Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie sobie spokoj z CBN, to jest najbardziej scheatowane miejsce jakie w zyciu widzialem [...]

niestety CBN jest rzeczywiscie strasznie scheatowany i chociaz bardzo lubilem d2 dalem sobie spokoj... a co do scheatowanych miejsc to chyba BN dla d1 jest bardziej scheatowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z diablo 2.

Od kiedy zainstalowałem win xp(przedtem 98se) często mi sie zdarza ze diablo pada.Wywala z gry i pisze taki komunikat.:

 

unhandled exception:

access_violation (c0000005)

 

Na poprzednich winach nigdy czegos takiego nie miałem.

Jestem zalogowany jako administrator.Nie mam żadnych programów w tle poza anty wirem i firewallem.

Nie wiem co mam zrobic z tym fantem.Może ktoś juz miał taki problem.

Help!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje ciekawych modow i dodatkow do D2: LoD - jak macie coś ciekawego piszcie! Z checia zapisze sie do jakiegos klanu - "czysta" postac, Nekro l.72 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie chcialo grac w d2+lod na singlu, mialem 90 poziom barbarzynca, nie czitowanym w zaden sposob. Pozniej gralem troche na zamknietym battle.necie i z rezultatami 90 lvl amazonka i 86 lvl barbarzynca. Ale ostatnio i na zamknietego battla wkradly sie czity i troche sie wqrw... i nie gram w d2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi ktorzy maja czysty lvl powyzej 70 w d2, ja max mialem 67, gralem od poczatku kilakrazy roznymi postaciami i jak dochozilem do 20 - 30 lvl juz niemoglem wyrobic z nudow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi ktorzy maja czysty lvl powyzej 70 w d2, ja max mialem 67,  gralem od poczatku kilakrazy roznymi postaciami i jak dochozilem do 20 - 30 lvl juz niemoglem wyrobic z nudow ...

na bnecie nie jest to trudne/nudne bo robi sie szybciej te levele....sam mialem z 5 postaci >90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi ktorzy maja czysty lvl powyzej 70 w d2, ja max mialem 67,  gralem od poczatku kilakrazy roznymi postaciami i jak dochozilem do 20 - 30 lvl juz niemoglem wyrobic z nudow ...

na bnecie nie jest to trudne/nudne bo robi sie szybciej te levele....sam mialem z 5 postaci >90
Swieta racja, na zamknietym battle.necie w rankingu pierwsze miejsca (tzn wszystkie pokazane w rankingu) zajmuja 99-poziomowe postacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi ktorzy maja czysty lvl powyzej 70 w d2, ja max mialem 67,  gralem od poczatku kilakrazy roznymi postaciami i jak dochozilem do 20 - 30 lvl juz niemoglem wyrobic z nudow ...

na bnecie nie jest to trudne/nudne bo robi sie szybciej te levele....sam mialem z 5 postaci >90
Swieta racja, na zamknietym battle.necie w rankingu pierwsze miejsca (tzn wszystkie pokazane w rankingu) zajmuja 99-poziomowe postacie...
jak bys wszedl na US East to widnieje postac cos jak: afsgsifajhgfjahsg z levelem 99 i nawet slayer nie jest! [czyli nie przeszla poziomu normal! ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys wszedl na US East to widnieje postac cos jak: afsgsifajhgfjahsg z levelem 99 i nawet slayer nie jest! [czyli nie przeszla poziomu normal! ]

To jest wlasnie jeden z powodow, dla ktorych zrezygnowalem z gry na closed battle.necie. Niestety i tam rozpanoszylo sie cziterstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys wszedl na US East to widnieje postac cos jak: afsgsifajhgfjahsg z levelem 99 i nawet slayer nie jest! [czyli nie przeszla poziomu normal! ]

To jest wlasnie jeden z powodow, dla ktorych zrezygnowalem z gry na closed battle.necie. Niestety i tam rozpanoszylo sie cziterstwo :(
tlatego jest tesh tw,ar,gt, no i stworzone przezemnie i tukamona [my adminy 8)] GS= GameStation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie jakies mody???? co daja ostrzejszych przeciwnikow ale i lepsze przedmioty . moja czaro to 78 lev......... i wymiata nieziemsko. planuje kupic zestaw d2 za 99zl wszystko cale diablo + muz + d1 i grac na bn.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz uzywać modów? Szkoda postaci! A jak już tak bardzo chcesz to zajrzyj na www.diablo2.doo.pl - moim zdaniem najlepsza stronka o temetyce D2, polecam! :!: :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc konwersji postaci z singla do multiplayera????

Hehe ROTFL kazdy by chcial zchackowac sobie postac wladowac 99 lev i w cholere zycie many i najlepsze itemki w grze i wprowadzic ta postac na Battlenet :) Tak sie nie da. Mozesz ta postacia grac na tzw open BN czyli laczac sie z kumplami przez internet wtedy ktorys z nich zaklada serwer (albo Ty) i sie laczycie. Dawno nie gralem i chetnie bym popykal jakbys chcial pograc to napisz na priv zaloze serwer i pogramy z godzinke/

Acha myslisz oczywiscie o D2 LoD ??

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie troche na wqrwilem na d2+lod i closed BN, bo nie dosc, ze pingi rzeczywiscie kosmiczne, czekac trzeba na zalozenie gry, to jeszcze namnozylo sie yebanego czitujacego plugastwa. Teraz czekam na diablo3 8), ale z doswiadczenia sadzac, troche sobie poczekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wymyslili jakies cudaczne boty sroty i inne hacki i to juz nie to samo co kiedys. Tez mam nadzieje ze zobacze kiedys D3 a teraz tylko wlaze raz na 2 miesiace zeby postacie odswiezyc tak na wszelki wypadek jakby mi sie zaccialo kiedys zagrac.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez tylko od pol roku wpadam na BN czasem, zeby nie stracic konta. Jeszcze sie ludze nadzieja, ze zrobia cos z tym cziterstwem, ale juz zbytnio w to nie wierze... A tak z ciekawosci, Dexter, jak masz osiagniecia na BN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez tylko od pol roku wpadam na BN czasem, zeby nie stracic konta. Jeszcze sie ludze nadzieja, ze zrobia cos z tym cziterstwem, ale juz zbytnio w to nie wierze... A tak z ciekawosci, Dexter, jak masz osiagniecia na BN?

Co znaczy osiagniecia ?

Gram glownie HC i z tego co pamietam to moja najbardziej napakowana postac w tej chwili to barb na 88lev. Czarka na 96 niestety mi padla :( A taka fajna byla :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to mialem na mysli, mowiac osiagniecia :), bo mi sie nie chcialo pisac "jakie miale najlepsze postacie?" :P. Ja nie odwazylem sie grac na HC ale na zwylym closed BN mam amazonke na 90 lvl i barbarzynce na 86. No i dodam jeszcze, ze na krowach to gralem dopiero po osiagnieciu okolo 60 poziomu, nie robilem tego tak chamsko, jak to wiekszosc robi... Z reszta chyba wiesz o co mi chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku tez lazilem na krowy przy 10 poziomie i leechowalem, ale pozniej wolalem wiekszosc sam przechodzic lub z jakims kumplem robilismy sobie questy. Nie na HC to chyba mam na jakims koncie czarke 96 albo 94 lev juz nie pamietam.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.itemki.prv.pl/

 

Otóż mam proźbe do ludzi którzy to czytaja. Stronka podana powyżej slurzy do przejmowania kont na b.net i chciałem spytać co mozna zrobić w tej spawie aby odechciało im sie robienia tego co robia? Czy można zgłosić to do wp? Tzn wolał bym zeby dotkneło to ich w sposób bardziej bolesny ale nie mam pojecia co zrobić. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...