Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

NIe,. nie rob specjlanych... tak:

Bronisz sie mieczem, ona naparza swoj kombos, pod koniec kombo podnosi miecze do gory i cie udeza z gory mieczem, puszczasz blok walisz jej swoja seryjke normal ciosow, blokujesz sie, czekasz az skonczy i tak dalej...

 

Latwo ja tak rozwalic, zero energii trace tym sposobem hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babeczka prosta :D jak stoi przy tej co wisi to poprostu podchodzisz i walisz lmb i e, jak ona zadaje swoja serie dajesz blok na pierwszy cios, pozniej lewo/prawo ze spacja, turlasz sie na bok i w jej strone - spacja lmb lmb e e, po kilku seriach jest Twoja ;) ja teraz bede mial przerwe chwilowa, do szkoly musze jechac ale od czwartku znowu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wg. mnie gierka ma swietna fabule. Niekotrzy mowia ze banalna, ale dawno w grze takiej nie widzialem. Te staranie sie o oszukanie przeznaczenia, i kupa smaczkow w fabule. POlecam obejrzec 2 zakonczenia. 1 jest jak nie zebierze sie wszystkich power upow (chodzi mi o te zwiekszacze zycia) a drugie na odwrot - jak zbierzesz wszystkie to bedzie inne zakonczenie. Polecam; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam tą gre i jestem zachwycony ale przeszedłem moment jak ten duży ziomek rzuca ze scenki we mnie tymi stworami co wybuchają.

Zabiłem go wyszedłem z tego pomieszczenia szedłęm i spotkałem tą babke co uratowałem i ona mi dała LION SWORD.

I teraz niewiem co zrobić.Poszedłem do portalu bo myślałem że trzeba(do tych piasków) ale tam nic niebyło.Więc musze coś zrobić jeszcze.

Co zrobić mam jak ta babka mi dała ten LION SWORD?

Mówiła żebym sie śpieszył coś ale nieznam dobrze anglika.

Pomocy.

 

 

EDIT: Mnie sie podobało to jak ta ninja babka była na tej desce i sie z nią trzabyło bić i ona czekała a ja w nią rzuciłem mieczykiem i poleciała :)

Edytowane przez TomAlek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zainstalowalem sobie te gierke, dostalem razem z karta graficzna :)

problem jest taki ze strasznie mi sie zacina ale nie podczas grania, tylko kiedy wyswietla sie np. logo ubisoftu czy podczas filmikow

czym moze to byc spowodowane?

 

moj sprzet w podpisie

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe inesian, z tego co kiedys sledzilem temat, to wiele osob tak mialo. Chodzi mi o filmiki. Czasem buzie postaci lataja a nic nie slychac, dopiero potem z opoznieniem sie wszystko nadrabia... A te logo to chyba przezyjesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logo jasne, ale czy nie da sie z tym nic zrobic?

 

mnie tam nie chodzi zeby logo sobie ogladac, czy filmiki (chociaz filmiki by sie przydalo)

ale o to, ze to strasznie dlugo trwa, bo to jest tak skokowo (z poszarpanym dzwiekiem)

np. pierwszy filmik jak koles biegnie przez jakies miasteczko a pozniej na statku cos sie tam dzieje, to w/g mnie nie dluzej jak 2 minutki powinien trwac, a ja na niego klatkowo patrzalem przez chyba 10 minut wiec cos tu jest nie tak!

 

myslalem zeto moze od sterownikow ale inne gry dzialaja bez problemow a nawet lepiej B)

 

 

takie male OT:

granie w np. nfs undg1 w max rozdzialce i max detalach to po prostu cudo :], pierwszy raz czegos takiego doswiadczylem (od dzis mam grafike jak w sigu) i jestem pelen podziwu

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

TO ty chyba w most wanted nie grales :>

 

Ja mialem te skoki na statku, a potem bylo ok tylko dzwiek sie spoznial i czasem na filmikach wszystko sie dzialo w przyspieszonym tepie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na przedpotopowym kompie miałem też mocne zacinki ale tylko w filmikach, zacinało jak cholera.

Jednak na twoim kompie nie powinno być takich problemów, może przeinstaluj sterki od grafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z Warriorem otoz prince na koncu nie chce przejsc przez portal aby sie przeniesc w czasie (to jest po filmiku w ktorym wrzucam imperatorke keiline (nie wiem jak to sie pisze) i pozniej nie moge nic zrobic :sad: bo przed portalem jest zasypane a portal nie dziala, co mam zrobic ?? Mial ktos taki problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z odbijaniem się od ścian. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć technikę jak to robić, bo już mi nerwy puszczają. Odbije się dwa razy i spadam. Próbuje na zwykłej klawiaturze, na padzie, na klawiaturze do grania i nie idzie mi. Inne techniki opanowałem ale ta mnie na razie przerasta.

 

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak juz sie odbijesz od jednej to wciskaj spacje na moment przed dotknieciem sciany (tj., przed kontaktem z nia ;)). Czyli jak juz rozpoczynasz skakanie to spacje walisz gdy jestes na moment przed kontaktem ze sciana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomecz sie troche ,ja z poczatku tez musialem sie silowac z tym odbijaniem. W momencie gdy odbijasz sie od jednej sciany do drugiej i szybko naciskaj spacja tuz kawalek przed druga od ktorej sie masz zamiar odbic ,(nie w momencie jak juz jej dotkniesz bo spadniesz ), puszczaj i kursor (<-; -> ) zaleznie od kierunku i tak przy kolejnym odbiciu :) Wkoncu Ci wyjdzie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ogrod to pierwsza wieza od ktorej zaczoles i uruchomiles juz ja, to musisz sie wrocic do pokoju z pokretlem tak jak sie dostales do ogrodu i obrucic pokretlo o 180 stopni

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...