Skocz do zawartości
Lumperator

3DMark05 - zagłada sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gry nie mogą mieć takiej jakości teraz, bo:

1/ Sprzęt jest za slaby (co widać po tym marku)

2/ Żeby sprzedać gę trzeba mieć popyt, a tego nie będzie, bo ludzie nie kupią gry, która im będzie żabkować.

 

3DMarki są po to, by pokazać coś takiego:

 

"Ludzie, popatrzcie, jak ładnie będo wyglądaly gry za kilka lat!"

 

To oczywiście moje osobiste zdanie, ale myślę, że się ktoś tu zemną chyba zgodzi ;)

Wiem, ze to idiotyczne, że sam siebie cytuję...

 

Ujmę to tak: "Ja mówiłem, ze tak będzie..." ;)

 

http://pclab.pl/art12081.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moj zasilacz to Tracer 350 W (w miare nowy, ma kilka miesiecy). FX 5200 nie jest tak pradozerny (jak np.: karty z serii GeForce 3 i 4), wiec nie sadze, ze to moze byc powodem zwiechy, o ktorej wspomnialem. Uzytkuje ta konfiguracje sprzetowa juz jakis czas i gralem w rozne wszelakie gry (niestety nie probowalem na Far Cry i Doom3, poniewaz ich nie posiadam) i generalnie karta spisuje sie dobrze (moim zdaniem byl to najlepszy wybor w czasie gdy ja kupowalem, poniewaz na rynku nie bylo juz w sprzedazy kart GeForce 3 i 4, a takze Radeon 9000 Pro i 9100, a zalezalo mi na nowej karcie - pisalem o tym w innym temacie, wiec nie bede sie tutaj rozwodzil na ten temat). W grach, w ktore pogrywam karta spisuje sie, moim zdaniem, znakomicie i poprzednie 3dmarki: 2001 SE - lekko ponad 8000 tys. punktow, 2003 - w okolicach 1700. Natomiast w przypadku wersji 2005 to nie jestem rozczarowany, bo spodziewalem sie podobnego wyniku rzedu kilkuset punktow, poniewaz jednostki pixel i vertex shader 2.0 na tej karcie sa szczatkowe i pisali o tym na lamach kazdego serwisu, ktory mial i testowal ta karte. Natomiast filmiki obejrzalem z przyjemnoscia :)

 

Moj konfig:

Procesor: Athlon XP Barton 2500+ (bez O/C)

Plyta: Abit NF 7 (rev. 2)

Pamiec: 2 x 256 DDR 400 (puszczone w dualu na 333 MHz)

Karta grafiki GeForce FX 5200 Ultimate (250/250@315/600)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Vmodzie GPU wyniczek podskoczyl do 2744.

Widze, że kręcisz na maxa tego Radka :lol:

 

Ja na razie bez modów i na stock cooling poprawiłem Aqua Marka3 - 44358 ale widzę, że znów odjechałeś z wynikiem :wink: ... VGA Silencer mi potrzebny by powalczyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey !

 

Mam problem... moja konfiguracja psrzetowa to : P4 2,4 HT / Asus P4P800 / 512Mb dual DDR400 / GF 6800 Galaxy Glacier

 

W 3dmarku 03 karta plywa swietnie nawet po odblokowaniu dodatkowych potokow i wierzcholkow podkrecona na 400 rdzen i 840 pamieci (dalej nie szedlem to taka pierwsza wartosc jaka mi przyszla do glowy) temperaura na poziomie 45C inne gry chodza jak trzeba...

 

Zainstalowalem marka 05 i koniec artyfakty itp. zablokowalem potoki zmieniszylem taktowania no wsyztsko stan fabryczny karty... test idzie w trakcie ladowania dwoch z testow sa arty.... (czemu ustawienia sa fabryczne.....???) a na koniec uzyskuje okolo 950pk... to jakas paranoja co sie dzieje czy ktos mi moze pomoc???? z Gory dziekuje!!!

 

Pozdrawiam------------->sebos

 

p.s. do marka 05 zainstalowaly jest patch 3DMark05_v110_hotfixHey !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...