Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Gram w wersji na ps2, ale sadze ze nie roznia sie miedzy soba i mam klopot. Wykonczylem Babke w czerwonej sukience (z dwoma mieczami) w sali tronowej. Po walce ona wybuchla, a mnie przerzucilo na wybrzerze. wrocilem do sali z duza klepsydra i otworzylo sie tam wejscie do tunelu ktorego wyjscie znajduje sie w sali tronowej. chodze w kolko i nic sie nie dzieje. zamykam te drzwi w pomieszczeniu z klepsydra od srodka i kicha nic mi to nie daje, o co chodzi. Pomocy. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PYTANIE JESTEM W TAKIM MIEJSCU CO NIEUMIE SOBIE PORADZIC WALCZE Z TAKA BABKĄ A NAD PRZEPAŚCIĄ ZWISA BABKA W CZERWONYM UBRANIU CO TAM MAM ZROBIĆ BO TEJ BABCE CO Z NIĄ WALCZE TO JEJ ZCHODZI ENERGIA DO PEWNEGO MIEJSCA A CO DALEJ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śliwa:

po pierwsze nie krzycz (wylacz CAPS)

po drugie normalnie ja rozwalasz daje rade

 

Ech ta gra jest naprawde wnerwiajaca :/ uciekam przed tym czarnym gosciem (jestem w ruinach drugiej wierzy ta z ogrodami) zwiewam mu zwiewam dobiegam do guzika, wciskam go, spadam na ziemie i w tym momencie te jego macki mnie przyciagaja i koniec i abarot rob pan jeszcze raz ten kawal ucieczki, no normalnie cholery dostac mozna :/ a moze to wcale nie trzeba do guzika wiac :?: moze jakis hint maly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam malutki problemik otoz bylem juz w pierwszej wiezy ale prince kazal wrocic w przeszlosc. Poszedlem dalej i ten duzy potworek (nie wiem jak sie nazywa :P) gonil mnie i zwialem w przeszlosc dostalem dodatkowy slot z piaskiem czasu. Ale teraz nie wiem gdzie musze isc wiem ze musze uruchomic wieze ale nie wiem jak tam isc?? help xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

od jakiegos czasu gram w POP2 warior within jest spoko ale : jestem dosc blisko poczatku gry a wiec rozwalam tego goscia z tych ptaków wron , dobra rozwaliłem go on pozniej polecial do góry wyzej i tam czeka a ja nie wiem jak sie tam dostac , wspinam sie po tej scianie obok wejscia/wyjscia i nie moge juz nic zrobic bo nie ma tam jak doskoczyc . Wiec pytanie moje jest takie jak mam sie tam dostac ???? POMOOOOOOOOCY !!! napiszcie mi na gg 2239660 albo tu na forum z góry wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz chyba mape, nie? to patrz na nia i probuj kierowac sie w odpowiednim kierunku. tu ci nikt dokladnie nie powie, bo 1. nikt nie wie dokladnie w ktorym miejscu jestes w grze 2. trza sie tez samemu pomeczyc i wytezyc wzrok

No wiec jak ide tak jak mapa pokazuje to sie ostro wracam a i tak kieruje sie w strone drugiej wiezy czyli zle. zreszta pomecze sie troche dam rade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZeś koledzy mam takie pytanie.Jestem w miejscu gdzie jets taka klepsydra tam przy nije rozmawiałem z laską w czerwieni:) tą co jej zycie urtowałem dostałem od niej fajny scyzoryk. . . Tylko nie weim co teraz zrobic bo te wielkie drzwi które są przy klepsydrze są zamknięte... Gdzie musez iśc pomożecie ? Jak byście byli tak mili i napiali mi odpowiedz an maila dzieki :) romtek@poczta.onet.pl Ale nie koniecznie musicie odp na maila ./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...yo!

Jezeli to ten moment gry w ktorym on wchodzi do tej komnaty ona mu opowiada cos tam i daje scyzoryk to musicie sie wrocic skad przyszliscie o ile wiem! zeby wyjsc z tych drzi trzeba wskonczyc na dzwignie ktora jest zaraz przy drzwiach...wlaczyc zwolnienie czasu i przebiec...pozniej juz spoko!

Ja stanalem w innym momencie troche dalej...dochodze do momentu kiedy zabijam dwie niewidzialem bijacze i wychodze jakby na balkon czy cos i on mowi co takiego "i'm in the right place but in the wrong time ble ble" wiem ze musze sie cofnac jakos ale tak jak przyszedlem to niemozliwe a nie wiem jak mam to zrobic...jak ktos przeszedl ten motyw to plizzz o helpa malego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slik3 widze ze utknales tam gdzie ja :/ trzeba po scianie pobiec na kolumne -> drzewo -> kolumna -> balkon i masz tam hiden artwork

potem balkon->kolumna->drzewo->pret->kolumna->skok na taka jakby platforme -> pret -> skok na platforme i wtedy pojawia sie czarny urwysyn i trza przed nim wiac, wiec weje do guzika ktory naciskam i jak go nacisne i opadne na ziemie to mnie lapie bydlak jeden :/ uzywam zwolnienia czasu zeby dojsc do guzika ale potem to nic nie daje wyciaga te macki a od nowa uciekaj :/ bardzo denerwujace :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie od wejscia do tej lokacji jest sciana z podescikiem (trzeba wbiec na nia, biegniesz i lapie sie ksiezunio) potem jak tam wleziesz to jest taki balkonik nad wejsciem wskakujesz na niego, potem po scianie do kolumny i na kolumne, z kolumny na kolumne i jestes przy gosciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak nie mozesz :/ a udaje ci sie wspiac na ta polke :?: bo jak tak to mozesz zrobic tak ze wbiegasza na ta sciane co jest przy polce i odbijasz sie z niej na balkonik. jest tez druga metoda wlezeinia na kolumne(ja ja zastosowalem). wbiegasz na sciane tak zeby miec za plecami kolumne i odbijasz sie od sciany prosto na kolumne powinno dac rade (mi sie jakos udlalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuj stary sorka ale tego ci nie powiem bo juz nie pamietam!jestem duzo dalej i zara sie zabieram za ten motyw co sam ni moglem przejsc...nie mam starych save'ow wiec nawet si nie cofne...wracaj skad przyszedles jak beda jakies typki do tluczenia tzn ze dobrze idziesz :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoo keiename nie wiem czy juz wymeczyles ten motyw ale jak nie to mi sie udalo...slabo to wida ale po drugiej rurce jak sie spadnie...wchodzi sie po sciane i wgiebasz po scianie w kierunek drabinki...a pozniej dalej po scianie i dalej... : - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiazec1000 Price wlasnie taki jest ze trzeba pomeczyc sie chwile, to podciagnac to spuscic (bez skojarzen prosze :twisted: ) rozwiazania sa przewaznie banalne, wytez wzrok polookaj sobie da rade bo tak za raczke to slaba przyjemnosc przechodzic :]

 

to to juz obczailem, nie wiem tylko co z tym cholernym guzikiem na koncu drogi, wciskam go i nic sie nie dzieje :/ :/ moze to nie ta droga ale ja nie widze innej (mowie o tej -> drabina -> rura -> rura -> po scianie w dziure -> po scianie -> po scianie -> po scianie do drabinki -> drabinka -> sciana -> rozwalic beczke -> na podescik -> po scianie -> rozwalic beczke -> potem na taki niby taras -> zwieszka -> za kamien -> przeskoczyc -> na galezie -> na podescick -> guzik - [gluteus maximus] lapie mnie ciach!y :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnoscie etapu The Race To The Trone Room mianowicie utknloem na lokacji prison i nie wiem kompletnie co dalej robic . o ile oczywiscie ide w dobrym kiedunku bo doszedlem do wniosku ze trzeba sie wrocic ale przejscie mam zablokowane .w razie potrzeby dam screena [mam juz odblokowana cala mape]

bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwester jak skonczyles giere to pomoz !! jestem w momencie kiedy przy takim jakby mlynie albo cos...zabijam tego duzego palanta! skacze mu po lbie i scyzorykiem go łoje! on pada i dalej nie wiem co mam zrobic...ide po jakies linie wskakuje na takie ciach!u muju i tam latam po takim kole obracajaym sie i musze turlac sie pod tym!w koncu skacze sobie i doskakuje do drzwi ktore sa zamkniete! to latwo zczaic gdzie to jest bo to chyba trzeci zabity ten duzo gostek! plizzzzz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...