Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich diablowiczow :D Co byscie powiedzieli zeby tutaj umieszczac swoje screeny postaci jaka wam sie udalo stworzyc , ponadto przedmioty unikatowe lub inne jakie wam sie udalo zdobyc i ogolnie porady, pytania i takie tam inne. co wy na to? w sumie chyba warto sprobowac :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już mnóstwo tematów o Diablo II. Przeczytaj najpierw regulamin, bo np. napisałeś dwa posty po sobie i to jest niezgodne z zasadami jakie panują na tym forum.

Szkoda, że w swoim poście nie napisałeś jaką masz postać, jakich używasz przedmiotów. Dawno już w Diablo nie grałem, po zmianie kompa są lepsze gry, chociażby Morrowind, KOTOR i inne. Moja postać:

 

Akroma - Meteorb (Czarodziejka Fire-Cold w D2LOD ver. 1.10)

Runeword Enigma

Runeword Heart of the Oak

Stormshield

Harlequin Crest

Arachnid Mesh

Mara's Kaleidoscope

War Traveler

Magefist

2xStone of Jordan

W ekwipunku mam jeszcze Annihilus i sporo talizmanów +20 do life i 5%resist all albo 7%mf.

 

Damage: Meteor - ok 17 tysięcy, Fireball - ok 9 tysięcy, Frozen Orb - nie pamiętam.

 

Atrybuty (bez przedmiotów): STR: ok 70-80, DEX: nie pamiętam, w każdym razie block mam na 75%, czyli max, VIT: reszta punktów, ENERGY: bazowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec na poczatku gralem barbem - skonczylem na 84 poziomie, z tych lepszych przedmiotow mialem 4 czesci z zestawu Niesmiertelnego Krola, caly zestaw Duszy Natalii., sporo fajnych runek : fal, zah, ko, pul, jah, ber, naprawde cholernie trudno je zdobyc, poza tym mialem zbroje z 1400 obrony i pare ciekawych rzeczy. w sumie obrony z bonusami mialem kolo 18000 , obrazenia 1200-3400, skutecz. ataku 8000, teraz zaczynam grac palem, jak cos fajnego znajde itp. bede pisal . crosis- na jakim lvl skonczyles d2 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie...

Czy ten topic ma wogóle jakąś przyszłość?????

Równie dobrze mógłbym założyc temat o planscape torment....

Gierka jest chyba po prostu ZA STARA :roll: :roll:

Ile można ciągnąc ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crosis- na jakim lvl skonczyles d2 ? :)

Tą czarodziejką? Ma 93 lvl, a Baala na Hell pokonałem w granicach 83-86 levelu.

 

Postać mojego brata:

Maraxus - Paladyn (Hammerdin) level=94

Harlequin Crest (socketowany)

Runeword Enigma

Runeword Heart of the Oak

Herald of Zakarum (socketowany)

Frostburns

Mara’s Kaleidoscope

2 Stones of Jordan

Arachnid Mesh

Marrowwalks

Annihilus + talizmany= +20life, 6-7%mf i +5all resist

 

Wszystkie przedmioty ulepszone elite. Damage: 14-15 tysięcy MAGIC Damage i nie ma mocnych. Jedyny problem to zbugowane Gloomy. Oczywiście brat grał na players8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam qmpla co od 5 lat na b.necie zawodowcami gra,a w wakacje na lanie w 4 gralismy zawodowcami każdy miał 2 postacie i z tego mi zostały 2 i jeszcze mojemu koledze zza ściany 1 aa ci maniacy pogineli swoimi 2 postaciami z czego my graliśmy nekromantami to sie pluli że zginiemy itp a to my przeżylismy i mamy 1 akt koszmara i od tamtej pory nie gramy może w te wakacje im znowu pokażemy kto tu wymiata :D

Do tej gry chce sie wracać !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Och ludzie, Diablo II, to były czasy tak stare że aż ich nie pamiętam :) To była gra. Wraz z dodatkiem powodowała, że można było w nią pocinać niezwarzając że jutro jest klasówka z fizy a ja nic nie umię. Ja zapamietałem zwykle grałem Barbarzyńcą. Wydawał mi się najlepszą postacią gry. Nikt tak jak on nie walczył i spokojnie można było bawić się nim z panem Diablo. Już nie pamietam który poziom miałem grając tą postacią ale napewno coś ponad setnego. Zawsze brałem dwa "nadie miecze" zmocnione jakimiś kamieniami szłem jak Arnii na bitkę a później na wypitkę :) Oj taak... barb potrafił bić. Kiedy jego posmakowałem już inna postać mi nie podchodziła. Próbowałe jeszcze Druidem grać ale to już nie to samo... Klasyka bez dwóch zdań!

 

Wie ktoś może czy Blizzard ma w planach Diablo 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamietam który poziom miałem grając tą postacią ale napewno coś ponad setnego

Tez daaaaaaaaawno temu w to gralem ale skoro tak ci sie podobala to powinienes pamietac ze poziom max = 99 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Już nie pamietam który poziom miałem grając tą postacią ale napewno coś ponad setnego

Tez daaaaaaaaawno temu w to gralem ale skoro tak ci sie podobala to powinienes pamietac ze poziom max = 99 :P

No właśnie :D nie pamietałem więc strzelałem - przyznaję się do błędu ale z tą "setką" chodziło mi, że byłem blisko tej granicy maximum. Tak czy siak Diablo pokonałem i jestem z tego dumny (jeszcze gdeś na cd mam te savy ale gdzie... tego nawet diabłem nie wie 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu jak gralem w D2 mialem postac gdzies kolo 80 poziomu, z kolei tata mial na 99. Pozniej zaczely sie ukazywac mody, ktore pozwalaly rozwinac postac nawet do 250 poziomu, ale to naprawde meczace sie na single juz robilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam qmpla co od 5 lat na b.necie zawodowcami gra...

To jest niezly, gral zanim gra wyszla Oo

Poza tym granie na bn jest dla mietkich ludkow, szczegolnie po wyjsciu loda - idziesz przed siebie i wszystko pada... a kiedys taki hefajsto w 8ppl mlotkiem 3 ciosami barka na 8xlvlu kladl ( a 8xlvl to bylo cos, a teraz to 99 w kilka/kilkanascie dni ).. na agrescie byl swego czasu mod w ktorym diablo na hell ( nie mowiac o baalu ) w ok 2sec potrafil sie uleczyc ( nawet nie wiem jaki mial rl ), zasieg ataku 2 ekrany, kilkadziesat tys hp... a i tak po 2h padal - jak byla zgrana druzyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sieci LAN, wiec mam wewnetrzny adres IP. Moj kolega (z modemem Dialogu) zalozyl server Diablo II (gra TCP/IP). Podal mi swoje IP (jak wiadomo ma zmienne), i probowalem polaczyc sie z jego serverem przez opcje "dolacz" (nadal w TCP/IP). problem w tym, ze wyskakuje informacja "nie mozna polaczyc sie z serwerem". Nie rozumiem - obydwoje mamy wersje LOD 1.10. Moze brak jakiegos protokolu ?

Edytowane przez DziuraWy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sieci LAN, wiec mam wewnetrzny adres IP. Moj kolega (z modemem Dialogu) zalozyl server Diablo II (gra TCP/IP). Podal mi swoje IP (jak wiadomo ma zmienne), i probowalem polaczyc sie z jego serverem przez opcje "dolacz" (nadal w TCP/IP). problem w tym, ze wyskakuje informacja "nie mozna polaczyc sie z serwerem". Nie rozumiem - obydwoje mamy wersje LOD 1.10. Moze brak jakiegos protokolu ?

1243416[/snapback]

Czyli kolega zaklada server "na necie", a ty sie chcesz podlaczyc "przez lan" ?

(Lan->Net), jezeli tak to nie ma takie mozliwosci.

Jesli jest w tej sieci co ty to musi dac Ci swoje ip wewnetrzne (nie modemu), i wtedy powinienes sie podlaczyc (Lan->Lan).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie pograc w diabelka na necie bez cheatow to polecam Grote Trolla jest to polski serwerek teraz gra tam jakeis srednio 100-150 osobo online a kont jest kolo 6k.

Jest teraz otwarte zakladanie kont z poziomu gry i takie tam, dokladniejsze info na forum: http://forum.realm.pl/index.php?showforum=27

ip 212.33.76.150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich diablowiczow :D  Co byscie powiedzieli zeby tutaj umieszczac swoje screeny postaci jaka  wam sie udalo stworzyc , ponadto przedmioty unikatowe lub inne jakie wam sie udalo zdobyc i ogolnie porady, pytania  i takie tam inne. co wy na to? w sumie chyba warto sprobowac  :D  :D

1151670[/snapback]

Dobry pomysł. Ja się dołączam:

 

Postać: Mr. Druid (jako druid :P)

Głowa: Gryfowy Pióropusz Szakala (64)

Broń: Łamacz burzy (8-22) lub Rębacz Kamienia (17-34)

Zbroja: Skóra Zgnilca (159)

Tarcza: Wieża Czaszki (31)

Rękawice: Szpon Zagłady (5)

Pas: Lok Moru (10)

Buty: Pantofle Gradu (14)

Amulet: ożywienia (uzupeł. życia x13)

Pierścienie: Uścisk Czaszki i Obrót Bestii

 

A tak przy okazji: nie mogę skonwertować Palladyna na wersję rozszerzoną z Diablo 2 na LoD. Wyskakuje mi komunikat, "Brak dostępu do pliku, nie można skonwertować postaci". Mogę nim jednak normalnie grać w Diablo 2 bez rozszerzonych dodatków. Jak go "rozszerzyć"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę odkopać, bo mam pewien problem. Grając po necie zrobiłem sobie laske dla czarodziejki z runów. Teraz gdy najeżdżam na nią myszką, gra wychodzi do windy i wywala jakiś tam błąd :? Pomoże reinstall gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

jesli masz polska wersje to jest pewien patch wlasnie na takie kwiatki, to samo jest z azerwuatem (pewnie zle napisalem) po najechanu na niego myszka gra wychodzi do windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

gralem w diablo na b.necie od samego poczatku;) mialem wszystkie najlepsze itemy;) wszedl patch i se darowalem:) za duzo czasu ta gra zjada... ale kroofy byly fajne hyhy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

chlopaki ostatnio mnie znowu diabeloza meczy i musze pograc, znacie moze jakies wmiare dobre PRYWATNE servery gdzie gra troche osob oprocz Endera bo chyba dostalem bana na IP bo nie moge juz wogole wejsc tam. Interesuja mnie servery gdzie mozna sie zarejestrowac odrazu bez wysylania mejli z formularzami. Limbo juz chyba nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...