Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno zacząłem grać na zamkniętym BN i barbarzyńcą w tydzień nabiłem 72 levele.

To strasznie długo. Już dawno w D2 nie gram, ale jak jeszcze grałem, to taki poziom robiło się góra w dwa dni. Po prostu chodziło się z innymi na krowy, latało się za grupą, a poziom rósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem grać na zamkniętym BN i barbarzyńcą w tydzień nabiłem 72 levele.

To strasznie długo. Już dawno w D2 nie gram, ale jak jeszcze grałem, to taki poziom robiło się góra w dwa dni. Po prostu chodziło się z innymi na krowy, latało się za grupą, a poziom rósł.

tak, tylko nie każdy gra 24h na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze to moze byc wina slabej karty graficznej. :roll: Choc to wydaje sie malo prawdopodobe grajac na Athlonie 1700+ i z tymczasowa grafa Riva 32mb gra wieszala sie co chwila tak ze niedalo sie gra.

Najbardziej zauwazalne to bylo w 3 akcie gry.

Sproboj tez zainstalowac nowe drivery dla sprzetu i pache to gry. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NI tak dawno przechodziłem Diablo 2 i LOD- jak grałem Brbażyńcą, czasem przy skoku wywalało błąd- ( w wolnym tłumaczeniu)" Nie można rozpakować sprita" i koniec gierki :? Grałem przy najnowszym patchu 1.09 D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale to chyba przez ta moja karte graficzna mam tylko rive 2 16mb wiec sie w zasadzie nie dziwe musialem tylko zaczerpnac rady od was i tak gram na patchu 1.09d w LoD dziki czekam na inne sugestie

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, żeby to była wina karty, znajomy grał na rivie 128, i pII 233, i z tego co wiem, to dało się grać, więc na TNT2 16MB, powinno chodzić bez większych problemów.

Oczywiście moge się mylić, bo najsłabsza karta, na której grałem w diablo 2 osobiście to TNT2 32MB (gierka chodziła bardzo ładnie), a ilość pamięci na karcie w tej grze raczej nie odgrywa tak dóżej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale to chyba przez ta moja karte graficzna mam tylko rive 2 16mb wiec sie w zasadzie nie dziwe musialem tylko zaczerpnac rady od was i tak gram na patchu 1.09d w LoD dziki czekam na inne sugestie

:D

No nie wiem ja grałem na Rivie 128 z 4MB pamięci, do tego PII233 i 64MB Ramu i grało się bardzo dobrze (to ja jestem tym znajomym o którym wspominał palski :wink: ). Najważniejsze jest jednak to, że nie zanotowałem żadnego zwisu. Tak więc ja stawiam, że to wina driverów, albo systemu operacyjnego. Radziłbym również sprawdzić czy takie same objawy występują na niepodkręconym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cycku wlasnie mialem zakladac taki temacik :]

Ludzie gra sie swietnie wczoraj gralem do 5.00, a w d2 juz mam ponad roczna przerwe,

Mozna zakladac tcp/ip bo cbn na 1,10b nie ma ;]

 

www.diabloii.net

www.battle.net

 

zobaczcie zmiany jakie wprowadzil patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2h szukałem płyt od diablo2 , żeby sobie zagrać z tym patchem i znalazłem , szkoda tylko że płyta od dodatku jest tak porysowane że nie da sie zainstalować , tak to jest jak blizz próbuje truposza reanimować.

ps.Odrazu widać efekty odejścia Billa Ropera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe przedmioty, balans zupelnie w druga strone :D troche hackow nie dziala (np maphack :P) jakies nowe recepturki i w skillach nowe rzeczy, trudniej jest itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ta gra jest smieszna ;]

na Nightmare mozna wytrzaskac do 80 lvl spokojnie heh jak nie wyzej, sam mam 80 i to lekka reka, aha oczywiscie:

/players8 ;]

no ja se dopiero sciagnelem patcha, zara instaloje. od kiedy grasz ze masz joz 80 level??

od poczatku ;]

 

ale 80 lvl oiagnalem na NM ;]

 

Dune: MH chyba dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie na nowe slowa runiczne:

http://www.battle.net/diablo2exp/items/runewords.shtml

 

WOOW

 

a najfajniejsze imo:

 

Breath of the Dying 6 Socket Weapons Vex + Hel + El + Eld + Zod + Eth

 

 

50% Chance To Cast Level 20 Poison Nova When You Kill An Enemy

Indestructible

+60% Increased Attack Speed

+350-400% Enhanced Damage (varies)

+200% Damage To Undead

-25% Target Defense

+50 To Attack Rating

+50 To Attack Rating Against Undead

7% Mana Stolen Per Hit

12-15% Life Stolen Per Hit (varies)

Prevent Monster Heal

+30 To All Attributes - WOOOOW 8O

+1 To Light Radius

Requirements -20%

 

 

Probowalem sie bawic i stworzyc sobie runy i 6-sovkted colossus blade :] - etheral

ale do kurf... nedzy wiesza sie gra przy wkladaniu ostatniego kamienia runicznego, tutaj mozna zassac nowe itemki i sety i w ogole :D:

 

http://www.diabloii.net/cgi-bin/download/q...UD2X110_Lib.zip

 

 

niestety po najechaniu kursorem na zurewrath gra sie wiesza, byc moze faktycznie trzeba miec wersje ANG... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze rzeczy to min. diablo clone, czar delirium, chaos dla zabójczyni

 

ogólnie jest duzo duzo trudniej

 

kto pograł konkretnie nekromantą bo kończę nim normal i czekam na sugestie jakie umiejętności rozwijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: co to za gra, jesli uzywasz wiekszej skrzynki...? nie widze sensu. ja staram sie pozostawiac wszystkie najbardziej potrzebne przedmioty w skrzynce, reszte sprzedaje lub po prostu nie zabieram do swojego ekwipunku i jakos sobie radze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...