Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

to ja coś skrobnę :)

 

granie ele dru jest całkiem przyjemne ale dopiero jak się wzmocni, kolega powyżej trochę nie potrzebnie władował punkty w żywioł ognia, tylko, że na tym etapie granie jest z deka frustrujące bo tornado jeszcze słabe i cyklonu brak, poza tym dobrze jest zainwestować w merca (najemnika), zawsze to jakaś pomoc, później dojdzie misio, lvl masz właściwy jak na ten etap, 30 ubija się w V akcie, exp leci tam dużo szybciej

istnieje możliwość zresetowania statów u Akary (jeden raz na poziom trudności), jeśli wykonano 1q, tak więc można spróbować innej taktyki

 

druga sprawa: jutro jest reset laddera, godziny bodajże popołudniowe jak dla nas, tak więc znowu można będzie trochę pograć bez botów, o patchu brak wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady.

 

Zacząłem gre od nowa ale przy 20lvl stwierdziłem, że to niemożliwe żeby było aż tak trudno i sie udało spokojnie pokonać Mefisto i całą reszte z Ballem włącznie.

Świetna gra. Takich już nie robią. Oby D3 było takie dobre a po SC2 moge mieć nadzieje że Blizard pokaże co potrafi.

 

Co ciekawe o ile w samej rozgrywce grafa wiemy jaka jest ;) choć mnie sie podobała to filmiki jak na gre w takim wieku to mistrzostwo.

 

Gre skończyłem na 35lvl później zainwestowałem w niedźwiedzia i huragan posiłkując sie tornadami i grało sie świetnie.

 

Dla tych co jeszcze nie grali gra obowiązkowa. Może nawet wezme sie za diablo 1 bo leży na półce w Antologii blizarda...

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję :)

 

w wolnym czasie polecam spróbować gry na b-necie, nawet dla samej frajdy grania z innymi, niekoniecznie duele czy inne zajęcie, gra na piekle wymaga już nieco refleksu i obeznania, można jeszcze spróbować grać zawodowcem - śmiertelną postacią, wskazana chwila wolnego czasu bo potrafi jeszcze nieźle wciągnąć

 

co do d1 to może na początku może odrzucić grafa ale to jedna z niewielu wad tej gry, mnie akurat zawsze najprzyjemniej grało się magiem, choć na początku ma trochę ciężko, podstawa to czary "mana shield" i "fireball",

przydaje się też "lightning", wojownik jak każdy typ walczący wręcz musi każdego osobiście połaskotać w potylicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do d1 to może na początku może odrzucić grafa ale to jedna z niewielu wad tej gry

 

Może to subiektywna opinia, ale uważam, że grafika pierwszego Diablo jest wyborna. Mroczna, smętna i brudna, dzięki czemu bez dwóch zdań deklasuje złagodzoną grafikę części drugiej, nie wspominając o trzeciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - grafa i muza z jedynki miały to coś. Dla mnie Diablo 2 jest pod tym względem słabsze - ale zawiera inne udoskonalenia - drzewka umiejętności, poruszanie sie w 32 kierunkach, slowa runiczne, aury i umiejętności itp. itd. Dla tych co chcą zastartować z 1 - Reset leadera Diablo 2 - pomysły na grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie postać ? Za ramkami na środku ? :D

 

Maniak jak dla mnie w ogóle granie w takiej konfiguracji to fail, ale widzę, że nie dajesz za wygraną. To się sprawdza tylko w simach i to max 3 monitory w poziomie a nie taki monitoring jak z cieciówki. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wali błędami? Z ciekawości wrzuciłem w 1680x1050 i były momentami problemy z wyświetlaniem grafy.

Chyba trzeba jeszcze monitor na mane dołożyć ;)

 

tak, są błędy (wina tego res hacka niestety) to tylko amatorski patch

 

a z innej beczki to ze nie widac many to wina drivera nvidii, wyswietla dobrą rozdzielcosc lecz jest powiekszona i trzeba nakierować kursor na brzeg monitora zeby przesunąc obraz

to samo mialem na itx-ie (integra gf9300 po zainstalowaniu najnowszych sterów), ale nie chcialo mi sie juz z tym bawic

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche a zobaczysz ande z obowowiska :wink:

 

Problem z tymi high-res modami jest taki ze już około 1024 AI potworów nas nie widzi, mozna nawalać do stojących kukieł. Inny problem to brak zgodności z trybem glide, więc są kiepskie efekty świetlne.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co grać w grę komputerową? Przecież on to robi dla zabawy, lubi duże rozdziałki, taki fetysz. Wrażenie robi, nie sądzę żeby były gdzieś w internecie podobne screeny, zostanie dla potomności :wink:

 

Btw Maniakalny, jeżeli szukasz innych starszych gierek z tego typu resolution hackiem, to polecam starcraft brood war i heroes of might and magic 3 projekt VCMI. Nie wiem jakie max rodziałki da się wyciągnąc, jeżeli tak jak w d2, to screeny będą ciekawe.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co grać w grę komputerową? Przecież on to robi dla zabawy, lubi duże rozdziałki, taki fetysz. Wrażenie robi, nie sądzę żeby były gdzieś w internecie podobne screeny, zostanie dla potomności :wink:

 

Btw Maniakalny, jeżeli szukasz innych starszych gierek z tego typu resolution hackiem, to polecam starcraft brood war i heroes of might and magic 3 projekt VCMI. Nie wiem jakie max rodziałki da się wyciągnąc, jeżeli tak jak w d2, to screeny będą ciekawe.

 

Dokladnie, screeny dla potomnosci(jeden gosc robił ale wrzucił jednego i zmniejszonego chyab do 500x150 wiec :lol:.

Druga sprawa ze nie da sie tego zrobić w eyefinity pod 7 niestety, tylko XP + matrox triplehead2go ktory kosztuje 1000zł, poza tym kto normalny kupiłby 2x matroxy za ciezką kase po to zeby pograc w heroesy czy diablo na 6 monitorach :lol:,

dlatego tu wkraczam ja :D.

 

Co do innych gier, w temacie o heroesach3 zrobilem scrreny na 6 monitorach (autorski mod niestey ma limit 4000x4000 pixeli) wiec jeden monitor z 1680x1050 musialem ograniczyc na 1280x1024, czyli razem 3840x2048.

Z tego co widzialem do SC BW tez są mody na rozdzielczość, ale nie lubilem nigdy rts-ów dlateog nie instalwoalem, jak kupie trzeciego matroxa tanio to sie spróbuje.

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to tylko ciekawostka ale w poniedziałek jest kolejny reset

 

a tak w ogóle, to dla mnie d2 już umarło, była chwilowa zajawka na mediana, zobaczyć co to za wynalazek ale chyba już nastał czas pożegnać się z d2, co najwyżej odpalić z sentymentu na parę minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...