Skocz do zawartości
phill

GA7NNXP + wentylatorek= zwis ==> help

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam plyte Gigabyte GA7NNXP, procka bartka 2500+, no i kupilem sobie ostatnio jakis badziewny wentylatorek do wydmuchwania o2 z obudowy. No i stala sie smieszna rzecz po podlaczeniu do zasilania:

komp podzialal 4-5h a po restarcie umarl calkowicie, myslalem ze zasilaacz padl ale okazalo sie ze moja zajeb... plyta z podwójnym wszystkim sie zwiesila tak ze 3ba bylo fleszowac biosa :(.

No i co wy na to? Płyta do d..? czy wentylatorek?

 

 

no i druga kwestia:

 

gdy proboje podkrecic procka na fsb np do 183 to po restarcie kompa nic nie piszczy (czyli nie ma bledow) i przechdzi testy biosowe ale przy ladowaniu XP restaruje sie, gdy wracam do starych ustawien (fsb=166) winda chodzi, jak go mam podkrecic w takim razie?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam plyte Gigabyte GA7NNXP, procka bartka 2500+, no i kupilem sobie ostatnio jakis badziewny wentylatorek do wydmuchwania o2 z obudowy. No i stala sie smieszna rzecz po podlaczeniu do zasilania:

komp podzialal 4-5h a po restarcie umarl calkowicie, myslalem ze zasilaacz padl ale okazalo sie ze moja zajeb... plyta z podwójnym wszystkim sie zwiesila tak ze 3ba bylo fleszowac biosa :(.

No i co wy na to? Płyta do d..? czy wentylatorek?

 

 

no i druga kwestia:

 

gdy proboje podkrecic procka na fsb np do 183 to po restarcie kompa nic nie piszczy (czyli nie ma bledow) i przechdzi testy biosowe ale przy ladowaniu XP restaruje sie, gdy wracam do starych ustawien (fsb=166) winda chodzi, jak go mam podkrecic w takim razie?

 

pozdro

POPROSTU TA TWOJA PLYTA JEST COS DUPNA A Z TEGO CO WIEM TO NIE ZABARDZO NADAJE SIE DO OC(KUMPL MA JA I WIEM ZE TO "GOOFNA">>NIE PRZERAZAJ SIE TO JEST PRAWDA :wink: )

CO DO TYCH RESTARTOW TO MOZE PAMIEC SIADA NAPISZ JAKA MASZ MOZE 333MHZ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olac te restarty... dzis podkrecilem proca na 3200+ i dziala stabilnie (troche sie za mocno grzeje ale to sie dopracuje {66C})

 

troche mi sie nie chce wierzyc zeby zwykly dodatkowy wentylatorek wieszal plyte za prawie 1000zl, on ma dwa gniazda zasilajace na dodatkowe wentylatorki no {system fan, i cos tam fan} w obydwu przypadkach wiesza plyte, powaznie to taki szmelc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...