Skocz do zawartości
Lumperator

3DMark05 - zagłada sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

http://service.futuremark.com/compare?dm05=3344

nie jest zle 1740

 

grafa 530/680 i proc na 10.5x234 ;]

 

moj max to 560/765 i 11x235 ..wiec jeszcze 1900 w zasiegu :)

 

generalnie na 1wszy i 3ci test mozna se spokojnie popatrzec .. ale 2gi to nielzy slideshow :)

 

Update:

 

http://service.futuremark.com/compare?dm05=5029

1847 :)

 

 

koles z minigunem wymiata .. (dosłownie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no i teraz sie pytam cz 3DMark jest optymalizowany pod nowe ATI ;) ?? Jesli nie, no to po co tym GF ten SM3.0 skoro w 2.0 sa gorsze od ATI :lol: ten 3DMark to istna RZEZNIA dla GPU :lol: A ja chcialem go na ti4200 odpalic :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na defaulcie jest na razie 2482 :/

Nie robilem jeszcze testu na podkreconej bo dobija mnie CPU test :lol: trwa 75% calego 3dm05 LOL

 

Ma ktos moze dostep do tego HotFixa z ATI ? Bo cos mi link nie dziala...

 

EDIT : zauwazyliscie pare bialych kropeczek na tym statku ? :?: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przetestowalem.Wynik jak w podpisie.Co do testow to jesli chodzi o pierwsze 2 to karta by mogla wycisnac troszq wiecej,ale Canion Flight jest uzasadniony.Nie dosc, ze mam w nim najlepszy wynik (11.6 FPSa :P) to jeszcze najbardziej zaawansowany technologicznie - ta ryba jest masakra,powiem szczerze,ze ten test mnie zachwycil,Forest troszq mnie,ale Return to Proxicon to niestety kiszka,nie oszukujmy sie,ale grunt,ze spodziewalem sie po Waszych komentarzach z 1800 a tu prosze,mila niespodzianka.Jak dobrze pojdzie to na czasie zarejestruje program to Wam powiem co i jak,narazie jest jak jest,a jak jest?Sami wiecie najlepiej :)Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ściągłem, tylko 5 godz. Zapuściłem i patrze pokaz slajdów. W 2 pierwszych grach cały czas po 0 lub 1 fps. W 3 grze już gra wyrażnie przyśpieszyła (nawet o 50%) cały czas prawie po 1 fpse i czasami po 2 lub uwaga :!: :!: nawet 3 fps. Z testami CPU było tak samo jak z 2 pierwszymi.

3DMark Score - 304 3DMarks

CPU Score - 1867 CPUMarks

 

GT1 - 1.0 fps

GT2 - 1.0 fps

GT3 - 1.8 fps

CPU Test 1 - 1.3 fps

CPU Test 2 - 1.2 fps

 

Narazie jestem drugi na ORbie , a jest przede mną jakiś Raider z naszego kochanego kraju, który uzyskał 1259, czyli 3 razy więcej niż ja na tym samym sprzęcie, grafe kręconą miał na 290/540, a ja testa zapusciłem na 290/580. System zapchany mam, ustawienia na jakość w sterownikach, w tray'u programy, może jeszcze wycisne 350. Minęło dopiero kilka godzin od premiery, a już mi coś tu nie gra. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczesniej ten wynik i widze tylko 2 mozliwosci. 3dmark05 znowu wali błędnymi wynikami tak jak poprzednie wersje albo 3d-analyze bo ten wynik jest nie mozliwy.

 

Dabek, przez Ciebie straciłem pierwsze miejsce(tego 1259 nie licze). :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1259 ;] 400/500 grafa stery omegi 4.9 bez dodatka do marka

Ile miałeś klatek w poszczególnych testach :?:

http://service.futuremark.com/compare?dm05=1288 a no nie za duzo :] wynik troche inny niz w poscie wczesniejszym ale to nie ma znaczenia zastanawia mnie taktowanie cpu dlaczego nie mam 2200mhz jak jest ustwaione 11X200 ? w innych prog pokazuje ok 2198mhz a tu takie jaja w 2k3 tez cos zawsze inny zegar i to oko 80mh to spore skoki tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2786 pkt.

GT1 -12.1

GT2-7.9

GT3 -14.4

chyba normalny wynik

 

EDIT : zauwazyliscie pare bialych kropeczek na tym statku ?  

no fakt jak odlatuje to pojawiają sie na balonie małe kropeczki , takie same jak na 2003 na słoniu :D przynajmniej u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy 3DMark nie wniósł niczego szczególnie nowego, poza

bardziej złozoną grafiką (niby o to chodzi, ale efekty podobne jak

w 03). Po prostu jest to dokładne odzwierciedlenie obecnego

rynku. Prosta logika - 16-porokowce są 2x szybsze.

 

Skoro X800XT wyciska blisko 6k, no to prosta sprawa, że

8-potokowy (i nizej taktowany!!) Radek9800XT bedzie nieco

ponad dwukrotnie wolniejszy.

 

Szybsze karty = bardziej złozona grafika. Nowosci BRAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=10668

1871 - chyba nieźle, mocniej karty nie mogę raczej podkręcić, może gdyby pamięci były 256 bit byłoby ciut wydajniej...

Ogólnie dość ładna grafika, a co do tego że ciemno, to jak dla mnie nie, bo mam LCD, ale wiem, że na zwykłym monitorze nie za dużo miejscami by się pooglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

wlasnie pisze artylul na temat FX5600 i RADZIA 9550 :)

 

oto wyniki FX5600

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=9662

 

Game Tests

GT1 - Return To Proxycon 1.2 fps

 

GT2 - Firefly Forest 1.1 fps

 

GT3 - Canyon Flight 2.0 fps

 

 

 

CPU Tests

CPU Test 1 1.0 fps

 

CPU Test 2 1.3 fps

 

nic dodac nic ujac :> pamietam tylko ze jak bylem maly to mama mi puszczala takie bajki rzutnikiem na scianie i w tych bajkach bylo wiecej klatek niz na tym FX 5600 :P zaraz zmieniam grafe na 9550 i jade dalej wyniki wrzuce za kilkanascie min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...