Skocz do zawartości
Eliasz

jaki zestaw???

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chciałbym zasięgnąć Waszej rady. Jaki zestaw byłby najlepszy do 9000 zeta? Wliczony już bezapelacyjnie 19" Belinea za 2300. Zatem na 'skrzynkę' zostaje ok. 6700zł. Moim zdaniem: AMD 64 3200+, 2x512 HYPERX, radek 9800pro, mobo Abit KV8 PRO. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad ty masz taka cene tego monitora to ja nie wiem ? 19 za taka kase ? :? spokojnie kupisz 21'' . To, że AMD 64 to napewno ale czy akurat 3200+ to do zastanowienia. I oczywiście tak jak pisal przedmowca przy takiej kasie kupowac 9800 pro to by byla zbrodnia nie do wybaczenia :) Rozgladnij sie za x800 albo gf 6800

masz tu beline 1900 zl 21'' http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta belinea to LCD:!: Zestaw ma być typowo high-end'owy. Wybrałem najlepszą mobo pod względem podkręcalności na s.754...

Co do grafy to mam obecnie gf ti. 4200 z Zalmanem ale od dłuższego czasu chcę wymienić na radka. X800 odpada bo za drogi(2000). Na tym kompie będzie pracował mój stary a jemu nie zależy na grafie ze 2 "koła".. :?

w zestaw będzie wchodzić jeszcze WC z x4pro.pl za 581zeta żeby skorzystać z potencjału OC :twisted: Pozdro - Eli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie wiem po co ten topic.

Jesli chciales sie pochwalic, ze masz 9000PLN to mogles to rownie dobrze zrobic na forum onetu - mialbys przynajmniej wieksze zainteresowanie.

jesli dostajac dobre rady zbywasz je stwierdzeniem, ze taka grafa jest Ci niepotrzebna to nie pytaj sie nas co zmienic - wybierz co popadnie sugerujac sie cena danego artykulu (metoda czym drozsze tym lepsze) i po zawodach - staruszek i tak nie zauwazy roznicy miedzy Celeronem 3GHz a Athlonem 64 3200+.

a tlumaczenie, ze cos ma sie podkrecac to juz zupelnie nie pasuje do tego zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dzięki Rapra, teraz będę mógł się pochwalić że odpisał mi taki bossu jak Ty.

Gdyby wybierać tak jak mówisz to zestaw by wyszedł z 20tysPLN....

Być może masz rację że ten topic jest bezcelowy bo i tak wiem już czego chcę i nie jest to bynajmniej "co popadnie".

Dzięki z pomoc, do przeczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...