Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

ale powtarzam moje pytanie czy da sie sprawdzic czy ten port jest zablokowany?

i drugie pytanie

mam firewalla Kerio i teraz jak odblokowac ten port bo on mnie nie prosi o potwierdzenie zgodnosci jakiegokolwiek polaczenia z tym portem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia - na zonealarmie grzecznie pytał mnie przy każdym nowym połączeniu którego nie miał wpisanego - nie możesz go wyłączyć po prostu jak odpalasz D2? 8) ... Jak chcesz sprawdzić czy port jest zablokowany na routerze to idź i sprawdź D2 u kolegi - jak BN pójdzie to znaczy że jest odblokowany i że problem jest na twoim kompie. A jak nie pójdzie też u kumpla, to znaczy że nie przechodzi wszystkim w sieci bo nie przepuszcza router. KaPeWu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronce z Diablo 2 znalazlem spis slow ktore mozna tworzyc z run, po wsadzeniu odpowiednich run do przedmiotu z gniazdem daja one wypasione wlasciwosci. Niestety kiedy sprubowalem zrobic tak, to tylko stracilem calekiem niezle runy, wlozylem w kolejnosci do przedmiotu takiego jaki byl opisany i nic, nie dostalem zadnych nowych wlasciwosci oprucz tych ktore runy daja normalnie. jak sie robi aby one dawaly to co jest opisane na stronkach.?? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronce z Diablo 2 znalazlem spis slow ktore mozna tworzyc z run, po wsadzeniu odpowiednich run do przedmiotu z gniazdem daja one wypasione wlasciwosci. Niestety kiedy sprubowalem zrobic tak, to tylko stracilem calekiem niezle runy, wlozylem w kolejnosci do przedmiotu takiego jaki byl opisany i nic, nie dostalem zadnych nowych wlasciwosci oprucz tych ktore runy daja normalnie. jak sie robi aby one dawaly to co jest opisane na stronkach.?? z gory dzieki

niby takie proste a jednak trudne. widzisz z tego co pamietam to aby ulozyc slowo runiczne nalezy posiadac odpowiedniej klasy przedmiot (zbroja, miecz itp). z tym ze z tego co pamietam to slowa runiczne dzialaja tylko na czarnych przedmiotach z socketami. wiec jak miales niebieski (magiczny) przedmiot to nie powinno zadzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz miec przedmiot nie magiczny(tzn. tylko z slotami na runy), inaczej nie zadziala......a co do run to swego czasu jak gralem w diablo2+LoD to mialem calkiem niezle wypasione berełko u paladyna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem ulozyc Dol +IO dla nekro daje niezle mozliwosci

ale sie nie udalo

te runy trzeba wlozyc do NIE MAGICZNEGO PRZEDMIOTU bo tak to [gluteus maximus]. Tez mialem kiedys te sam problem, a to byla kwestia nie doczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty do słów runicznych mogą być tylko siwe, muszą tylko i wyłącznie tyle dziur ilu wymaga słowo, trzeba je wkładać we właściwej kolejności. Prawidłowo wykonane słowo, widać napisane złotymi literami (jak się najedzie myszką na przedmiot).

Są problemy z jednym słowem w nowej wersji 1.10. Trzeba wtedy wgrać moda pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za podpowiedz. jeszcze tylko 1 pytanie. zdaza sie siwa ruzdzka z miejscami na klejnot dajaca juz np. 1 do wluczni z kosci, czy to nie bedzie przeszkadzac?? czy musi byc calkowicie pusta bez zadnych dodatkow?? w morde a tak sie nameczylem zeby znalezc te runy. teraz to nawet nie wiem czy je jeszcze znajde. nigdzie nie wyskakuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za podpowiedz. jeszcze tylko 1 pytanie. zdaza sie siwa ruzdzka z miejscami na klejnot dajaca juz np. 1 do wluczni z kosci, czy to nie bedzie przeszkadzac?? czy musi byc calkowicie pusta bez zadnych dodatkow?? w morde a tak sie nameczylem zeby znalezc te runy. teraz to nawet nie wiem czy je jeszcze znajde. nigdzie nie wyskakuja.

moze byc wlasnie z tymi niebieskimi dodatkami. wlasnie takie przedmioty sa najbardziej poszukiwane, szczegolnie jak maja +1 do umiejetnosci lub wszystkich umiejetnosci.

pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szukania runow to zalezy w jaka wersje diabelka grasz. w 1.9 oplacalo sie robic "mef run'y" czyli poprostu zabijanie mephisto. jak uzbrojilo sie postac w itemki dajace duzo do magic find to potrafily bardzo mile zeczy wypasc talze runy.

 

z tego co pamietam w 1.10 juz sie to mniej oplaca. ale moge sie mylic.. jak tak to niech ktos skoryguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty do słów runicznych mogą być tylko siwe...

Siwe? A ja myślałem że nazywa się je poprostu: białe, ale to szczegół ;)

 

co do szukania runow to zalezy w jaka wersje diabelka grasz. w 1.9 oplacalo sie robic "mef run'y" czyli poprostu zabijanie mephisto. jak uzbrojilo sie postac w itemki dajace duzo do magic find to potrafily bardzo mile zeczy wypasc talze runy.

MF nie wpływa na runy więc do ich szukania wysoki mf jest zbedny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty do słów runicznych mogą być tylko siwe...

Siwe? A ja myślałem że nazywa się je poprostu: białe, ale to szczegół ;)

 

co do szukania runow to zalezy w jaka wersje diabelka grasz. w 1.9 oplacalo sie robic "mef run'y" czyli poprostu zabijanie mephisto. jak uzbrojilo sie postac w itemki dajace duzo do magic find to potrafily bardzo mile zeczy wypasc talze runy.

MF nie wpływa na runy więc do ich szukania wysoki mf jest zbedny :(

ad1. biale to biale a szare (siwe) to szare

ad2. tu akurat sie zgadzam. runy maja swoj procentowy udzial w grze i nie zaleza od mf, a to ze akurat mefik byl taki skory do rzucania unikatami to przy okazji i runy lecialy i kamienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. biale to biale a szare (siwe) to szare

...

Ja akurat z nazwą szare/siwe się nie spotykałem, jedynie białe, ale jak mowiłem to szczegół - nie ma sensu se zawracać tym głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na 1.10 troche trudno jest. a musze jeszcze raz grac bo starego save mi wcielo. jestem dopiero w 4 akcie na koszmarze wiec i tak beda mi wypadac slabe rzeczy. ale dzieki za podpowiedzi, mam juz dobra rozdzke 2 do wluczni i dzo sciany z kosci, i 2 miejsca na klejnot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ad1. biale to biale a szare (siwe) to szare

...

Ja akurat z nazwą szare/siwe się nie spotykałem, jedynie białe, ale jak mowiłem to szczegół - nie ma sensu se zawracać tym głowy :)

__________________________________________

http://diablo2.cdprojekt.com/default.asp?I...=runiczne_slowa

 

tu jest wszystko wyjaśnione dokładnie.

Użyłem słowa siwe (szare lepiej jest) tylko opisowo, gdyż taki mają kolor te przedmioty jak najechać na nie myszką. Na tej stronie wyżej, nazywają je: niemagicznymi przedmiotami z gniazdem - niech i tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to nie tylko ja ale kilku moich kolegow a mianowicie gdy ktos z nas zalozy serwer to wtedy podczas granie przez tcip komp sie wiesza na ok 10-15 sek. :? robi sie tak co jakis czas ale jest to denerwujące :x bo jak sie odetnie to najczesciej konczy sie smiercią :D

Dlaczego tak sie dzieje ????? temu co zalozy serwer......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa jak w podpisie. Nie uruchamia mi się Diablo II. Instalacja przebiega normalnie, test karty graficznej przeszłem pomyślnie, a gdy próbuję uruchomić grę wyświetla się:

 

DIABLO II SERVER EXCEPTION

Unhandled Exception

Access Violation (c0000005)

 

Co robić?

Na starym Celeronie 700, GF 2 MX400 gra działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu to miało i ma - w tym ja, ale na zakończenie grania!

Temat był wałkowany na forum.battlenet.pl Z tego co pamiętam, nie przedstawiono rozsądnego rozwiązania.

Prawdopodobnie musisz próbować - jak ktoś wyżej wspomniał - z różnymi sterownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...