Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie za odkopanie tematu, ale musze o cos zapytac.

 

Mam pewnie problem - zostałem zabity na 7 lev i doslownie stracilem wszystko cala kase, zbroje.. biegam na golasa jedynie co zostało to kilka fiolek ze zdrowiem. I mam pytanko da sie odzyskac to wszystko co stracilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkopanie tematu, ale musze o cos zapytac.

 

Mam pewnie problem - zostałem zabity na 7 lev i doslownie stracilem wszystko cala kase, zbroje.. biegam na golasa jedynie co zostało to kilka fiolek ze zdrowiem. I mam pytanko da sie odzyskac to wszystko co stracilem?

 

Kliknij na swoje zwloki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzyskasz w tej chwili już pewnie. Po śmierci kasa (bezwartościowa zresztą w tej grze) wypada obok ciała i trzeba ją zabrać, bo przepadnie. Cały ekwipunek zostaje w martwym ciele i żeby go odzyskać trzeba kliknąć martwe ciało. Jeżeli po śmierci założysz na postać jakikolwiek inny kawałek ekwipunku i znów zginiesz, zostawisz drugie ciało w którym będzie aktualny ekwipunek. Oba (i więcej) ciała można zebrać i odzyskać oba zestawy ekwipunku, ale... Jeżeli po śmierci wyjdziesz z gry, to twoje martwe ciało leżeć będzie w mieście przy kolejnym logowaniu, tyle że w mieście będzie tylko ostatnio "zrzucone" ciało. Wszystkie poprzednie przepadną, więc jeżeli zginiesz z dobrym sprzętem, zginiesz drugi raz z pozbieranym na szybko crapem próbując odbić ciało z dobrym sprzętem i wyjdziesz z gry, to zwłoki z dobrym sprzętem przepadnie, a zostanie tylko to z crapem.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Po wejściu do nowej gry zwłoki będą miały te przedmioty, które mają największą wartość w złocie u sprzedawców (wybrane spośród wszystkich zwłok).

 

Widocznie zmieniło się to w którymś z patchów, D2 nie ruszałem już z 4 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy to jest jakieś nowe wydanie? Opis jest interesujący:

 

Premiera: września 2011

...

Wydanie / seria: edycja premierowa

A także na fotce nie widać żadnych platyn czy innych bestsellerów. To faktycznie "premierowe" wydanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy to jest jakieś nowe wydanie? Opis jest interesujący:

 

 

A także na fotce nie widać żadnych platyn czy innych bestsellerów. To faktycznie "premierowe" wydanie?

 

Tak.

W wyniku zawirowań wydawniczych, Blizz-Acti nawiązało współpracę z LEM-em który to wydał SC2 i WoWa.

Ostatnio CDP podpisał umowę z Blizzem i ponownie CDP stało się wyłącznym dystrybutorem Blizza na Polskę.

Więc wróciło D2, W3, SC1 i inne ;] Ale WoW został LEMowi, a SC2 to nie pamiętam. Ale tak, to "nowiutkie" wydania ;]

EDIT : http://www.benchmark.pl/aktualnosci/CD_Projekt_znow_jest_wydawca_gier_Blizzarda-36615.html

;] enjoy - D2 is back!

Edytowane przez ArreatPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale interesuje mnie co innego :) Czy jeśli zamówię grę z w/w linka to dostanę takie:

x

czy takie:

y

pudełko? :wink:

 

Napisz do CDP / Przejdź się do MediaMarktu.

IMO to drugie, ale kto ich wie ;] Może sam sobie kupie, jako że siostra mi zgubiła.

Edytowane przez ArreatPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update odnosnie gry, mianowicie Blizzard zdecydowal sie w koncu zresetowac ladder 25 pazdziernika. Jak ktos chce spedzic ostatnie miesiace oczekiwania na d3 grajac w stare dobre d2, zapraszam.

 

info: forum BN

 

Chętnie bym pograł ale 13 Października wychodzi to - Might & Magic Heroes 6 | progames.pro więc pewnie w Diablo podobne pogram jak już będzie Diablo 3.

Edytowane przez kerios83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Mam oryginalne diablo 2 z oryginalnym cd keyem, lecz jest w wersj angielskiej. Czy jak zainstaluje pirata polskiego i wpisze ten oryginalny cd key czy będzie działać i czy będzie można grać na battlnecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemów, musisz wejść na swoje konto i po zarejestrowaniu gry po prostu ściągnąć klienta w innym języku.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam glidewrapper do d2. Zachowujemy 800x600, ale jest supersampling do wyższej rozdzielczości i gra wygląda dużo ostrzej.

No i to w trybie glide gdzie są wszystkie efekty świetlne. Multires (czyli te duże rozdzielczości gdzie widać więcej mapy i wszystko jest mniejsze) działa tylko z direct2d i tam nie ma tych świateł.

Głównym problemem multiresa jest to że jak zwiększa się pole widzenia, to AI przeciwników nie jest do tego przystosowane, i nie reaguje na naszą postać (jest za daleko). Strzelamy sobie do stojących przeciwników.

Wiele modów do d2, które korzysta właśnie z modyfikacji rozdzielczości i pola widzenia, i tak ma limit np. na 1024p, żeby nie przekroczyć tej bariery gdzie potwory przestają nas widzieć.

 

Tutaj porównanie glide wrappera, bez zmiany pola widzenia, czyli prawidłowa interakcja z AI.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 jakos nigdy mi sie wielce nie podobalo. 

 

Zawsze wolalem 1. I grafika mi bardziej pasowala, i muzyka, i klasy postaci w sensie nie lubilem drzewka umiejetnosci. 

 

Do tego mod Tchernobog!!! Czyli mega duzo nowych questow itp. 

 

Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...