Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiliscie mi ochote na powrot do tej gry :D

tez nie zakladam nowego topiku wiec pytam tu:

 

jaki macie sposob na nabijanie expera??????

 

ja robie to tak:

zakladam sprzet zwiekszajacy obrazenia tylko dla demonow i wchodze tam gdzie sa te wybuchajace stworki jak sie idzie do bala(niepamietam nazw bo dawno nie gralem).sa tam same demonki i jest w miare bezpiecznie,do bala juz nie ide...i tak w kołko :D

 

sprzetu szukam tak:zakladam sprzecik "wiadomo jaki" i ide do mefista.do niego idzie sie najszybciej dlatego chodze do niego ,po drodze nie morduje nikogo!! tylko mefista.cala akcja trwa okolo minuty.zbieram sprzety i nowa gra :D

moj rekord za jednym razem to 3 unikaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elpawlakos

Ja sprzętu już nie szukam, bo to co najważniejsze już mam (chodzi mi o unikaty i sety). Jedyne co mi potrzebne to: eteryczny berserker axe na 6 socketów i eteryczny war pike na 6 socketów. Kiedyś jak szukałem unikatów to chodziłem moją Meteorb czarką na Mephisto (na Hell) - bo szybko i łatwo. Natomiast ostatnio tylko Pit Runs.

 

Jak nabijać expeka ? Po pierwsze znajdź Annihilusa (na tawernie mają :) ) a po drugie to najwięcej xpeków dostaje się właśnie tam gdzie chodzisz ale razem z Baalem i jego sługami. Oczywiście używasz komendy players 8 ?

 

Domyślam się, że grasz na patchu 1.10.

 

Pozdro do wszystkich ludzi grających w Diablo II LOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wbijam sie na jakiś serwer BAALRUN i jazda:P od 25 levelu do 40 po 1 levi a potem na koszmarze do 58 też po 1 a jak sam dochodzisz do bala to niekiedy po 2;P i tak do 70 a potem na piekło:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robie tak: Kumpel zaklada serwa zczitowania amka na 99 lvlu z wypasionymi itemkami wpisuje players 8 i nabijamy wxpo i zdobywamy itemki :)

W momencie kiedy wchodzisz do gry robi się players 2.

Ta komenda działa tylko, kiedy grasz na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc:

1.ja tez sprzetu juz nie szukam -raczej kolekcjonuje :D

2.nabijanie exp przy pomocy kogos nie wchodzi w gre.

3.nie gram na 1.10 poniewaz nie gralem juz od roku :D tak wiec tego Annihilusa nie mialem i nie bede mial.zadnego rodzaju sciaganie z czegos albo od kogos tez nie wchodzi w gre poniewaz nie lubie oszukiwac samego siebie :)

4.teraz mam troszke wolnego to sproboje walnac ten 99 poziom

5.do samego bala nie chodze poniewaz ten ostatni bos czesto ma immunitet na obrazenia fizyczne (gram barbazynca) oraz zdaza mu sie dziwnie wybuchnac na pozegnanie tak ze ponad 2K zycia mi nie starczy.a ja bardzo nie lubie umierac poniewaz gram na maxa uczciwie i nie zapisuje postaci czy cos, a strata 10% exp to dla mnie pare godzin grania :(

6.oczywiscie gram na players 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elpawlakos Wozek ;) Uczciwiec sie znalazl :D Mi to wsioryba czy gram z kumpel po sieci i on mi nabije expa czy cus. Dla mnie jest czitem shadow master wole zeby mi kumpel natluk expa lazac z nim niz mam shadowa masterem zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niewazne czy masz sprzet od kolegi czy z programiku. Jesli wszystkiego nie znajdzieszi nie zdobedziesz sam to i tak to nie fair. Na experience zawsze chodzilem na krowy na hellu, ale po wprowadzeniu 1.10 zostal juz tylko Baal... :? No i Mefisto juz nie jest taki skory do wyrzucania unikow... Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Mam problem - posiadam klasyczne D2 i mod, Zy-El 3.7A

 

Po instalce D2 od razu aktualizuję do wersji 1.09d, kasuję .mpq,

kopiuję i podmieniam pliki z modu do głównego folderu D2.

 

Jednak D2 wywala się przy uruchamianiu, oto wyciąg z logu :

 

File Read Error

Location : D2HellSRCArchive.cpp, line #59

Expression : DATAGLOBALuiFrontEndWideButtonBlank02.dc6

---finished error callback---

 

Druga sprawa - przy łatce 1.1 jest trochę dalej.. jest taki screen

z tytułem i tłem, ale po kliknięciu (aby przejść do menu) zawiesza się

 

Ktoś wie jak to rozwiązać, lub jak to w ogóle jest z modami?

 

Miło byłoby gdyby ktoś zapodał linki jakiś sprawdzonych, ciekawych

modów do klasycznego Diabełka

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..... mi sie pzrypomniało jak grałem w tą gierke na twierdzy dopuki sie nierozp.. i wykasowano wszystkie konta :( załobe miałem z miecha :) ale juznigdy w tą wspaniałą gierke niezagram!!!! ona wciaga niamiłosiernie !!!!!! żebym policzył ile w nia grałem to tak całe 4 miechy z życia pewnie wyleciało! niepolecam nikomu do tej wspaniałej gierki wracac :] a te ściaganie zestawów i pzredmiotów z neta to sie zwie CZITERSTWO no no nieładnie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

NIe chciałem zakładać nowego tematu , by nie śmiecić forum.Od niedawna gram w diablo na battlenecie zamkniętym wszystko było si. Dziś chce pograć , ale [gluteus maximus] :evil: nie mogę się zalogować , pisze prosze czekać i nic . wie ktoś może co jest grane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki komunikat po skończeniu grania i mam Xp. Wgraj najnowszego patcha 1.10. 8)

Jak bedzie działało to bardzo chętnie bym z kimś zagrał. :twisted:

DIABLO II LOD RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc.

wlasnie postanowilem znow zagrac w Lod`a, instalka wszystko ok. jednak w grze mam dwa problemy:

1. po jakims czasie gry obraz mi sie zamazuje, jak gdyby komp przechodzil w tryb 16 kolorow( dziwne)

2. drugim problemem jest pojawiajacy sie komunikat w malym okienku podpisany jako "diablo II - lord of destruction" a jego tresc to:

UNGANDLED EXCEPTION

ACCES_VIOLATION (c0000005)

 

w przypadku obydwuch problemow podejrzewam złą pracę mojej karty graficznej, a jest nią radeon 9600xt by sapphire, plyte glowna i reszte sprzetu raczej wykluczam ale dla lepszego wgladu podaje calość:

-Abit nf7-s rev 2.0 ( zalozylem pasywne chlodzenie, 2 zalmany)

-athlon xp 2000+@2.0

-256Mb TwinMos( narazie mi brakuje kasy na drugą kość ale to chyba malo istotne)

- no i radek 9600xt sapphire( niepodkrecany z chlodzeniem zalman zm80d-hp+wiatrak zalmana, czyli wykluczam mozliwosc przegrzewania sie karty)

 

 

czy moze to być spowodowane sterownikami karty?? albo tym ze jest cos "za nowe" dla tej gry?? np. dx9.0, moje stery to najnowsze catalysty 4.9 czy oplaca sie je zamienic na omegi?? widzialem omegi tylko do catalystow 4.8, jesli jest sens zmiany catów na omegi to podajcie jakis link do starszych catalystow.

 

za wszelka pomoc z góry dziekuje

 

 

EDIT: zapomnialem napisac ze plytke LoD`a ciagne z dosc starego vcd, czy moze byc ten virtual zepsuty przez czas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna sytuacje jak u ciebie w 1 punkcie. po kilku minutach grania obraz stawal sie okropny (wygladalo to wlasnie jakby zmiejszyla sie liczba kolorow). kiedy zainstalowalem ponownie system(po formacie) wszystko wrocilo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Przerabiałem Diablo, Hellfire, Diablo II, odgrzewałem parę razy każdy z tych tematów i dla mnie to najlepsze gry.

 

Ostatnio zacząłem odgrzewać znowu Hellfire i pytanie: jakiego używacie/używaliście patcha?

Próbowałem 1.5 - porażka. Na Nightmare na dodatkowych levelach (Hive?) wyskakiwali mi jakieś Angree Diablo (wygląd Diabla). Za h. nie mogłem tego pokonać. W ostateczności znikały mi po kolei kamizela, hełm... Nie dało się ubić drani ;]. Wszedłem na te same poziomki na normalu i oniemiałem - znowu angree Diablo i tym razem kilowali mnie jednym ciosem. Odinstalowałem zatem tego patcha i zarzuciłem oficjalny 1.01. Zastanawiam się nad 1.7, ale nie działa mi jakoś.

 

Kto miał podobny problem, lub inny, albo piszcie jakieś doświadczenia z tych gier, jakie macie ulubione postaci, do których levelów rozwinęliście postaci, czy używacie trainerów i wiele innych rzeczy.

 

Pozdrowienia 4 all Diablomaniacs.

 

DIABLO ZAWSZE RZĄDZI!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam linka do stronki, na której jest (prawie) wszystko do Diablo i Hellfire'a: http://glas.its.tudelft.nl/~henjo/diablo/i...e=downloads.php

 

Co do wersji patch'a 1.5 to mogę wrzucić na maila, no problem, ale średnio radzę. Poza wysokim poziomem trudności nie ma tam nic ciekawego... może jeszcze jest trochę ciekawych przedmiotów lub dodatkowych flag do istniejących już (mi np Optic amulet dodawał Infrawizję, +5 bodaj do wszystkich statystyk i cośtam jeszcze), po zainstalowaniu 1.01 znikły te rzeczy...

 

Co do wersji 1.7 to moja pomyłka - to był patch do Diablo 1.

 

Katuję teraz Łuczniczką na patchu 1.01 i jest wypaśnie. Dobrze instalnać sobie wersję 1.5, nabić trochę doświadczenia (mam 36 lvl na razie), ale gdy będzie się chciało wejść na Hive i ten drugi z Na-Krulem polecam odinstalować 1.5 i zainstalować właśnia 1.01. Oraz wybrać BARDA (dodatkowa postać) - WYPAS (standardowy czar identyfikacji, walka dwoma mieczami, z siłą Wojownika lub łukiem z prędkością Łuczniczki [podobno]). Jak mi się znudzi Łuczniczka na pewno zagram Bardem, nie grałem jeszcze nigdy.

 

Nie polecam krowiej skóry, którą można zdobyć na Hive - duży defence (150), ale odejmuje manę i "-2" do czarów.... lipa.

 

3-majcie się :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) tym bardziej jak jest fpizdu czitów - az odechciewa się grac :?

Ale wiesz, co? Ja specjalnie omijam wszelkie czity. Gram tylko w to, co przewidzieli twórcy. Tak jest najucziwiej. Kiedyś się pobawiłem - zrobiłem sobie postać na max statystyki, Diablo Sword, Diablo Armor i inne rzeczy, kopiowałem przedmioty, ale po h... Największą satysfakcję i najdłuższe granie przynosi tylko uczciwość w grze :idea: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...