Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na 256MB wszystko chulało spoko :)

A powodem zwiechów przeważnie było, że wchodziłem serv na którym był zainstalowany mod, a ja miałem normalną wersję :!:

Albo odwrotnie, albo na dwóch różnych modach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nowe stwory się pojawiają, a jego nawet dotknąć nie mogę. Siedzi sobie przed portalem. Co robić?!

Ja tam gram Paladynem. Każdego Baala w każdym poziomie (prawie) bez problemu przeszedłem. Strategia: Do paska wrzuć najlepsz mikstury wzmacniające, wcześniej potrenuj żebyś miał na wysokim poziomie "szarże" i do aure: Zamrożenia co wyrówna twoje szanse z Baalem. Miłego pykania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tą giere kiedyś grałem non-stop:P i potem po pol roku się jakoś uzbierało że oculus i czy tam jakaś buruzia czy też sam windforc:P albo róg barana albo:P gwiazda barnarna albo:P Ciało arkanny i te wszystkie amulety+2 do umiejetnosci itd:P to było w moim ekwipunko normalka;P 4 postacie i kazda na 99lvl:) oczywiscie na patchu 1.09 na krówki i jazda albo z kumplami na balla:P a potem po itemy się ciepać ale ja zabierałem najlepsze bo powyzej 600mf:P to dużo mi znanych osób nie miało jedynie co wtedy było do mnie warte to talizmany do mf i do umiejętności czarki:) Tą kule zimna ta co rozpryskuje się tak mialem na 41 poziomie chyba;) ale potem wszystko poszło się hmmm jakby to powiedzieć:P ooo, poszło na spacer:P a potem nie wróciło do tatusia bo tatuś sprzedał kumplom z placu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

buhehehe ja gralem w to od poczatku na bn a teraz wlazlem i okazalo sie ze skasowali mi wszystkie glowne postacie na koncie tzn (niby) nie uzywane przez 3 miechy tylko ze na 2 koncie z mulami ktorego nie uzywalem od dluzej niz 3 miechow niema takiego problemu... napisalem im maila a oni ze niestety ale przepraszaja za pomylki itp ale niemaja na to wplywu :) no ale <span style="color:red;">[ciach!]</span> moja na maxa wypasiona amka lvl 99 z best stuffem poszla sie jeeeebaaaccccc zadnej innej postaci tak nie zaluje jak tej ;( a te pytanie z baalem jest strasznie glupie :P wystarczy stac daleko i napierdzielac jak przyjda glowne slugi bala to uciekac i strzelac :) ofkoz amka albo jak sie stoi odpowiednio daleko i wali na mh widac stworki to nawet nie podchodza i gina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o żesz... Wczoraj wyskoczyłem sobie na Baala czarusią - 32 lvl, normal.... i było qrde CIĘŻKO 8O ... W tym patchu 1.10 naprawdę dopakowali poziom trudności... D2 przeszłem wszystkimi postaciami na wszystkich poziomach i nigdy wcześniej na normalu nie było żadnych problemów ze zmłóceniem takiego baala... A teraz ON SIĘ BIJE proszę pani :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej moj kumpel łoi ostatnio w dodatek do D2 na battlenecie gra na swoim serwerze i denerwuje go ze przylaczajacy sie kolesie maja po 99 level i chca go wyrznac zeby mu zeby rzeczy zabrac, kolesie czituja na masę. Nie wiecie co z tym zrobic moze jakis program albo co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, po instalacji dibalo 2 z lod, wszystko pieknie działa, jedank gdy juz pogram troche wywali mi z gry i jak chce wejsc ponownie na BN wyskakuje mi okienko ze cos tam wersji nie moze rozpoznac, jak sie tego pozbyc, bo nie chce mi sie co kilka godzin instalowac diablo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A zaglądałeś to pliku pomocy gry? Tam są najczęstsze błędy jakie napotykali gracze i sposoby ich rozwiązywania. Być może znajdziesz odpowiedź. A jak to nie pomoże to zadzwoń do pomocy technicznej CD Projectu... Przecież masz oryginała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Nowięc zainstalowałem sobie diablo i zgrałem save , odpalam gre no i nie ma moich postaci !!Co jest grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Wszystko jest tam gdzie trzeba , wersja jest ta sama , a są to dwie postacie koło 50 levelu , niepamiętam już , to jest reaktywacja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ze te pliki sa na hdd w katalogu windows to wiem ale jak sie je przekopiuje to niestety juz nie dzialaja na innym kompie i w tym problem.. ;) Do hellfire uzywalem diablo trainera ktory zapisywal postac i potem mozna ja bylo wczytac na nowym systemie ale z ver. 1.09 juz nie chce dzialac.A tak przy okazji to zna ktos jakies fajne mody do D1 ? Slyszalem o Middleearth ale nie nie moge znalesc cos main page :(.Przegladajac google natknolem sie jeszcze na Rebrith tez calkiem ciekawy mod.Szukam takze programiq do zarzadzania modami o nazwie Diablo Hack :) Jesli ktos sie w to jeszcze bawi to pls o hlp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcialem zakladac nowego watka wiec pisze tu. Otoz: Gra w diablosa 2 LOD na singlu i mam prawie caly zestaw Niesmiertelnego krola oprcz Klatki nieśmiertelnego króla I pytanie moje jest takie: Czy ktos z was ma moze na singlu ta klatke bo ja jej poszukuje w grze ale nie moge znalesc. Czy ktos to ma? Jesli ma ktos ta klatke to niech se skopiuje savy i wysle mi jedna kopie na meila: kolas@cyberk.net.pl

 

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcialem zakladac nowego watka wiec pisze tu. Otoz: Gra w diablosa 2 LOD na singlu i mam prawie caly zestaw Niesmiertelnego krola oprcz Klatki nieśmiertelnego króla I pytanie moje jest takie: Czy ktos z was ma moze na singlu ta klatke bo ja jej poszukuje w grze ale nie moge znalesc. Czy ktos to ma? Jesli ma ktos ta klatke to niech se skopiuje savy i wysle mi jedna kopie na meila: kolas@cyberk.net.pl

 

Z gory dzieki!

niedziw sie ze nie mozesz tego przedmiotu znalesc, jest on jednym z najtrudniejszych do odnalezienia ... predzej trafisz 6 w totka niz to znajdziesz uczciwie ;) wiec sciagnij sobie jakiegos itemcreatora :)) do d2 inaczej nie wroze szybkiego znalezienia tegoprzediomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...