Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka moim zdaniem boska nie ma co tylko jak to już kilka osób stwierdziło jest zbyt trudna!! Ale co tam mam zamiar ją przejść na obu zakończeniach:))) To będzie niezłe wyzwanie ale co tam jestem twardy mówcie mi per PRINCE<lol2> Pozdr 4all:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytanek:)

1) co sie kryje za sciana do rozwalenia w Gardens i czy da sie tam dojsc po otrzymaniu Scorpion Sword. chodzi mi konkretnie o te czesc ogrodoow(na zewnatrz), do ktoorej sie dochodzi na samym koncu wczesniej wiele skaczac i w miedzy czasie zabijajac Crowmastera(taki baardzo zarosniety teran, drzewa itd) a na koncu zeskakuje sie z belki na line i z niej na dool.

2) czy ktos odslonil illustraions w extra features?

3) czy gra na hardzie daje cos wiecej:)

i ostatnie:

4) czy SandWraithem idzie wziac life upgrade'a(chodzi mi konkretnie o prison bo nie wzialem wczesniej:)

dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam maly problem giera sie instaluje bez zadnego klopotu i uruchamiam i pierwszy filmik sie pojawia i jak ksiaze stoi na statku i cos mowi to wyskakuje blad i pisze zeby wejsc do read me i sprawdzic w dziale technicall support co moze byc zle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah było to wiele razy ale dla przypomnienia jak pokazuje się statek i jeszcze książe nie zaczyna gadać to wyjmij płytkę na 30s. lub odmontuj obraz i po tym czasie ponownie zamontuj obraz lub włóż płytkę :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam....!! jest ktos tutaj bo utkolem w Jestem w Mehcanical Pit Past i nie wiem o co chodzil....!! pomoze mi ktos!,..!!

a dokladniej rozwalilem sciana mieczem i jestem w tym Jestem w Mehcanical Pit Past i nie wiem gdzie mam isc i co ma zrobic...!! moze ktos da odpowiedz na Prv.. gg 4251734 albo tu na forum

bede bardzo wdzieczny..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos odpowie na moje pytania:>?

 

mam jeszcze jedno wlasciwie najwazniejsze: nie wzialem life upgrade'a po walce z czarna laske.... teraz juz mam wszystkie oproocz tego i doszedlem spowrotem do niego, wzialem... ale mam problem z wyjsciem:) po wedroowce docieram(present) do duzej sali, gdzie skacze sie po wszystkim co sie da aby w koncu dojsc w to samo miejsce z ktoorego przyszedlem:/ gdzie jest wyjscie? czy w ogoole uda sie dojsc spowrotem po zabraniu tego upgrade'u? tym razem prosze o odpowiedz:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos odpowie na moje pytania:>?

 

mam jeszcze jedno wlasciwie najwazniejsze: nie wzialem life upgrade'a po walce z czarna laske.... teraz juz mam wszystkie oproocz tego i doszedlem spowrotem do niego, wzialem... ale mam problem z wyjsciem:) po wedroowce docieram(present) do duzej sali, gdzie skacze sie po wszystkim co sie da aby w koncu dojsc w to samo miejsce z ktoorego przyszedlem:/ gdzie jest wyjscie? czy w ogoole uda sie dojsc spowrotem po zabraniu tego upgrade'u? tym razem prosze o odpowiedz:>

1240272[/snapback]

jesli chodzi ci o ta sale z dzwignia od mostow i jestes na dole gdzie jest wejscie do upgrade to :

 

jak wracasz to przez dzwi widzisz po lewej stronie kladke, wskocz na nia a z niej na najblizsza obok. Potem dojdz do sciany ii zrob rozbieg , po prawwj na sciane, odbicie i tak dlugo powtarzaj az prince doskoczy do samej gory.

 

PS Fajny filmik alternatywny :) I changed my fate i do tego empress wylukałem na filmiku :). Zauwazyliscie ze na koncu filmu jest jakas gosciowa przywiazana do belki i wyglada znajoma - Farah z SoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy maja jakis problem to ja też :D , chodzi o to że nie zalazłem zbyt daleko dokładnie jestem tam gdzie jest taki wielki mechaniz drewniany chyba zegara czy co jakiś gostek wyglądający jak mumia zamyka coś czy uruchamia potem ucieka a ja nie wiem co mam robić w lewo to jakby slepa uliczka a w prawo jak zasuwam to max dochodze do takiej wajchy co mogę ja przekręcić ale już z tamtąd wrócic nie potrafię??? :D :wink:

-pierwsz część była wiele łatwiejsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki! w tym czasie zdazylem juz drugi raz przejsc gierke:) tym razem ze wszystkimi lifeupgrade'ami i zielonym mieczykiem w drugiej lapce:D filmik niezly ale jestes pewien, ze to Fara? fakt, ze bylo ja widac tylko przez chwile.... ale nie wszystko rozumiem...np toczaca sie korone(moja?) no i ten tajemniczy zakapturzony koles:) jednym slowem czekam na Prince 3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema

otóż skopiowałem wszystkie pliki tej gry a potem przinstalowałem Windowsa mam XP SP2. teraz kopiując wszystkie skopiowane wcześniej pliki do świeżo zainstalowanej gry nie widzi mi mojego profilu i save'ów !!! doszedłem bardzo daleko i chciałbym ją skończyć ale nie mogę bo nie widzi save'ów. co zrobić aby móc grać dalej? gdzie ewentualnie moge zdobyć savy? jeśli jest taka możliwość to prześlij mi ktoś save'a na skrzynke bykX@wp.pl

proszę o jakąś pomoc

pozdro

Edytowane przez Krzysiek-SZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problema

otóż skopiowałem wszystkie pliki tej gry a potem przinstalowałem Windowsa mam XP SP2. teraz kopiując wszystkie skopiowane wcześniej pliki do świeżo zainstalowanej gry nie widzi mi mojego profilu i save'ów !!! doszedłem bardzo daleko i chciałbym ją skończyć ale nie mogę bo nie widzi save'ów. co zrobić aby móc grać dalej? gdzie ewentualnie moge zdobyć savy? jeśli jest taka możliwość to prześlij mi ktoś save'a na skrzynke  1249555[/snapback]

Może po prostu przeinstaluj grę :blink:

 

Mogłeś nie wiedzieć, że przy instalowaniu gier (i nie tylko) system tworzy sobie wpisy w rejestrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy proszę o radę, do tej pory jakoś sam dawałem sobie radę

ale teraz to już ugrzązłem.

Jestem w takim momenci gdzie się cały czas spierdziela przed tym

gościem z mackami i gdzie są przesuwane skały

i jakaś rękawiczka jak od myszki miki.

Dochodzę do tych skał, ale on je tylk łapie ale nie przesuwa.

Co z tym dalej począć.

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem o ktoory moment ci chodzi ale tej rekawiczki nie czaje :lol: jesli to ten gdzie na srodku jest grobowiec zaraz po filmiku "I'm the architect of my own destruction" to ok :)

w kazdym razie musisz wcisnac naraz np. tyl+kierunek wtedy ksiaze zacznie przesuwac kamien a ty zjedziesz na dool:) tak chyba 4 razy lacznie i dalej looz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedźcie mi bo zaraz mnie coś strzeli początek gry chyba pierwszy czy 2 save idę ciągle do przodu jest taki niby most a za nim kraty prze z które nie mogę przejśc a napis podpowiada wciśnij TAB jak przejść dalej?? Aż wstyd że pytam ale nie mam pomysłu a bym popykał w tą gierke troche. Z góry dzięki za podpowiedź

 

Tyle osób grało w to niech ktoś mi napisze co i jak 1 minuta i po sprawie eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie o to miejsce mi chodzi to jest dokładnie 2 save taki niby tutorial wpierw trzeba kożystać ze skoku później z 2 klawiszem myszki, wturlanie się w dziure i znowu prawy klawisz myszki następnie prawy klawisz myszki i skok i przed drzwiami takimi dużymi są dwa stworki zabijam ich wchodze w drzwi jest most wskakuje na popodwyższenie po obu stronach mostu sa kolumny powalone i pare kroków dalej pisze wciśnij tab i jest krata przez którą nie mogę przejśc co dalej??Aż nie chce mi się wierzyć że tyle gier przeszedłem a tu taki początek ale ni bata nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAMN IT!!! Doszedłem do momentu w którym drugi raz spotyka sie tą całą Empress no i on z nią gada w koncu zaczyna jej uciekac i ją wpycha do tego wiru... no i wszystko extra tyle ze kurde ja sam jak wchodze to nic sie nie dzieje -.- Wie ktos moze co jest grane??

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie o to miejsce mi chodzi to jest dokładnie 2 save taki niby tutorial wpierw trzeba kożystać ze skoku później z 2 klawiszem myszki, wturlanie się w dziure i znowu prawy klawisz myszki następnie prawy klawisz myszki i skok i przed drzwiami takimi dużymi są dwa stworki zabijam ich wchodze w drzwi jest most wskakuje na popodwyższenie po obu stronach mostu sa kolumny powalone i pare kroków dalej pisze wciśnij tab i jest krata przez którą nie mogę przejśc co dalej??Aż nie chce mi się wierzyć że tyle gier przeszedłem a tu taki początek ale ni bata nie wiem co robić.

1258687[/snapback]

tym razem ja chyba wiem :D obok tej kraty po lewej stronie jest podwyzszenie :) tam trzeba wskoczyc i przejsc nad krata :) pomoglo?

 

DAMN IT!!! Doszedłem do momentu w którym drugi raz spotyka sie tą całą Empress no i on z nią gada w koncu zaczyna jej uciekac i ją wpycha do tego wiru... no i wszystko extra tyle ze kurde ja sam jak wchodze to nic sie nie dzieje -.- Wie ktos moze co jest grane??

 

Pozdro!

1259336[/snapback]

obawiam sie najgorszego :-| bug.... powinno zaskoczyc, graj ewentualnie od poprzedniego save'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dopiero od wczoraj w to gram i mam problem. jestem w miejscu gdzie trzeba zabic jakiegoś strażnika kruka. zabilem go juz 2 razy, przelecialem po ścianie z mniejszego stopnia na większy(pomiędzy tym byla przeoaść i drzwi)i jak juz jestem na tym wyższym stopniu to nademną jest ten strażnik. ale jak sie do niego dostać??:/ :mur: :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie pozytywnie zaskoczyla, poniewaz bez problemu ruszyla na 4MX w dodatku calkiem plynie toto chodzilo - z tego co wiem jedynka ruszala jedynie przy uzyciu 3D Analyzera. Jednak na samym poczatku zmartwil mnie poziom trudnosci, jakos jest ponad moje sily (przynajmniej na poziomie normal) juz na pierwszym boss'ie dostalem niezly lomot, tak wiec jak narazie ie z PoP:WW pozegnalem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie też sie przyłączam do dyskusji - uciekłem od tego czarnego gościa z mackami, juestem teraz w martwym punkcie..:

 

Dołączona grafika

 

Problem w tym, że domyślam się, że muszę skoczyć na ten okrągły filar - ale jak to zrobić? Próbowałem odbijać się od wszystkich skał, ścian, filarów etc i ... I nicio! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie twój bochater stoi na tym screenie <_<  :)

1260438[/snapback]

Ale ja tam się nie wspiąłem, tylko zszedłem..

 

Jeszcze raz - to mój ostatni save:

Dołączona grafika

 

Uciekam przed Dahanem czy jakoś tak :lol: i wskakuję w tą dziurę w ścianie - wylatuję w komnacie niżej z zaznaczonej dziury:

Dołączona grafika

 

Przebijam się przez beczki, wskakuję po schodach, zabijam Kohuta i zeskakuję w dół:

Dołączona grafika

 

No i wyskakuję tutaj z zaznaczonej dziury (gdzie mordowałem):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pojawia się właśnie pytanie - where now!? :mur:

Wydaje mi się, że będę musiał wspiąć się up, ale nie mogę doskoczyć...:

Dołączona grafika

 

_______

 

Poziom tej gry naprawdę jest chyba trochę zawyżony.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...