Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Uściślając: ty nie umiesz.

EEe, bo to tak zarozumiale zabrzmiało. Ja też nie umiem, ale są tacy co umieją, vide wysp zodów i innych run parę miesięcy temu.

Oczywiście chodzi o chakierów.

Edytowane przez Paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Możliwe że pytanie już było ale od wczoraj czytam juz chyba z 6 godzin bez przerwy i już nie wyrabiam i nie moge znaleźć odpowiedzi na moje pytanie :( a jest ono takie:

 

Wczoraj wchodze na battle neta i gram z kolegą przez jakies 4 godzinki od 14 do 18 bez żadnego przyciencia czy jak to się pisze laga potem zrobiliśmy przerwe na jedzonko :) i znowu zaczeliśmy grać, ale potem już w moim wypadku ciężko to było nazwać grą :( bo mnie co jakiś czas wywala z gry i pisze (dokładnie już nie pamiętam) "połączenie z serwerem zostaje utracone" czy jakoś tak i po chwili wywala mnie do gry i musze się ponownie logować na konto ale jak zrobie to za szybko (15 sekund) to wejde na konto i uruchomie postać ale wtedy w okkienku na battle necie z prawej strony jest napisane "serwer nieczynny" czy jakoś tak, i tak ze 30 razy w ciągu 2 godzin około 21 już dałem sobie na luz bo to nie jest granie ;( dodam że mój kolega grał cały czas bez przycinki najmniejszej.

 

Dodam że jestem administratorem sieci i próbowałem kilku rzeczy bo myślałem że to problem z moim netem czyli pierw dałem odblokowane wszystkie porty dla każdego, potem tylko dla mnie, potem porty 4000 i 6112 ale za każdym razem nic z tego nie wychodziło cały czas ten sam błąd odnośnie wywalania mnie z battle neta.

Dodam że mam internet z Dialogu 1 mb na 8 osób (dzielony routerem D-Link Di-604) ale jak już mówiłem nawet blokada portów nic nie dała :(.

Czy ktoś wie coś na ten temat i pomoże mi w tym moim problemie ?

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

wez mam tam bana na ip to nie wiem, kurde ten ruski do kitu jest, nikt po angielsku nie potrafi, sami idioci co nie umieją grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź - może już nie masz :)

 

[EDIT]

 

Wie ktoś jak uruchomić 2 razy Diablo: LoD na jednym kompie. Musze przeżucić itemy, a niestety nikt mi nie chce pomóc :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź - może już nie masz  :)

 

[EDIT]

 

Wie ktoś jak uruchomić 2 razy Diablo: LoD na jednym kompie. Musze przeżucić itemy, a niestety nikt mi nie chce pomóc  :?

1426546[/snapback]

ATMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tu ktoś nekrusem na CBN?

 

Może macie link do jakiegos poradnika gry ta postacia?

W co ladujecie w skille/atrybuty?

Zaczalem grac wczoraj, 21lvl mam, wiec jeszcze beginner jestem.

Moze ktos ma jakies itemki do oddania? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tu ktoś nekrusem na CBN?

 

Może macie link do jakiegos poradnika gry ta postacia?

W co ladujecie w skille/atrybuty?

Zaczalem grac wczoraj, 21lvl mam, wiec jeszcze beginner jestem.

Moze ktos ma jakies itemki do oddania? :-P

1429374[/snapback]

Wal śmiało :D Ja na tej grze zuby pozjadałem. Gram nadal ale samymi zawodowcami. Zwykłymi to żadna radocha :) Uściślij jaki necro ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem nekrem ... ale potem nie grałem pół roku i szlag go mi trafił :D ... teraz gram od nowa - jak zawsze szkieletorem :D Co do poradników to na sieci jest tego tyle że aż głupio podawać inny adre niż :google:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...