Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze przeszedlem diabola nie raz jeden, i nie jednego moda, ostatnio naszla mnie ochota na zagranie ponownie, ale z jakims innym modem. Sciagnalem sobie Alchemika 2. Wszystko fajnie, tylko brakuje mi do niego jakiegos opisu... mam w cholere jakichs run z ktorymi nic nie moge zrobic, ani dodac wyzszych umiejetnosci... Ma ktos namiar na jakis glebszy opis?

Alchemy II: Rise of the Sacred Stones

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam win7 64 bit - Ewaluation copy build 7100, catalysty 8.661.0.0, oryginał Lord Of Destruction i do niego patcha 1.12a, a gra uruchamia mi się z minutowym opóźnieniem od naciśnięcia enter na exe.

 

 

Po uruchomieniu gra wygląda jakby była w 256 kolorach i sa gdzie niegdzie kolorowe kropki, mieliście moze coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam win7 64 bit - Ewaluation copy build 7100, catalysty 8.661.0.0, oryginał Lord Of Destruction i do niego patcha 1.12a, a gra uruchamia mi się z minutowym opóźnieniem od naciśnięcia enter na exe.

Po uruchomieniu gra wygląda jakby była w 256 kolorach i sa gdzie niegdzie kolorowe kropki, mieliście moze coś takiego ?

Nie. U mnie na win7 pro 64bit (wersja sklepowa) chodzi normalnie. Mam patcha 1.13, ale to nie ma znaczenia. Na 1.11 i 1.12 tak samo dobrze chodziło.

Może masz jakiś tryb zgodności włączony? Albo to wina wersji RC systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, moja kobieta 3 lata temu grała w Diablo II na bnecie i miała konto np jan_kowalski z czarodiejka o na 64 levelu, teraz próbowała się się zalogować na to konto i nie wchodziło jej hasło. Zalozałożyła sobie nowe konto i tutaj nie pamięta ale chyba było to "jankowalski" i pograła kilka h pod rząd. Wczoraj próboje się zalogować na nowe konto i nie przyjmuje jej hasła natomiast nagle cudownie zaczeło dzialac stare konto tzn "jan_kowalski". Wg niej róznice miedzy kontami to właśnie podkreślenie...

 

Gdzie można odzyska dane konta tzn login i haslo bo albo kobita coś mnie ściemnia i zapomniała loginu, albo podczas zakladania nowego konta wpisala inne hasło. Naciskała w opcja gry aby odzyskac hasło, przyszła wiadomość z bnetu, zeby potwierdzić i odesłać, ale po odesłaniu nie dostała żadnego nowego maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was ma postac na wysokim levelu na bnecie ? :)

 

Czy oplaca się zostawiac na pozniej umiejętności do wykorzystania, np aby miec wlocznie z kosci musze byc na 18 levelu, ale mam 4 niewykorzystane umiejętnosci i mysle, ze jak bede na 18 levelu to sobie je wszystkie wpakuje wlasnie we włocznie. Chyba, ze sie myle i np 2 poziom wloczni wymaga bycia postacia na 19 levelu, a wiec [gluteus maximus] z mojego planu

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wejście na 18 poziom powoduje odblokowanie danej umiejętności, ale jej kolejne poziomy równają się kolejnym poziomom expa. Czyli exp 18- level 1 skilla, 19-2 itd. Trzymanie w rezerwie nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was ma postac na wysokim levelu na bnecie ? :)

 

Czy oplaca się zostawiac na pozniej umiejętności do wykorzystania, np aby miec wlocznie z kosci musze byc na 18 levelu, ale mam 4 niewykorzystane umiejętnosci i mysle, ze jak bede na 18 levelu to sobie je wszystkie wpakuje wlasnie we włocznie. Chyba, ze sie myle i np 2 poziom wloczni wymaga bycia postacia na 19 levelu, a wiec [gluteus maximus] z mojego planu

Nie wiem, czy przypadkiem od nowego patcha nie ma/nie będzie respeca (czyli możliwości zresetowania skilli i rozdania od nowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee to kicha na maxa, ja latam i kombinuje, nie pakuje w syfy, bez sensu.... mam patcha 1.12a - czy tam to dziala i jak się uruchamia tą opcje ? :)

to zależy jaką robisz postać i jakie synergie będą potrzebne do głównych umiejętności, jeśli to bone nec - to i tak trzeba wymaxować włócznię, do tego dochodzą zęby i duch kości plus klątwa zniedołężnienie i gliniak do zbierania ciosów i spowalniania (tu akurat nie trzeba maksować), w innym wypadku to marnowanie punktów,

odnoszę wrażenie, że grasz solo przez co wolno zdobywasz poziomy i starasz się zrobić uniwersalną postać

 

możliwość resetu skilli będzie dopiero w nowym patchu (jako ukryty quest), na chwilę obecną jest to testowy realm

 

btw jeszcze mam parę postaci to jakby co mogę pomóc w miarę możliwości

Edytowane przez Adu82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taki plan, póki co zmarnowałem na wskrzeszenie szkieletow 1 umiejetnosc i 1 chyba na golema.. i 1 na corps explosion, ale faktycznie chce rozwijac wersję bone neca.. takze wkorzystam teraz te 4 umiejetnosci na zeby aby synergia miec pozniej mocniejsza wlocznie..

 

Gram z 2 osobami, ciekawe jest to, ze jak zabojczyni miala level 14 to mi od 8 levelu szybko lecial i ja dogonilem, pozniej mialem 14 i gralem z czarodziejka na 8, w sumie ja doszedlem do 17, a ona do 11, cos jej wolno lecial albo mam zle wyobrazenie... Gdzies czytalem, ze jak jest duza roznica pomiedzy playerami to wolno idzie exp...

 

Jaki powinno sie miec level po zakonczeniu I aktu i po zakończeniu całego poziomu ?

 

PS: masz moze jakies fajne itemki ? :)

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taki plan, póki co zmarnowałem na wskrzeszenie szkieletow 1 umiejetnosc i 1 chyba na golema.. i 1 na corps explosion, ale faktycznie chce rozwijac wersję bone neca.. takze wkorzystam teraz te 4 umiejetnosci na zeby aby synergia miec pozniej mocniejsza wlocznie..

 

Gram z 2 osobami, ciekawe jest to, ze jak zabojczyni miala level 14 to mi od 8 levelu szybko lecial i ja dogonilem, pozniej mialem 14 i gralem z czarodziejka na 8, w sumie ja doszedlem do 17, a ona do 11, cos jej wolno lecial albo mam zle wyobrazenie... Gdzies czytalem, ze jak jest duza roznica pomiedzy playerami to wolno idzie exp...

 

Jaki powinno sie miec level po zakonczeniu I aktu i po zakończeniu całego poziomu ?

 

PS: masz moze jakies fajne itemki ? :)

hmm, coś chyba znajdę, czy fajne to sam ocenisz, na pm wyślij mi swoje acc

co do lvl to tak:

na koniec akt 1 - ~14 lvl

na koniec normala - 40-50 lvl

przy czym stosując mały trick można 1 lvl postacią być na piekle

 

exp idzie słabo jak jest duża różnica między tobą a monsterkiem, dostajesz wtedy od 95% do 5% exp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam nekrofila na 39 levelu :D

Gorzej, ze juz dzisiaj 10x mi gra sie zatrzymuje i po kilkunastu sekundach mam komunikat "połączenie zostało przerwane". Co jest grane ? serwery BN sie wieszaja ? Mam orange freedom 1mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem, ludzie nadal grają, jednakże dość wnerwiające są sklepy wpadające na publiczne gry i zawalające pół ekranu ogłoszeniami typu "perf torch for 2.99$" czy coś w ten deseń, jak jest się w mocnym teamie to pół biedy,

poza tym to nadal powszechne kopiowanie run i wersji perf niektórych przedmiotów, obecnie testowana poprawka chyba niewiele zmieni w tej kwestii

a tak w ogóle to gra nadal potrafi wciągnąć na długi czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, a gdzie i za ile mozna kupic enigme ? :)

 

PS: Adu82, laski są na mnie złe, bo grałem wtedy sam z Tobą i natrzaskałem 50ty level... :)

 

Oczywiście pod presją zwaliłem wszystko na Ciebie, że mnie podkusiłeś wspólną grą, a że kiepski mam charakterek to uległem :)))

Może teraz im pomożesz żeby podciągnęły expa ? :)

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba największą zmianą w łatce będzie wprowadzenie wyższej rozdzielczości.

 

Największą zmianą będzie koniec expienia na UT. Przynajmniej tak miało być z tego co czytałem w changelogu jakiś miesiąc temu.

 

hehe, a gdzie i za ile mozna kupic enigme ? :)

 

d2jsp? Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się coś poradzić apropo tego problemu co użytkownik niedaleko wyżej opisał? Mam teraz win. 7 v.7600 i dokładnie ten sam problem. Gra się uruchamia ze znacznym opóźnieniem, 256 kolorów oraz zielone jaskrawe plamy. Da się coś na to poradzić? To już druga gra z którą mam problem na tej zasadzie, ten sam problem jest w Książę i Tchórz w którego chciałem pograć po paru latach. Da się to jakoś naprawić?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda z ta obsluga wiekszych rozdzialek ?

brzmi bardzo Ciekawie - osobiscie b.chetnie bym zobaczyl

gre ktora cisnelem namietnie przez ponad 5 lat w rozdzielczosc

1920x1200 - na moim 3dfx w Glide :-)

Dziala, tool nazywa sie multires. Ale nie pojdzie w glide, 2 pozostale tryby owszem.

Tylko zabije to nieco gre, bo powyzej standardowej rozdzielczosci przeciwnicy przestaja reagowac, mozesz atakowac nie widzacych cie przeciwnikow, nie wspominajac co sie dzieje ze skillami typu teleport.

Przyklad z Mediana XL, 1440x900 direct draw: http://i46.tinypic.com/10frped.jpg

 

Tak apropos ludzi probujacych po latach pograc na bn. D2 w obecnej wersji jest chyba najbardziej przesycona cheatami gra online jaka istnieje. Mnostwo addonow ktore dzialaja, maphacki, boty, dupowanie itemow, tmc, pickit, tppk, chickeny.. juz nie wspominajac o "comunity". Najgrosze z tego wszystkiego jest duplikowanie przedmiotow, bezwartosciowe najwyzsze runy, perfekcyjne itemy bez wartosci. Wiele z tych rzeczy przez to jak gra zostala napisana jest niemozliwe do naprawienia, miedzy innymi dlatego blizz tak odpuszcza jezeli chodzi o d2, bardzo ubogi patch 1.13 ktory jest w drodze.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać ten temat wiedz pisze tu mam taki problem z Diablo 2 stara gra ale jara chodzi oto ze mam dobrego kompa przynajmniej tak mysle procek to syf ale daje rade penitum d 925 i tu jest problem ta stara gra mi zużywa 100% procesora myślałem ze to przez procesor że się tak grzeje wiedz wymieniłem chłodzenie temperatura z 65 spadła do 29 i problem dalej wyskakuje

Edytowane przez decydent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...