Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

co trzeba zrobić na tej drógiej wierzy (w ogrodach) na placu na którym stoją wierze z odpływami (rynnami) a na środku i po bokanch na wziesieniach są dzwignie którymi można obracać tymi wierzami. Próbowałem już chyba wszystkich kombinacji i nic sie nia dzieje. Woda nie płynie a dzwi, te przez kótre wszedłem i te na dole są zamiknięte .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elloo mam problem zatrzymałem sie w pewnym miejscu i nie wiem co teraz zrobic :cry: . Jestem przy drugiej wieży ktorą trzeba odblokować (jest ona po lewej stronie na mapie). Zatrzymałem sie w tym momencie gdzie jestem w pomieszczeniu gdzie jak sie w chodzi do niego to pokazuje sie taki filmik z jakims typem ktory uruchamia mechanizm i zaczynaja sie ruszaj rozne kola napedzane przez wode. Bozabijałem wszystkie stworki i nie wiem co teraz zrobic. Nie moge przeskoczyc na żadną wierze itp. Wogóle jest jedna wielka du....

Bardzo prosze o jakas podpowiedz bo gra jest zajebista i mam zamiar ja przejść.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , wywala mnie z gry przy filmiku ze statkiem , nawet sobie nie moge pograć  :cry:  juz nawet wyje... waliłem kataog video, ale ten 1 filmik jest chyba z płyty. 

H E L P

Masz wersję zespołu weee? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad sciagnac ten patch zeby sie giera nie wywalala przy początkowym demku ? :roll:

 

ABY GIERKA SIE NIE ZAWIESZALA NA PIERWSZYM DEMKU NALEZY JE WYWALIC W KOSMOS Z FOLDERU: ....UbisoftPrince of Persia Warrior WithinVideoCine PLIK cine0100.bik 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem jestem tam gdzie taka kobieta w czerwonej sukni dała mi miecz "Lion Sword". w "The Second Tower- Mechanical Tower" Otworzyłem na początku tylko jeden mechanizm otwierający drzwi (w pomieszczeniu gdzie jest duża klepsydra) ale nie wiem jak dostac się do drugiego.Pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zajefajna ta gra:)) tylko nie moge odpalic pada z mojej czarnuli:((

podlanczam przez przejsciowke z kierownicy(

w undergroundzie dziala a w pop nie chce po prostu nie moge ustawic przyciskow:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misie kolorow - pomocy!

gram na izi i jestem w momence jak właczyłem 2 wieże i bije się z tą czerwonąlafiryndą. no krew mnie chyba zaleje - już z 10 razy próbowałem i zawsze mnie zabija. Zebrałem tylko 2 doładowania healtha... :(

Jakie macie taktyki na walke z nią? Kontrować ciosów się nie da, jak zbyt długo blokuje to zawsze robi ścinkę i mnie wywraca (da się blokoweać ścinki? )

mój koncept wyglądał początkowo tak: klasyczna walka :D, potem zaczołem kombinować ze zwalnianiem czasu ale to nie wychodzi. Próbopwałem też robić młynek wokół słupa ale zazwyczaj wchodzę jej w połowie ciosu albo ona blokuje :( nie mam pojęcia jak jej jebnąć :| macie jakiś sposób? może byćnajbardziej lamerski.. ale jestem na skraju nerwicy i zaraz zrobię dziiuręw kineskopie :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sobie to forum no i trafilem na swiezy temat czyli Warrior Within.Mam w domu kompa i konsole min.PS 2 i po prubie zagrania w Princa na blaszaku myslalem ze go wywale na zbity pysk ale naszczescie udalo mi sie zdobyc gre na PS 2 wralem na twarziela i pykam jak nalezy.Na kompie gra na najniszszym poziomie trudnosci to przegiecie.Na konsoli gra sie latwiej i plynniej(prawie przestalem juz grac na kompie bo szkoda nerwow)Gre przeszedlem 4 razy i znam ja na pamiec.Znalazlem wszystkie dodatkowe zycia czyli mam pelen drugi pierscien co daje mozliwosc zobaczenia innego zakonczenia i zdobycia wodnego miecza. Oprucz jednego srodkowego art works znalazlem wszystkie i jedyna problem to odszukac ukryte bronie.Cztery wiem juz gdzie sa bo poczytalem na niemieckim forum i tam jede gosc zdradzil gzie sa.Z tego co wyczytalem na tym forum to wielu ma problemy z zalatwieniem Kaileeny.Nie wiem jak to jest na kompie ale na konsoli jest to proste,wystarczy gdy np.jej szybki atak blokujesz a nastepnie szybko kontrujesz albo w momencie gdy sie zakleszczacie naciskac trzeba szybko jeden przycisk i zabiera jej to mase zycia no i nie nalezy stosowac komboso bo ona sie swietnie broni.Nalezy uderzyc dwa raz i odskok.Walke z wielkim kamiennym golemmem tez jest latwo zakonczyc,nalezy przekulac sie miedzy jego nogami szybko udezac z tylu w nogi i gdy kleknie wskoczyc na kark zwolnic czas walic po glowie i po nim.Jesli bedzie zainteresowanie to moge przeslac na forum fotki z miejcsami w ktorych ukryte jest dodatkowe 9 zyc.Ogolnie gra jest swietna tylko krotka ale co tam chetnie w nia jeszcze zagram. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

 

 

Gdy ładuje mi się gra Prince of Persia Warrior Within wychodzi mi do windowsa i pisze dziwny komunikat.

 

The game stopped responding.

Please see Readme.txt file for technical support.

 

Co mam zrobić??

 

Wszystkie wymagania mam spełnione....

 

Z góry dziękuje jeśli ktoś mi dobrze doradzi to napewno i ja mu w przyszłości pomogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napisza na jakiej stronie .Ale czy tobie wyświetla się ten sam bład co mi??

 

 

Napisz mi na E-Maila jak to zrobić

 

Ariel21_1989@interia.pl

 

Z góry dzięki Tiger1981.

 

Wyślij to jak najszybciej.

 

A możesz mi jeszcze z załączniku jakieoć dobraego cracka przesłać, jeśli oczywiście masz pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sobie to forum no i trafilem na swiezy temat czyli Warrior Within.Mam w domu kompa i konsole min.PS 2 i po prubie zagrania w Princa na blaszaku myslalem ze go wywale na zbity pysk ale naszczescie udalo mi sie zdobyc gre na PS 2 wralem na twarziela i pykam jak nalezy.Na kompie gra na najniszszym poziomie trudnosci to przegiecie.Na konsoli gra sie latwiej i plynniej(prawie przestalem juz grac na kompie bo szkoda nerwow)Gre przeszedlem 4 razy i znam ja na pamiec.Znalazlem wszystkie dodatkowe zycia czyli mam pelen drugi pierscien co daje mozliwosc zobaczenia innego zakonczenia i zdobycia wodnego miecza. Oprucz jednego srodkowego art works znalazlem wszystkie i jedyna problem to odszukac ukryte bronie.Cztery wiem juz gdzie sa bo poczytalem na niemieckim forum i tam jede gosc zdradzil gzie sa.Z tego co wyczytalem na tym forum to wielu ma problemy z zalatwieniem Kaileeny.Nie wiem jak to jest na kompie ale na konsoli jest to proste,wystarczy gdy np.jej szybki atak blokujesz a nastepnie szybko kontrujesz albo w momencie gdy sie zakleszczacie naciskac trzeba szybko jeden przycisk i zabiera jej to mase zycia no i nie nalezy stosowac komboso bo ona sie swietnie broni.Nalezy uderzyc dwa raz i odskok.Walke z wielkim kamiennym golemmem tez jest latwo zakonczyc,nalezy przekulac sie miedzy jego nogami szybko udezac z tylu w nogi i gdy kleknie wskoczyc na kark zwolnic czas walic po glowie i po nim.Jesli bedzie zainteresowanie to moge przeslac na forum fotki z miejcsami w ktorych ukryte jest dodatkowe 9 zyc.Ogolnie gra jest swietna tylko krotka ale co tam chetnie w nia jeszcze zagram. :wink:

:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worek a jak sie wdrapales do tego wejscia po lewej :?: jak prince stoi plecami do tej wajchy to zmieniania konfiguracji slupow :?:

tam po lewo czyli do ogrodów jak mniema. wchodzi się tam dośćspytnie. Przy tej wysokiej platformy z kamienia (tej konstrukcjii która wyjechała po zmianie ustawienia wajchy) jest mniejsza kolumna, z której nie można się na tą większąwdrapać. Należy jednak na nią wejść i takjakby "obejść" nią tę dużą kolumnę. Z tamtąd trzeba przebieć po ścianie dużej kolumny i odbić się na wyrwy znajdujące się naprzeciw. Potem to już tylko trochę wspinaczki i ze 2 skoki.

mam nadzieje że cośzrozumiałeś z mojego opisu :) trudno o tym pisać jak się nie widzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze ktoś się chwalił że przeszedł całą grę, więc powinien wiedzieć.

Po otrzymaniu miecza lion sword od tej kobiety w czerwonej sukni, nie wiem co dalej zrobić :(

PLEASE odpiszcie bo to dla mnie ważne!

 

Update: już nie trzeba poradziłem sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nawet spoko ale lekko wnerwiajace (zeby nie powiedziec dosadniej) te ucieczki przedy tym wielkim czarnym gnojem (jak sie jest w terazniejszosci). Goni mnie teraz po ruinie drugiej wiezy i za ciagle mnie lapie :/ za chiny ludowe nie mam pojecia gdzie jest woda zeby go zablokowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

R I P - zagralem po paru dniach w to i jestem na gryfie.Daleko do konca bo mam teraz troszq gier i potrezebuje miejsca a chce to przejsc nim usune??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem, już cały happy że pogram, a tu wyskakuje komunikat : the game ended unexpectedly

Wszystkie wymagania jak najbardziej ok. może trzeba przeinstalować

P.S. mam XP i firewalla Kerio i wyskakuje mi przed komunikatem że chce uruchomić dr debuger czy coś takiego. porzadzćie, please, bo krew się we mnie burzy jak pomyślę ile mnie to kosztowało i że nie chce działać

please :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...