Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, szybki problem... Z mieczem światła. Jestem w mystical caves w teraźniejszości i nie wiem, gdzie dokładnie go znaleźć... Czy w miejscu, gdzie wysuwam pierwszą kratę przyciskiem w podłodze, czy gdzieś indziej??? Ładnie proszę o screena :P

1310610[/snapback]

screena nie mam ale mieczyk dosc latwo znalezc.... jak otworzysz krate i musisz biec zeby zdazyc w tej planszy z mgla to od razu za nia jest dziura a w niej przycisk do otwarcia nastepnej kraty. w tej dziurze jest sciana do rozwalenia i tam jest Light Sword :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven zle mu godosz.

 

Sluchaj robisz tak; jak juz przeszedles ta gre bedzie prosciej jak nie to sluchaj. Jestes w jakiniach ktore sa bardzo bardzo zamglone, jak masz slabszy komp bedzie mocno lagowac, wtedy je rozpoznasz :D Musisz dojsc do przelacznika ktory otworzy otworzy drzwi. I tutaj jest prosto. I jak przechodzisz przez te drzwi, jest 'przepasc' w ktore _MUSISZ_ wejsc bo tam jest wlacznik, i tam obok jest popekana sciana. Ten miecz jest prosto znalesc bo tam zejsc _MUSISZ_. Powodzenia. Miecz wypas :rolleyes:

 

 

Dodam ze te jaskinie sa jak masz juz maske. I jest to koncowka gry. Na poczatku tez myslalem ze to jest ten wlacznik i kraty, ale jednak nie. :) Dodam jeszcze ze w tej jaskini gdzie jest miecz jest pelno tych pso-podobnych istotek ktore trzeba zabijac. GL GLGLGLG

Edytowane przez Apock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakims mogicznym sposoben nie mam filmikow w grze <_<  a chcialbym obejrzec zakonczenie (a raczej zakonczenia oba) i mam do was pytanie czy ktos posiada programik do nagrywania filmow z gier i moglby mi nagrac i wyslac zakonczenia?? bylbym bardzo wdzieczny.

1310258[/snapback]

Pomoze mi ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja, sprobuje dziś. Ale tobie zalezy na tym wiec to ty znajdz mi program ktroym to nagram. Ja i tak polecam filmik jak zakłada Maske. :)

 

 

 

Szela, a skad wiesz ze to nie wina płytek z grą. Napewno masz orginala :mellow: i mozes isc do sklepu i zaznaczyc wadliwosc, albo jak juz masz tego orginala, to poszukac u jakiegos znajomego, innego orginala. ;]

Edytowane przez Apock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Frapsa (mam go i wiem ze moze nagrywac filiki) a co do gry to kupilem ja na aukcji internetowej. popytam qmpli czy maja ta gre ale to watpliwe zeby mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie udalo mi sie ukonczyc Pop'a w pelnym tego slowa znaczeniu. Polecam wszystkim, warto naprawde.

Apropo tych co skonczyli gre z water sword. Juz teraz wiemy jak wygladac bedzie 3 czesc przygod ksiecia. Jest pokazana i jest wykadrowana tak zeby bylo ja dobrze widac, dziewczyna z Sands of Time - 'milosc' ksiecia. Wiec wiemy ze znowu bedzie cos z nia. Ale... jest rowniez Kealina. Obecna (co mozemy wnioskowac z ich zazylosci na statku) kochanka ksiecia.

 

Motywy zazdrosci, namietnosci, milosci i zdrady beda glownym motywem i wszedzie przewijajcacym sie watkiem trzeciej czesci gry.

 

 

Zobaczycie ze mam racje. :)

Edytowane przez Apock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mow mi wiecej <_< Skoro tak mowiesz to pewnie jedna porwie druga i bedzie je trzeba znalesc :lol: Albo wyjda 2 gry o tym samym tytule tylko jedna dla tych co woleli 2 zakoczenie i jedna dla tych co wola pierwsze :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weeeeeeeee team :P

jest na to "patch", a biega oto że ten pierwszy filmik jest uszkodzony ;)

a gra wymiata, jeszcze bardziej niz poprzednia część, walki rewelacyjne, ach te akrobacje :D

a muza moim zdaniem bardzo pasuje to tej części, gra ogólnie jest bardziej mroczna, szybka akcja a muza to wyraźnie podkreśla

1159435[/snapback]

Skąd pobrać patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie a może w jakim pliku w grze Prince Of Persia Warrior Within zapisane sa savy? Szukam tego i nie mogę znaleść. Pomocy!

1322650[/snapback]

ha! tez nie wiedzialem...

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\

 

PS. thx Pandi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoll1

Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników! :)

Mam problem. Zdobyłam 9 Life Upgrade i walczę teraz z Dahaką i nie mogę go przejść! :? Jest może na niego jakiś sposób??Gram na hardzie i bardzo bym prosiła o pomoc, albo o savy z gry jeśli ktoś ma alternatywne zakończenie bo na tym mi najbardziej zależy :wink: bo ponoć jest powalające. Mój e-mail: nikoll1@o2.pl. Thx z góry. :)

Edytowane przez nikoll1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników! :)

Mam problem. Zdobyłam 9 Life Upgrade i walczę teraz z Dahaką i nie mogę go przejść!  :? Jest może na niego jakiś sposób??Gram na hardzie i bardzo bym prosiła o  pomoc, albo o savy z gry jeśli ktoś ma alternatywne zakończenie  bo na tym mi najbardziej zależy :wink:  bo ponoć jest powalające. Mój e-mail: nikoll1@o2.pl. Thx  z góry. :)

1333629[/snapback]

na Dahakke jest sposoob :) chodzi o to zeby odskakiwac w momencie gdy koles sie zamaciach!e na ciebie do tylu fikolkiem - z dwa powinny wystarczyc no i oczywiscie lutowac go na spowolnionym czasie itd. najlepiej uzywac zwyklych ciosoow a nie kombosoow zwlaszcza gdy juz wisi nad przepascia! zakonczenie rzeczywiscie jest powalajace wiec warto :) a tak btw to mam nadzieje ze nie grasz na hardzie..... bo Dahakka jest wtedy nie do wyj...nia :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoll1

na Dahakke jest sposoob :) chodzi o to zeby odskakiwac w momencie gdy koles sie zamaciach!e na ciebie do tylu fikolkiem - z dwa powinny wystarczyc no i oczywiscie lutowac go na spowolnionym czasie itd. najlepiej uzywac zwyklych ciosoow a nie kombosoow zwlaszcza gdy juz wisi nad przepascia! zakonczenie rzeczywiscie jest powalajace wiec warto :) a tak btw to mam nadzieje ze nie grasz na hardzie..... bo Dahakka jest wtedy nie do wyj...nia :) pozdrawiam

1334046[/snapback]

 

Dziękim wielkie DarkReven :D zaraz zagram i mam nadzieję, że sobie poradzę :wink: Mam jeszcze jedno pytanko =) Kiedy Kaileena puszcza jakiś czar na Dahakę i on wtedy wisi nad przepaścią, kiedy znów wskoczy na platformę ma już całą energię ile razy on będzie tak wypadał i wisiał nad tą przepaścią?? <_<

Pozdrwawiam

 

:lol: Jest udało mi się nareszcie! :D Demko powalające!! Z reasztą tak jak się spodziewałam, teraz cały czas myślę nad sensem tego dema bo nie bardzo rozumiem o co w nim chodzi <_< ale i tak mi sie strasznie podobało. Jak myślicie będzie kolejna część czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Jest udało mi się nareszcie!  :D Demko powalające!! Z reasztą tak jak się spodziewałam, teraz cały czas myślę nad sensem tego dema bo nie bardzo rozumiem o co w nim chodzi <_<  ale i tak mi sie strasznie podobało. Jak myślicie będzie kolejna część czy nie?  :)

1335208[/snapback]

chodzilo ci raczej o outro - filmik konczacy gre co? :lol: mysle ze bedzie jednak kolejna czesc a jej zapowiedzia byl ow filmik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoll1

chodzilo ci raczej o outro - filmik konczacy gre co? :lol: mysle ze bedzie jednak kolejna czesc a jej zapowiedzia byl ow filmik:)

1336031[/snapback]

 

Dzięki, to fakt niby filmik kończy grę, ale jednak ta scenka z tym facetem w kapturze i z Farah jakby zapowiadała kolejną część :D (oby) jeśli tak, to ja już nie mogę się doczekać. Ciekawe o czym będzie?? :rolleyes:

 

Mam prośbę. Potrzebuję spolszczenia do Prince of Persia: Warrior Within. Bardzo wszystkim z góry dziękuję za pomoc.Słyszałam,że spolszczenie jest na czwartej płytce jeśli ktoś ma oryginał, czyli nie ja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli mozna to pomożcie

UWAGA SPOILER

 

 

Jestem juz tym czarnym czyms po zalozeniu maski i teraz mam wrocic sie do poczatku ale jest maly zok dochodze do miejsca w ktorym nie moge nic zrobic (albo nie wiem jak) jest takie miejsce zaras po portalu (jestem w terazniejszosci) po przejsciu przez zaslone wodna ze scian wylaza takie smieszne dlugie noze potem nad przepascia trzeba przeskoczyc z duzej półki na mniejsza i po scianie w poziomie jedno ostrze jezdzi a drugie stoi w miejscu... potem jest wlasnie pomiesczenie feralne gdzie ejst przepasc z kolcami i belka z ostrzami i i jakby wystep w litere L itam za zadne skarby nie moge przejsc bo nie wiem co zrobic a cha na jaednej ze scian jest wielka dziura znaczy po lewej jak sie patrzy w strone ktora mam isc (chyba) dzikei za szybka odpowiedzi jeszce jedno jesli mozna prosic to na maila i tutaj postaram sie zagladac tutaj jednak nie wiem czy bede jeszce mogl natomiast maila odbieram czesciej) (MODEM BABY) tak wiec mail: Crono18@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoll1

Witam jesli mozna to pomożcie

UWAGA SPOILER

Jestem juz tym czarnym czyms po zalozeniu maski i teraz mam wrocic sie do poczatku ale jest maly zok dochodze do miejsca w ktorym nie moge nic zrobic (albo nie wiem jak) jest takie miejsce zaras po portalu (jestem w terazniejszosci) po przejsciu przez zaslone wodna ze scian wylaza takie smieszne dlugie noze potem nad przepascia trzeba przeskoczyc z duzej półki na mniejsza i po scianie w poziomie jedno ostrze jezdzi a drugie stoi w miejscu... potem jest wlasnie pomiesczenie feralne gdzie ejst przepasc z kolcami i belka z ostrzami i i jakby wystep w litere L itam  za zadne skarby nie moge przejsc bo nie wiem co zrobic a cha na jaednej ze scian jest wielka dziura znaczy po lewej jak sie patrzy w strone ktora mam isc (chyba) dzikei za szybka odpowiedzi jeszce jedno jesli mozna prosic to na maila i tutaj postaram sie zagladac tutaj jednak nie wiem czy bede jeszce mogl natomiast maila odbieram czesciej) (MODEM BABY) tak wiec mail: Crono18@interia.pl

1338876[/snapback]

Nie bardzo wiem gdzie to jest. :? Najlepiej będzie jak umieścisz screena. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie to jest. :?  Najlepiej będzie jak umieścisz screena.  :wink:

1340812[/snapback]

w zasadzie to juz przeszedlem gierke moim problemem bylo to ze cofalem sie z powrotem przez portal zamiast przec na przod :D ale dzieki za pomoc

 

BTW: zakonczenie jest wypas :D szcegolnie Alterante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoll1

w zasadzie to juz przeszedlem gierke moim problemem bylo to ze cofalem sie z powrotem przez portal zamiast przec na przod :D ale dzieki za pomoc

 

BTW: zakonczenie jest wypas :D szcegolnie Alterante

1340825[/snapback]

 

Spoko nie ma sprawy od tego tu jesteśmy :D Zakończenie jest naprawde wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ehh a kto ich tam wie hydro2.... na stronie pustki :/

1346556[/snapback]

Szkoda,bo SOT i WW byly pierwsza klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no dobra ale to tylko podczas walki czy jak ??? bo jestem na początku dokładnie walcze sz tym gościem co sie kruki z w niego zamieniły , i kiedy moge spowolnic a kiedy cofnąć ???? tylko podczas walki ??? weź wytłumacz mi to !!!!!1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...