Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest Vista Ultimate

 

Chodzi o to, ze blad wczesniej nie wystepowal. Mimo formata, swiezutkiej windy, blad wyskakuje. :(

a wczesniej przy tym samym konfigu i systemjie bylo OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w ostatnim akcie.Pokonałem baala i tyrael otworzył dla mnie portal ale nie mogę przez niego przejść gdyż pojawił się w takim miejscu że to po prostu nie możliwe.Co powinienem zrobić?Gram na patchu 1.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odświeżam, ale czy są tu jacyś gracze diablo 2? Czy wszyscy zapomnieli o tej super grze?... Nie mam z kim pograć, więc pytam tutaj, czy ktoś nie chciałby może zagrać w diablo na battle necie? Może jakiś klan utworzymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z czystej ciekawości, skąd wzięły się wszystkie słowa runiczne? W grze ich się przecież nie zdobywa. Wiem, że są wszystkie na sieci, ale jakie jest oryginalne pochodzenie? Ludzie próbowali wszystkich możliwych kombinacji, czy jakimś trainerem wyciągnęli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z czystej ciekawości, skąd wzięły się wszystkie słowa runiczne? W grze ich się przecież nie zdobywa. Wiem, że są wszystkie na sieci, ale jakie jest oryginalne pochodzenie? Ludzie próbowali wszystkich możliwych kombinacji, czy jakimś trainerem wyciągnęli?

trudno powiedzieć, sam kiedyś nad tym myślałem, odkąd gram to przepisy na rw's znajdowałem fanowskich stronkach

 

może na arreat summit by coś pisało, ponoć to skarbnica wiedzy, jeśli chodzi o d2

chyba, żeby na d2jsp coś wiedzieli - to największe znane mi forum o d2, przy czym opuszczę zasłonę milczenia na polską sekcję jsp...

 

btw. właśnie trwa reset, do północy ma się skończyć a później zaczynamy od nowa :D

ehh, tyle lat na karku a człowiek dalej gra...

 

E: jest nowy patch - 1.12, na chwilę obecną największa zmiana to brak konieczności używania loadera

Edytowane przez Adu82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gram, ale za bardzo mef nic nie rzuca i nie mam w co postaci ubrać, a fg nie mam :(

 

Może jakaś dobra duszyczka ma trochę fg i sie podzieli :D? Albo itemki dla soso mf na blizzarda.

 

moje acc w d2: michu98_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pt. Diablo III wywolał u mnie chęc ponownego pyknięcia w dwojeczke. Tym razem z dodatkiem i w pełni legalnie. Kiedyś grałem na LANie z bratem i wspolnie przemierzalismy ciemne doliny. Wszystko działalo bez problemu. Teraz gdy chce połączyć sie przez tcp/ip, wpisuje IP ciagle wisi okienko "proszę czekać"... i nie łączy. Próbowałem przez hamachi i to samo.

Wiecie co moze byc przyczyna?

Dodam tyle ze do neta jak i sieci korzystamy z liveboxa tepsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - brat miał wersje 1.07 a ja 1.12. Nie wpadłem na to bo nie zwrocilem uwagi na to ze po mpolaczejniu z bn gra zostala zaktualiozwana. Dopiero wczoraj po shishy mnie oswiecilo, hehe.

 

Jak to jest z poziomem trudnosci gdy gra sie w 2 osoby? Jest taki sam jak w single czy wzrasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - brat miał wersje 1.07 a ja 1.12. Nie wpadłem na to bo nie zwrocilem uwagi na to ze po mpolaczejniu z bn gra zostala zaktualiozwana. Dopiero wczoraj po shishy mnie oswiecilo, hehe.

 

Jak to jest z poziomem trudnosci gdy gra sie w 2 osoby? Jest taki sam jak w single czy wzrasta?

No to jak gracie oboje w pełni legalnie to po co tcp/ip ? BN jest IMO o wiele lepszy... (jak nie chcecie grać z kimś to priv gra i już)

 

Potwory sa deczko lepsze i daja wiecej expo. Najlepiej by bylo grac z komenda "/players 8", tylko akurat nie wiem czy dziala przez lana ;)

Działa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, że do CBN się zawsze połaczysz, do tego można się itemkami z innymi graczami wymieniać itd ;]

 

Ale jak brat nie ma oryginalnego kluczyka to nic z tego nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladder ladderem (szczegolnie ze i tak mimo nowego patcha dziala masa botow), ale sa calkiem fajne mody do d2.

A szegolnie median :)

 

Moj jakis stary trailer Mediana 2008

 

 

I nowszy Median XL, ktore jest w fazie alfa testow:

 

http://www.vimeo.com/1303286

 

 

Jest mod oparty na edycji txt, wiec nie ma tam zadnych zmian kodu, czy plikow dll, dlatego dziala na mac'ach a cala instalacja ogranicza sie do podmiany patch_d2.mpq. Bawie sie juz w to z rok i jeszcze mi sie nie znudzilo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, Median jest świetny, jak dla mnie najlepszy obecnie mod do D2, mnogość nowych zadań, opcji i umiejętności, wszystko dobrane i balansowane w kolejnych wersjach, a na wyższych poziomach trudności gra wreszcie jest ciekawa i wymagająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie ,potrzebuje pilnej pomocy ,nigdy to mi sie nie działo

,nie wiem co mam zrobić ,probowalem juz przeinstalowac windowsa,przeinstalowac gre i nic ,prosze o pomoc , i to koniecznie ,aha o dzieje mi sie to dopiero przy patchu 1.12,wczesniej tak nie mialem

 

DZiękuję i pozdrawiam Marci777

post-162057-1217111498_thumb.jpg

Edytowane przez marci777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...