Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro o Diablo mowa: odkąd mam XP nie dało się tej gry uruchomić, tzn. słyszę jak uruchamia się intro, ale nic nie widac (grafa w podpisie). Pod 98 na tym sprzęcie śmigało. W czym problem: różnych sterów do grafy próbowałem, może jakiś patch do gry? Poratujcie, bo jak czytam o diablo, to mie ściska! Ohhh, jakbym sobie zagrał!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z patchem hyba lipoza bedzie. Od blizza odzedl bil roper i jeden programista i jeden grafik (niby 3 osoby ale firma i tak jest mala). Obaj kolesie zajmowali sie d2. Przypuszczam ze patcha nie ujrzymy bo vivendi universal goni blizarda zeby szybciej wypuszcal gry (WoW i SC Ghost). Co do tej wiekszej skrzynki to zabawa a mody to lipoza na maksa. Lepiej faktycznie zrobic sobie mula. Chyba ze sie gra na single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Diablo mowa: odkąd mam XP nie dało się tej gry uruchomić, tzn. słyszę jak uruchamia się intro, ale nic nie widac (grafa w podpisie). Pod 98 na tym sprzęcie śmigało. W czym problem: różnych sterów do grafy próbowałem, może jakiś patch do gry? Poratujcie, bo jak czytam o diablo, to mie ściska! Ohhh, jakbym sobie zagrał!!!!

Powinno pojsc bez problemu. U mnie smiga. Grafy mamy takie same procki prawie tez... sterowniki mam omegi najnowsze ze strony www.omegacorner.com .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z DIABLO II EXP. Otóż czasami gra wywala mnie do windozy z komunikatem File data D:Diablo IIgame.mpq is corrupted.

 

Dzieje się to na ogół w piątym akcie, albo jak najmę jakiegoś pomocnika. U kumpla instalowałem swój dodatek i swoje diablo i działa bez problemu. Ktoś ma pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek instaluje się normalnie. Chociaż... nie jestem pewien czy aby nie było ostatnio jakiegoś komunikatu. Przeinstaluje i dam znać. Jeśli był to co robić?

 

Tak, jak mówiłem to nie wina diablo, bo u kumpla po zainstalowaniu mojej gry (podstawka + exp) na jego serialu szło normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek instaluje się normalnie. Chociaż... nie jestem pewien czy aby nie było ostatnio jakiegoś komunikatu. Przeinstaluje i dam znać. Jeśli był to co robić?

 

Tak, jak mówiłem to nie wina diablo, bo u kumpla po zainstalowaniu mojej gry (podstawka + exp) na jego serialu szło normalnie.

Sprubuj w ustawieniach zminic rodzaj karty jesli masz do wyboru inna

 

Mnie sie podobny komunikaty pojawialy to skopiowalem plim music.mpq z wersji angielskiej zajmoje on cos ponad 300 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jak powyżej. Nie wiem co jest grane. Łączę sie normalnie z BN: logowanie, wybór postaci i wchodze na BN.Europe. Moge tam skakac po kanalach gadac z ludzmi i na tym koniec. Nie moge wejść do żadnej gry ani żadnej utworzyć. Bardzow wtedy zwalnia jakbym mial za wolnego kompa. Potem pokazuje się ten obrazek z kapłanem ale nie otwierają się drzwi. Po chwili pojawia się napis "nie udało się dołączyć do gry".

Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Mam firewalla Kerio ale też go wylanczalem i bylo to samo. Mam internet z telewizji kablowej i wcale na niego nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, forum bn.pl ? :D

 

a od dawna tak masz ? bo to w sumie zadna nowosc :> jak dluzej niz 2 dni to mozesz sie przejmowac,

hmm jest jeszcze jedna mozliwosc: nie wiem bo juz na bn nie gram, ale postacie ladderowe nie moga grac ze zwyklymi, moze dlatego nie mozesz sie dolaczyc ? chyba ze wtedy pokazyje sie odpowiedni komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie :

identyczny problem po jakiejs rocznej przerwie znow zainstalowałem Diablo LoD i chcialem pograc na BN i niemoge

gram na modemie, dawniej bylo ok a teraz nie chce sie polaczyc - wyglada to na to jakbym moja wersja gry zostala zablokowana oczywiscie mam oryginalke, probowalem z patchem 1.09 i 1.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie masz zamknięte porty - skocz do kolegi który ma net też z kablówki i zaisntaluj u niego - jak nie pójdzie to szukaj admina całej sieci i przedstaw problem - może macie tylko odblokowane pcozte, gg, ftp i takie rzeczy... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba że masz firewalla u siebie włączonego - jak nie masz to wina sieci . U siebie zarządzam łączem dzielonym na 10 osób i żeby móc zakładać gry w Starcrafcie na BN musiałem zrobić przekierowania portów (bodajze ze 2 czy 3ech) ... Sprawdź w manualu do gry i poproś admina zeby ci przkierował jechoćby na 1ną noc dla sprawdzenia - jesli dalej qpa to nie wiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...