygladac, to jakis blad gry. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...