Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście podać swoje acc jeśli gracie na nowym ladderze ? Zawsze lepiej kogoś znać, niż grać samemu...

 

Moje takie samo jak tu na forum ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podać swoje acc jeśli gracie na nowym ladderze ? Zawsze lepiej kogoś znać, niż grać samemu...

 

Moje takie samo jak tu na forum ;)

 

"masterdisaster" jak coś chcesz to pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje dane:

 

acc: masterdisaster

 

soso blizz 72 lvl (euscl)

 

prośba: jeśli ktoś jest już na hellu chętnie przyjmę pomoc w przechodzeniu, a i sam pomogę w miarę możliwości.

 

btw: a co do respeca to mam tą opcję, postać utworzyłem kilka minut po resecie ;)

Edytowane przez pavel54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj upubliczniono metodę na crash / rollback, czyli ekonomia pójdzie się chrzanić zanim się w ogóle rozwinie. Gratulacje dla Blizzarda, który był informowany o tej metodzie 2 miesiące temu, a mimo to nic z tym nie zrobił. Nie dziwcie się jak co parę minut będzie wam wywalać gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj upubliczniono metodę na crash / rollback, czyli ekonomia pójdzie się chrzanić zanim się w ogóle rozwinie. Gratulacje dla Blizzarda, który był informowany o tej metodzie 2 miesiące temu, a mimo to nic z tym nie zrobił. Nie dziwcie się jak co parę minut będzie wam wywalać gry :/

 

Tak właśnie się dzieje, mimo wszystko liczę na blizzarda że szybko to załatają bo rozgrywka staje się bardzo niekomfortowa i jest to wręcz rażące dla gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się dzieje, mimo wszystko liczę na blizzarda że szybko to załatają bo rozgrywka staje się bardzo niekomfortowa i jest to wręcz rażące dla gracza.

 

Rażące ? :D ja bym powiedział, że zwyczajnie wk.....e :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rażące ? :D ja bym powiedział, że zwyczajnie wk.....e :)

 

Jestem już skłonny tak to nazwać, praktycznie nie da się grać, gra po chwili zaczyna na maxa lagować i bye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy jest jakiś sposób, aby odpalić grę bez CD w napędzie? Płytka jest już trochę sfatygowana i wkurza mnie to ciągłe kręcenie się CD w napędzie.

 

 

wystarczy skopiować do folderu z grą 2 pliki: d2xmusic.mpq i d2xvideo.mpq (płytka z lod)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFAIK od 1.12 w przypadku pełnej instalacji nie woła o CD.

 

No właśnie mam spatchowanego do najnowszej wersji i niestety, za każdym razem woła o płytę. Obraz odpada - jak już wspomniałem płyta nieco sfatygowana i niestety wywala się podczas robienia obrazu. Spróbuję przegrać pliki o których wspomniał Adu82.

 

edit

 

Skopiowanie plików pomogło. Dzięki!

Edytowane przez BLANTMEN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno Diablo nie miałem na kompie, więc mam pytania:

1.Każdą łatkę trzeba instalować pokolei czy wystarczy, że najnowszą się wgra?

2.Jeżeli ma podstawke+dodatek, to wystarczy, że łatkę do dodatku zainstaluje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam gra? Ja mam czarke blizz na 86 lvlu. Dzisiaj Mef dropnął Gul :) Juz blisko HR, a takowego nigdy w swojej diablo-karierze nie znalazłem :( Latam na mefa i ande hell, do tego pindel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio strasznie przeklinałem, po tym jak otwarliśmy z Mark'iem portale do trójcy ... Najpierw on dostał DC, potem ja :? I klucze poszły się j***ć ...

Edytowane przez BLANTMEN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam gra? Ja mam czarke blizz na 86 lvlu. Dzisiaj Mef dropnął Gul :) Juz blisko HR, a takowego nigdy w swojej diablo-karierze nie znalazłem :( Latam na mefa i ande hell, do tego pindel.

 

również mam blizzkę, jednak lepiej się nią gra aniżeli light soso, noi też ostatnio nieco lepsiejsze runki polecą - ostatnio mal na andy, jednakże tylko raz znalazłem hr - ohm na diarunie z szefa tych panów jadu :) jak mnie pamięć nie myli to było 2 resety wstecz, byłem jedynym high lvl charem więc wszyscy stali z tyłu i udało mi się złapać :)

 

aha, warto się przejść na 85 lvl areas - tam też potrafi coś dobrego polecieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pytać czy jest jakiś sposób aby nie żonglować 6 płytami CD przy instalacji D2 ,ale już sobie poradziłem. Instalacja oryginalnego Diablo 2 bez płyt

 

A przy okazji, co was tak wszystkich bierze na te czarodziejki ? Innymi klasami też się fajnie gra, przynajmniej solo.

Druid całkiem nieźle wymiatał aż do diabełka :) ale na bn to pewnie inna bajka. Sam grałem tylko kilka chwil palem i to w taksówce jeszcze :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, co was tak wszystkich bierze na te czarodziejki ? Innymi klasami też się fajnie gra, przynajmniej solo.

Druid całkiem nieźle wymiatał aż do diabełka :) ale na bn to pewnie inna bajka. Sam grałem tylko kilka chwil palem i to w taksówce jeszcze :(

 

pzd

 

soski mają teleport :) i swego rodzaju predyspozycje do mf-owania, tzn. szukania itemów, blizzka jest wdzięczną postacią bo ma dobry dmg bez wymyślnego stuffu, większość ludzi robi soski na początku laddera, żeby się wzbogacić, teraz zaczyna się zwiększać podaż torch-ów i unid annihilusów - tu znowu prym wiodą smiterzy, niektórzy robią jeszcze tzw. rune-hunty - rush na classicu a potem konwersja na lod i jazda do kużni, można też bawić się hammerem i latać na radę w travincal i diaruny - można trafić na hr-kę

 

e: solo to inna bajka, na b-necie zawsze ktoś pomoże jak jest problem z ubiciem kogoś

Edytowane przez Adu82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę tak czytam, ale macie zajawkę na d2, ja też kiedyś ostro napierałem, czarka i frozen orby czy jak to się tam zwało, już nie pamiętam. :]

Na bn się też śmigało, ale później przesiadka na wow i diabeł poszedł w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...