Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jestem w GARDEN WATERWORKS-PAST i za pikus niewiem co mam zrobic prosze o rade 

umieszczam link do screnna SCREEN

Musisz wejsc tam na gore po prawej stronie ale naokolo. Zaczynasz od lewej i potem tam po bramie ustawiasz se to co sie kreci tak zebys mogl wskoczyc i wsjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tej dzwigni przy ktorej stoisz mozesz obkrecac te dwie "cegły" . tą po lewej musisz obrocic o 180 stopni (chodzi mi o screena) czyli tak ze ten dziubek bedzie na wprost kolumny. wchodzisz na ta "cegle" po lewej potem skaczesz na kolumne no i dalej sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos savy z 9 upgradami ?? bo ja zeby miec pelna 9 to musze pojsc tam gdzie sie bilem z ta babka w czarnym (jestem teraz w momencie gdzie wrzucam kaileene do portalu) bo tamtej komnaty wczesniej nie odkrylem i sęk w tym ze jak juz mam ta "magic" 9 to w miejscu tym gdzie kieeeedys dahaka rozwalil kraty i zrobila sie dziura mam problem. chodzi o to ze jak skacze od sciany do sciany potem na kladke a potem probuje skoczyc do polki skalnej pod ta dziura to nie moge doskoczyc. nie wiem co jest bo kieeedys tam mi doskakiwal. wiecie moze co jest nie tak ?? bo innej drogi nie ma.

 

edit: juz sobie poradzilem zaczałem grac od innego savu i mi sie udalo w koncu choc troche czasu zmarnowalem. powiem wam tyle ze ledwo dalem rade na ostatniej walce ale warto bylo bo ten koncowy filmik wiele wyjasnia !!! tylko czekac na PoP 3 bo bedzie napewno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! I oczywiście mam problem na samym początku. Mam prośbe nie śmiejcie sie tylko podajcie pomocną dłoń. Haha. A tak do rzeczy: Na samym początku walczę z gościem który tworzy sie z ptaszków ok raz go dopadłem on mi ucieka, ja za nim po slłupach trach trach znowu ucieka i tu właśnie mój problem jak go dopaść na tej chyba ostatniej platformie? Da sie przebiec po scianie na pladformę pod nim i to na tyle co udało mi sie osiągnąć. pomocy panie i panowie Joe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. mam pytanko!! nie bazcie zli jezeli ktos je zadal ale przelecialem jzu te 8 stron i od tego czytania juz mnie bola oczy!!

moja pytanie wyglada nastepujaco.. jest w planszy gdzie mam ustawic wajchy tak aby woda doplywala!! ustawiam i pojawia mi sie brama za brama przycisk czerwony a dalej w gore zamek..!!i latam tam i latam i nie wiem jak ta brame przejsc nie moge nigdzie wskoczyc ani nic!! wracalem sie juz chyba z 3 razy i tyle kolek walilem i nie wiem!! PROSZE O POMOC..!!

ALBO NA STRONIE ALBO PRV.. MOJ GG TO 4251734

E-MIAL SCIANA001@O2.PL

 

Z GORY DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrka ze tu takie glupie pytania pisze ale normalnie mnie juz leb boli przeczytalem te 8 stron i nic wiec o to chodzi jestem w takiej sali gdzie kobieta w czerwonej sukience jest na drabinie i niewiem co zrobic podchodze do niej i nic dalej stoi na tej drabinie podam wiecej szczegolow tej misji jest to wielka hala a w tej hali jest ta kobieta na drabinie jest rowniez wielki niewiem jak to nazwac wielka szklanka gdzie jest piiasek pomocy niwiem co mam zrobic i przerpraszam ze bez poslkich znakow pisze ale cos przestawilem i niemogfe znalesc polskich znakow a i sorrka ze niema przecinkow z gory dziekuje jak by co to mozna mi napisac na gg 2988357 a wersje mam orginalna thx za pomoc :wink:sorrka ze tu takie glupie pytania pisze ale normalnie mnie juz leb boli przeczytalem te 8 stron i nic wiec o to chodzi jestem w takiej sali gdzie kobieta w czerwonej sukience jest na drabinie i niewiem co zrobic podchodze do niej i nic dalej stoi na tej drabinie podam wiecej szczegolow tej misji jest to wielka hala a w tej hali jest ta kobieta na drabinie jest rowniez wielki niewiem jak to nazwac wielka szklanka gdzie jest piiasek pomocy niwiem co mam zrobic i przerpraszam ze bez poslkich znakow pisze ale cos przestawilem i niemogfe znalesc polskich znakow a i sorrka ze niema przecinkow z gory dziekuje jak by co to mozna mi napisac na gg 2988357 a wersje mam orginalna thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. moj nastepny problemik bzmi tak: jestem gdzies w srodku jakiegos mlynu i jakies tryby sa i ide i pojawia sie jakis gosciu wyglada jak wapmpir ide dalej przeskkuje prze krecace sie kolo ide po slupach dalej i zeskakuje na podest!! jest wajcha przekrecam ja i zaczyna sie krecic kolo od mylna i chodzi w gore i dol taki podjazd.. wskakuje na niego i nie wiem co ma zrobic gdzie mam wskoczyc!! prosze pomozcie!!

 

z gory dziekuje!!

Pozdrawiam[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały problem a mianowicie doszedłem do etapu hourglases chamber -past i mam uaktywnic dwie wierze ale jak się tam dostac doszedłem błądząc do water and gardens -garden -past tam gdzie musiałem przesunąc to pudło na przycisk i co mam robic dale znalazłem tam jednno powiększenie zycia i utknąłem z góry dzienx za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .. nie wiem czy dobrze mysle ale jak postawisz te pudlo to na dole ci sie otwiera brama. zchodzi na dol wtedy i idziesz brama a nastepnie masz na skalach takie wybrzyszenia lapiesz sie i obracasz nastepnie skakasz na line i pozniej i zsowasz sie na dol po niej!1 nie wime czy pomoglem sam utknolem w innym momencie i sie produkuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. moj nastepny problemik bzmi tak: jestem gdzies w srodku jakiegos mlynu i jakies tryby sa i ide i pojawia sie jakis gosciu wyglada jak wapmpir ide dalej przeskkuje prze krecace sie kolo ide po slupach dalej i zeskakuje na podest!! jest wajcha przekrecam ja i zaczyna sie krecic kolo od mylna i chodzi w gore i dol taki podjazd.. wskakuje na niego i nie wiem co ma zrobic gdzie mam wskoczyc!! prosze pomozcie!!

 

z gory dziekuje!!

Pozdrawiam

no czesc :D kojarze z lekka o co ci chodzi i gdzie jestes ale nie moge sobie przypomniec co i jak. jakbys zapodal screena to bym ci pomogl napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem (a właściwie to dwa):

 

Otóż: czy po pójściu na plac walki z Shahdee (pod koniec gry a nie zaraz po wygraneh walce z nią) da się z tamtąd wrócić (bo na początku nie wziołem update'a do życia) ?

I: czy i którędy da się wrócić do biblioteki (też po update do życia) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jezeli pojdziesz tam w czasie terazniejszym (najlepiej idz jak jestes juz tym czarnym typem po zdobyciu maski bo pozniej doskoczysz do polki skalnej, dzieki ktorej wyjdziesz stamtad, a ja bedac normalnym princem nie moglem - chyba blad gry), a co do 2nd to tez da rade i to po drodze bedzie nawet :D(wrocisz tam po zdobyciu maski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam....mam mały problemik,do tej pory szło jakos latwo i w miare nie było motania ale niesety zaciałem się i juz tak od dwoch dni biegam i biegam... i tak w kółko,mój problem polega na tym że byłem już przy tej jednej z wież (ta z prawej strony mapki) i poustawiałem te kolumny z wodą tak jak być powinno pojawiła sie animacja ze z tych ogromnych drzwi jeden "zamek" sie otwiera i teraz tu jest problemik bo nie wiem jak mam dojść do tej drugiej wieży,juz probowałem chyba wszystkiego i jakos nie potrafie tam dotrzeć (chodzi o ta wieże z lewej strony mapki) dodam tylko że po tym jak uruchomiłem wode w pierwszej wieży wróciłem się i babka dała mi "Lion Sword" i chciałem iść do drugiej wieży ale niestety tak jak pisze nie umiem tam dotrzeć,jeśli ktoś pamięta ten moment to pls help :) może cosźle zrobiłem i musze się cofnąć?

 

pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ;( !!!

Mecze sie juz z tym problemem 4 dzien coraz bardziej sie wkurzam pomozcie mi jestem na poziomie FATE'S DARK HAND - CLIF o tutaj Dołączona grafika

 

ide po scianie zabijam ta gosciowe i dalej nie wiem co zrobic zaczynaja mi sie ruszac te kamienie pod nogami i psadam na dol bo nie wiem co zrobic pomozcie mi prosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje rade :D mi sie udalo za ktoryms razem, musz biec tak jakby pod katem do (w przod-do gory) sciany, stracic ta babke co biegnie naprzeciwko i jestes po drugiej stronie (tylko tak tez sie podloga wali wiec szybko trzeba sciane rozwalac...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje rade :D mi sie udalo za ktoryms razem, musz biec tak jakby pod katem do (w przod-do gory) sciany, stracic ta babke co biegnie naprzeciwko i jestes po drugiej stronie (tylko tak tez sie podloga wali wiec szybko trzeba sciane rozwalac...)

ehmmm tez o tym myslalem ale nie wiem czym ja rozwalic, wale mieczem to mnie odrzuca tak jak w sciane wale :/ a druiej broni nie mam :/ o scianie moiwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :P ja mowie za jak juz przebigniesz ta sciane i znajdziesz sie na drugiej stronie to tam tez zaczyna zapadac sie grunt pod nogami i musisz z miecza rozawalic peknieta sciane i tam o ile dobrze pamietam jest save :D

probje i proboje i nie daje to nic

odbija mnie od sciany jak w nia wale mieczem

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walisz w sciane :?: masz przeciez miecz skorpiona podejdz do sciany i przytrzymaj Mouse1 zbierze sily i przyrabie i sciana pojscie w pyl :P

miecz skorpiona ???? nie wiem czy to jest miecz skorpiona mam ten pierwszy miecz co sie dostalo na poczatku gry...mnie sie zdaje ze to spider sword (jesli jest takie cos) a nie skorpiona ... tzn ja mam spider sword jesli takie cos jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest NIE mozliwe zebys mial spider sword, w tym fragmencie gry kosi sie juz scorpion sword to ten co go miales wziac ale dakhaka cie zaczal gonic i musiales wiac w teleport potem jak teleportowales sie w przeszlosc to go wziales zamiast tego polamanego kikuta co miales po walce z imperatorka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest NIE mozliwe zebys mial spider sword, w tym fragmencie gry kosi sie juz scorpion sword to ten co go miales wziac ale dakhaka cie zaczal gonic i musiales wiac w teleport potem jak teleportowales sie w przeszlosc to go wziales zamiast tego polamanego kikuta co miales po walce z imperatorka...

przepraszam ze zadam takie pytanie kto to jest dakhak, po walce z imperatorka czyli ta babka w czerwonym :D ??? jesli tak to ja z nia nie walczylem... tylko z ta co z na statku.... sorry jesli obraze ktoras z postaci w pop2 ale nowy jestem w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze mi sie myli ten kawalek z innym ale czy to jest ten fragment co sie tak skacze po masztach statkow zeby dojsc do tego kawalka :?: bo jak nie to sorry za zle podpowiedzi cos mi sie musialo pomieszac :]

tak to ten fragment... to kto to jest dakhak?? i czy mialem walczyc z ta gosciowa w czerwonym juz ?? narazie walczylem tylko z ta na statku, w tym miejscu co byla ta w czerwonym co on mowie ze "wrog mojego wroga jest moim przyjacielem" (oczywiscie po angielsku) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...