Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś:

Black Tower Key:

 

When you get to kurast docks (act3) go outside and you will meet a 'darkwanderer' he will summon some monsters then disapear, as soon as he has done this dont kill the monsters, let them kill you and when you die you will be back in town.

Run to your body and die again beside it, then run to it a third time all your stuff will be on the ground pick it all up and you will get the black tower key which opens any locked chest (is reuseable) and will open a hidden level in the tower in act1!

 

zaraz przetestuje sie !!!!

jak ktos nie rozumie :lol: to moge przetlumaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mowie ze to jest najwieksza sciama tak jak krowki w D1

 

takie klucze i inne zlomy sie walaja w plikach MPQ ale nigdy nie zostaly wprowadzone do gry

 

nie wierze ze cos takiego istnieje jak ta czarna wieza,

mozliwe ze to mogla byc mapka jakas ale nigdy nie zostala uzyta

 

jezeli by to istnialo to dawno bylo by odkryte bo gra dlugo istnieje wiec niemozliwe ze to sie nie wala oficjalnie na stronkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokoj z CBN, to jest najbardziej scheatowane miejsce jakie w zyciu widzialem. Polecam gre na Twierdzy i Angrenoscie - polskich nieoficjalnych realmach Battlenetu :) Sam gram na Twierdzy po spedzeniu na oficjalnym BN 9 miesiecy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos gram uczciwie i sie nie martwie ze mnie zabija kolo ktory ma 9999999hp i 22323324dam bo wiem ze w normalnej walce by nie mial szans, a i gram prawie wylacznie na obn bo na cbn nie mam czasu zeby se postac zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram uczciwie, ale grających nie jest więcej, i nic sie na to nie poradzi. Szkoda tylko świerzych graczy bo sie szybko zniechęcą (sam sie zawiodłem Necro 71 i pozamialała mnie Amazonka). A SM używam do tworzenia własnej zbrojowni, nawet ciekawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,09b to tylko oficjalny patch do gierki, on Ci nic przy pirackiej gierce nie da :)

zeby grac przez net'a to potrzebne jest cos innego, program ten podmienia informacje w grze na temat serv'a, poprostu laczysz sie z pirackim serv'em, przykladowo w Polsce jest "Twierdza", niestety nie pamietam juz jak sie to nazywalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten programik to "FSGS Connect" i jest na pewno na www.battlenet.pl w dziale download a tak poza tym to można grac na piracie po BN tylko trzeba troche pogrzebać po necie i poszukać. Mi to zajęło 3 miesiące ale się udalo. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa byl taki mod nazywal sie unique albo cos takiego... zawsze wypadaly zlote (nie zolte!!!) przedmioty :) :) :) bylo smiesznie heheheheheheeheh heheheheheheheheheh heheheheheheheheheeheh jak sie szlo na Mefista, to z niego z 20 zlotych wypadalo :) ... byl tez pacz, ze wypadaly elemnty z zestawow. BTW Rumun kim grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszni jestescie wypadanie rzadkich przedmiotow z kazdego zabitego potwora nazywaci emodem lol to sa chetay  najzwylkejsze tylko lamy cheatuja w diablo 2

zgadzam sie calkowicie, shadow mastera uzywalem tylko do stworzenia swojej malej zbrojowni :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co niektórzy widzą w Diablo 2. To była jedna z gier, która znudziła mi sie naszybciej. Znacznie lepiej mi sie grało w Diablo 1.

Dwójka jest straasznie nudna i jest w niej za dużo biegania. Samo bieganie zajmuje większość czasu w grze. Ale trzecia wersja jest zwykle najlepsza, więc trzeba czekać.

 

Jeśli o mnie chodzi, to mogli by zrobić w Diablo widok jak w FPP albo TPP - wtedy to by fajnie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co niektórzy widzą w Diablo 2. To była jedna z gier, która znudziła mi sie naszybciej. Znacznie lepiej mi sie grało w Diablo 1.

Dwójka jest straasznie nudna i jest w niej za dużo biegania. Samo bieganie zajmuje większość czasu w grze. Ale trzecia wersja jest zwykle najlepsza, więc trzeba czekać.

 

Jeśli o mnie chodzi, to mogli by zrobić w Diablo widok jak w FPP albo TPP - wtedy to by fajnie wyglądało.

co do pomysłu z FPP i TPP to by nie przeszło ale racja Diablo 1 i może Diablo 3 :wink: są lepsze od 2'ki ale i ona ma swoje miłe stronki ale biegania jest za dużo może jakiegoś konia to by pomogło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krowki w D2 to juz nie sciema? Bo cos mi sie kojarzy ze walczylem z nimi ale to moze jakies screeny mi po glowie chodzą? Jak to bylo?

Witaj!

Z owego czasu pogrywalem w D2 i faktycznie byl krowi level, o ile pamietam potrzebna byla noga Wirta (cz kogos tam) do jego otwarcia - krow bylo od za****a i ciut ciut :) i Krolowa :) Dobra beka z tego i mozna bylo levela natluc sobie zdeczko krowami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krowki w D2 to juz nie sciema? Bo cos mi sie kojarzy ze walczylem z nimi ale to moze jakies screeny mi po glowie chodzą? Jak to bylo?

Witaj!

Z owego czasu pogrywalem w D2 i faktycznie byl krowi level, o ile pamietam potrzebna byla noga Wirta (cz kogos tam) do jego otwarcia - krow bylo od za****a i ciut ciut :) i Krolowa :) Dobra beka z tego i mozna bylo levela natluc sobie zdeczko krowami :)

- nie krolowa a krol :)

- a wiezy niema

- a do wejscia na cowlevel musisz przynajmniej raz zabic diablo/baala i w 1 miesice w kostce horadrimow zmixowac noge wirta z book of tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnej wiezy nie ma.

Natomiast z tego co slyszalem jest klucz do niej.

Ma to byc pozostalosc po jakims usunietym quescie z wersji testowych D2. Sam quest wypadl z pelnej wersji ale nie dokladnie po nim "posprzatano" i stad niektorym trafia sie klucz do wiezy choc bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos umie dobrze skonfigurowac pindel bota ? i czy posiada ktos mefbota. Prosilbym o pomoc w skonfigurowaniu tego programy.

 

za wszelki odpowiedzi z gory dziekuje

boty w diablo2?????

pierwsze slysze :? :?

mozesz podac jakies blizsze info o tych botach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...