Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie slazacy

 

napiszcie mi jakies specjalne akrobacje , albo kombo ... dziekuje

dobry trickers na tee panienki ze sztyletami ( tte które robiącały czas uniki) to wbiec pionowo na ścianę i nawalaćLPM. Ładnie je łoi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grr jak uciec przed tym czarnym gnojem z mackami (ten co mnie goni w wierzy w ogrodach) do guzika dobiegam naciskam i koniec zabawy :/ moze inna droga jest ?? no wez ktorys ktory sie tak ladnie chwali ze przeszedl jak uciec, gdzie uciec bo mnie krew zaczyna zalewac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wieży z zegarami wychodzę na platformę, jest przepaśc po drugiej stronie gościu, taki duży i rzuca wybuchającymi psami idę na prawo opuszczam platformę przebiegam po ścianie między ramionami taiego kołowrotka wchodzę na kamien zwisający z sufitu. Ten goścui wali psem, kamień pęka na pół, spada na dół i dalej nie wiem co zrobić. jak próbuję wrócic przez tan kołowrotek ro prince spada. Help me please!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: czy odkryles droge to powiekszania zycia

po drugie: jest drabinka po niech wchodzisz i skaczesz na ciezarek z ciezrka na polke a z polki po scianie na druga polke i potem z tej polki po scianie na drabinke i dalej jest proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktos filmiki z extra features? Tam jest taki filmik o sposobach walki, tzn o tym co można robić ze scyzorykami, wrogami i prince'm. I no właśnie. Jest tam taki cios: książe kręci się na jednej ręce podcinając przeciwników, robi potem jakieś fikołki wygląda to bardzo efektownie a ja nie umiem tego zrobić. Przegladałem menu combosów, próbowałem chyba wszystkich a i tak mi to nie wyszłe. Możę ktoś wie jak ten wyczyn się nazywa, albo jak g owykonać( chodzi o kombinację klawiszy)

P.S. jak odebrać przeciwnikowi broń w walce z nim( to też jest na filmiku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....odbieranie broni jest z combosach z tego co pamietam to SPACE + C + C jakos tak sprawdz dokladnie...z tym podcinaniem to raz mi sie udalo ale nie wiem jak bo napierrrr w klawiature ile sie dalo :D az cos wyszlo...pomecz troche a wyjdzie ;P : )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. od.. wczoraj gram w PoP'a : ww i mam gigantyczny problem przynajmniej dla mnie :/ mianowicie na samym poczatku w tych ruinach po rozwalenie takiego kolesia kruka on gdzies indziej wskakuje to ja wbiegam na sciane potem jeszce raz + odbijam sie od sciany i ejstme na takiej polce i nie wiem gdzie isc dalej O_o znacyz sie weim ze jaksos do tego kolesia trzeba dojsc ale nie wiem jak pomocy:!/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problemik,mianowicie dzwieki mam jakby z dali i sa przygluszone,w demie wszystko bylo super ale w pelnej cos sie sypie z dziekami(przynajmniej u mnie)POMOZCIE

proponuję w opcjach dźwiękowych wyłączyć EAX, powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragnar.. a moze to jest takie cos w stylu echa czy cos ?;p jak tak to moze jak masz karte dzwiekowa wbudowana w plycie.. lub jaka kolwiek inna i w niej ustawienia moze masz jakies ustawienie w stylu " Coloseum " /;p czy tam " shower " ;d czy.. " Far far away " ie wiem czy to to ale warto sprobowac ja tak sie pozbylem echa w warcrafcie 3 :P bo sie skopalo ostro jak podolaczylem wieze to kompa :D gl ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylanczalem i wlanczalem EAX i akcelerowanie dzwieku,bez zmiany :(

otwórz sobie sterowanie głosem w systemie( chodzi mi o ten głośniczek koło zegara na pasku). Następnie zakładkę opcje->właściwości->odtwarzanie i sprawdź czy jest zaznaczona funkcja 3D DEPTH zaznacz ją i wyjdź. WEjdź jeszcze raz do tego głośniczka poszukaj 3D DEPTH a następnie daj wycisz. Mam nadzieję, że jest to dosyć zrozumiałe i mam nadzieję, że pomorze

 

Mam taki problemik. Otóż pokonałem tą babkę w czerwieni, uciekłem przed Dakahą mam miecz skorpiona. Przeszedłem przez więzienia, bibliotekę i jestem teraz w wieży z zegarami i nie wim w którą strone iść. Może trzeba iśc tak jak za pierwszym razem gdy sie uruchamiało tą wieże? no nie wim, niech ktoś pomoże, please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie kojarzy miejsce w więzieniu po pkonaniu babki w czerwieni, ale nie wim czy to jest to. Jeśli tak to biegnij po schodach, będzie Cię gonił Dahaka, uciekasz przed nim na końcu trasy załanczasz wodę wyciągasz takie sarkofagi zjeżdżasz na dół.

 

Mam taki problemik. Otóż pokonałem tą babkę w czerwieni, uciekłem przed Dakahą mam miecz skorpiona. Przeszedłem przez więzienia, bibliotekę i jestem teraz w wieży z zegarami i nie wim w którą strone iść. Może trzeba iśc tak jak za pierwszym razem gdy sie uruchamiało tą wieże? no nie wim, niech ktoś pomoże, please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tą babkę uratowałem i puzniej mi dała jakiś miecz i teraz niewiem co mam robić przed potworem uciekłem i co dalej musze jakąś dzwignie przesunć i tam mi się robią prezjścia???

sory ze to napisałem, zepsułem Ci zabawę. Teraz musisz dostać się do jednej z dwóch wież, garden lub clock. Na początek proponuje garden. W głównym halu po wyściu z komnaty z klepsydrą i przejściu paru korytarzy znajdziesz na środku takie coś podchodzisz wkładasz miecz-klucz i pojawia się dźwignia za pomocą której podnosisz i opuszczasz pólki skalne. Po półkach musisz się dostać na górę a dalej to już banał jest.

 

UPDATE

 

jest jakis sposób, taki najskuteczniejszy na rozwalenie cesarzowej w terazniejszości???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śliwa:

po pierwsze nie krzycz (wylacz CAPS)

po drugie normalnie ja rozwalasz daje rade

 

Ech ta gra jest naprawde wnerwiajaca :/ uciekam przed tym czarnym gosciem (jestem w ruinach drugiej wierzy ta z ogrodami) zwiewam mu zwiewam dobiegam do guzika, wciskam go, spadam na ziemie i w tym momencie te jego macki mnie przyciagaja i koniec i abarot rob pan jeszcze raz ten kawal ucieczki, no normalnie cholery dostac mozna :/ a moze to wcale nie trzeba do guzika wiac :?: moze jakis hint maly :P

Ten sam problem... no dosłownie można się pochlastać :evil: ....

 

Dla ciekawostki dodam, że raz przez przypadek (błąd w grze ?) udało mi się zgubić ( 8O ) tam Dahakę, niestety spadłem po aktrywowaniu przycisku (szlak by tak teafił tą pracę kamery)...

 

A dal tych co przeszli gierkę i nie kjarzą gdzie to jest screen'y:

 

http://forum.gry.o2.pl/files/7f56e25a956cf...fd53543d4b58f5d

http://forum.gry.o2.pl/files/a35d04522b182...0d027efce6a6828

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IwaN GroźnY spoko juz przeszedlem ten kawalek i jestem sporo dalej :)

A jak chcesz przejsc to nie idzie sie do tego guzika ( nie wlazisz za ta pionowa stojaca sciane tylko wbiegasz po scianie do liny potem sie bujasz na linie a potem juz z gorki.

 

ja to powiem co innego :] ze mimo iz gra jest fajna zaczyna byc coraz bardziej wnerwiajaca a to z powodu ze coraz ciezej rozwalac gosci :/ pusje to przyjemnosc gry jak trzeba po iles tam razy jakis kawalek robic (przyklad z imperatorka :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dzwiekowa Ac aduio 97 (zintegrowana w plytke GIGABYTE) ale to nie powod poniewaz w demie i w innych grach mam normalny dziwiek(demie PoP WW)i wyglada to tak ze raz dzwiek jest dobry a raz jest straszny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IwaN GroźnY spoko juz przeszedlem ten kawalek i jestem sporo dalej :)

A jak chcesz przejsc to nie idzie sie do tego guzika ( nie wlazisz za ta pionowa stojaca sciane tylko wbiegasz po scianie do liny potem sie bujasz na linie a potem juz z gorki.

A gdzie ta lina jest (na której ścianie) ??

http://forum.gry.o2.pl/files/13049cacfc251...6b2e07b0d909be2

http://forum.gry.o2.pl/files/4512774c6528e...57efd7ed2c25ec1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to powiem co innego :] ze mimo iz gra jest fajna zaczyna byc coraz bardziej wnerwiajaca a to z powodu ze coraz ciezej rozwalac gosci :/ pusje to przyjemnosc gry jak trzeba po iles tam razy jakis kawalek robic (przyklad z imperatorka :/)

no tak, jak sie używa tylko LMB to tak jest. Proponuję spróbowac czegoś takiego

- wbiegasz po ścianie do góry i naciskasz LMB, fajny angel

- wbiegasz po ścianie do góry i trzymasz E, niezła kosa

- podchodzisz do gościa SPACE+C+C zabierasz mu broń

- podbiegasz trzymasz E gdy juz go trzymasz naciskasz LMB, przecinasz go na pół

- podbiegasz i 2x E, wyrzucasz go za barierkę,

- i teraz najlepsze nawalaj ciągle E+LMB+E+LMB... tańczysz(sprawdź, jak to zobaczyłem to myslałem że dostanę palpitacji serca.

- spróbuj trzymać RMB i nacisnąc R, gdy masz takowa moc to zwalniasz przeciwników a sam się przyspieszasz, najlepiej jak jesteś okrążony, zżera dwa piaski:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie troche motam, bo z tego co widze, to co jakis czas trzeba przechodzic przez ta sama lokacje i juz nie wiem, czy to tak ma byc, czy zle ide :> heh, zakrecona ta gra - jestem w momencie, w ktorym zdobywa sie pierwsze powiekszenie paska energii - teraz wlasnie jakos tak sporo musze sie wracac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mi sie mocno wlasnie podoba ten motyw z przeciwnikami ze sa lepsi! tyle ze gdyby nie zwolnienie to kuuubaa watpie ze jakikolwiek cios czy kombo pozwolily by ci przezyc np w takim miejscu jak wejscie do biblioteki jak walczysz z 6 pipami! gdyby syskie potory byly takie szitowe jak te z poczatku gry to by bylo za nudno!

 

||Falcon|| no niestety ten motyw jest wkurzajacy! ale pozniej juz coraz lepiej sie rob....jak ogladasz filmiki i czaisz co sie w nich mowi to napewno rozumiesz o co w gierce chodzi i po co sie wracasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem gre. Troche denerwujaca. Dosc wysoki poziom jak na normal, pozatym znalazlem tlyko dwa upgrady healtha przez cala gre. Pewnie jest ich wiecej, co? I sie meczylem :-) W sumie ostatnia walka nie byla trudna. Fabuła natomiast ekstra moim zdaniem. Czekam na PoP 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Zabralem sie w koncu za przechodzenie tej gry (wczesniej mi sie nie chcialo) i jestem w momencie ze babeczka dala mi miecz. I mam isc do 2och wiez tyle ze nie poszedlem do 1ej tlyko do 2giej. Czy nie jest tak ze bede musial wracac spowrotem do pierwszej a potem znowu isc do drugiej ? Czy mozna je zaliczac w dowolnej kolejnosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...