Skocz do zawartości
Lumperator

3DMark05 - zagłada sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

Co znaczy to"ciemno" i " ale wiem, że na zwykłym monitorze nie za dużo miejscami by się pooglądało..."?

Ktoś wcześniej narzekał na test pierwszy i porównał chyba do Troll's Lair w 3dmarku 2003 i mam na mysli to, że na przyklad oglądając kiedyś trolls lair na CRT mało tam widziałem, ale już na ciekłokrystalu było ciekawiej. Wiadomo, że LCD mają znacznie większą jasność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę włączyć bencha. Po chwili ładowania poprostu zwiesza sie system. mój konfig to athlon xp 1800+, hynixy 256mb/400, Gigabyte R9550.

za mało ramu ?? itp??

System Requirements

DirectX 9 compatible graphics adapter with support for Pixel Shader 2.0 or later, and graphics memory of 128 MB or above.

Intel® or AMD® compatible processor running on 2 GHz or above.

512 MB system memory or more.

1.5 GB of free hard disk space.

Windows 2000 or XP operating system with the latest Service Packs and updates installed.

DirectX 9.0c runtime installed (download) with the latest updates.

Microsoft Internet Explorer 6 installed, for some 3DMark functionality (download).

Microsoft Excel 2000, 2003 or XP for some 3DMark functionality.

Microsoft DirectX 9 Summer Update 2004 System Development Kit is required to run the image quality test using the reference rasterizer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej narzekał na test pierwszy i porównał chyba do Troll's Lair w 3dmarku 2003 i mam na mysli to, że na przyklad oglądając kiedyś trolls lair na CRT mało tam widziałem, ale już na ciekłokrystalu było ciekawiej. Wiadomo, że LCD mają znacznie większą jasność...

To ja chyba widze w ciemnościach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie samo wrazenie odnosilem na starym CRT. po przesiadce na LCD "widzialem" duzo wiecej a teraz mam CRT IBM na Trinitronie i jasnosc mam zjechana do 0 i jest akurat. jednak z czasem sie kineskop porostu wypala.

 

co do wynikow to zapodam to jutro jak ktorys z kumpli sciagnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co??? to jest wrecz ZALOSNE!!! nie rozumiem juz wogole polityki FM...zeby dalo sie odpalic na fx5200 a nie dalo na gf4ti4200?? przeciez w realnych zastosowaniach (GRY!!) ti4200 jest z 2,3 razy szybszy (a nawet moze i wiecej) od fx5200...najnowsze x800 i gf6800 maja 5000pktow i po 7-8FPS w tescie???...buehehheeheheh...powiedzcie mi jak to sie ma do rzeczywistosci....

 

ja na sprzeciez z podpisu (a wiec nie obslugiwany prze 3dm05, gowniany wedlug FM gf 4ti4200) gram we wszystkie gry w 1024x768 w max detalach i jest ok...a tutaj nawet odpalic nie mozna testu...LOL..tyle wam powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk, co Ci chodzi? Moze mieli zrobic specjalną wersję działająca w DX8? Może mieli obejsc sprżetowe ograniczenia i na Gf4 włączyć PS2.0? I co z tego ze graszwe wszystkie gry, grasz w DX8, a ten benchmark testuje DX9.

 

I bardzo dobrze ze 3dmark działa tylko z kartami obsługującymi DX9, po raz pierwszy mozna wykonac jakies wiarygodne testy, gdzie karta nie nabija dodatkowych punktów tylko dlatego ze jeden z testów jest przez coś obsługiwany a na czym innym nie tak jak było to wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny wnik z RADZIA 9550

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=14824

 

Game Tests

GT1 - Return To Proxycon 6.6 fps

 

GT2 - Firefly Forest 4.0 fps

 

GT3 - Canyon Flight 7.0 fps

 

 

powiem krotko RADEK zabil geforcta!!! FX wyciagnol u mnie ledwo 384 marki a radek 1471, podobno to sa karty z konkurencyjnej polki w sklepie. ogolnie mam 2 wynik na orbie w klasie kart 9550 zaraz bede ja jeszcze krecil extreme moze co podciagne ten wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co??? to jest wrecz ZALOSNE!!! nie rozumiem juz wogole polityki FM...zeby dalo sie odpalic na fx5200 a nie dalo na gf4ti4200?? przeciez w realnych zastosowaniach (GRY!!) ti4200 jest z 2,3 razy szybszy (a nawet moze i wiecej) od fx5200...najnowsze x800 i gf6800 maja 5000pktow i po 7-8FPS w tescie???...buehehheeheheh...powiedzcie mi jak to sie ma do rzeczywistosci....

 

ja na sprzeciez z podpisu (a wiec nie obslugiwany prze 3dm05, gowniany wedlug FM gf 4ti4200) gram we wszystkie gry w 1024x768 w max detalach i jest ok...a tutaj nawet odpalic nie mozna testu...LOL..tyle wam powiem

jak ludzie wylacza efekty w te ktore nie obsluguje ti4200 to tez beda sie mogli chwalic szybkoscia "kwadratow bez polyskow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Grafa jest super,a dlaczego wam sie nie podoba,moze macie taki slideshow ze nic nie widac,zartuje :lol:

 

Wynik ok.2500,może zrobie ok.2800 jak pomęczę grafę i proca bo narazie puscilem na procku na 200 a jeszcze przedemna 220 i 230 fsb wiec moze....

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=12943

 

POzdro

 

A fx'y to zenada,na 5950 ultra-ok.1400pkt :lol: :lol: :P :lol: :lol: :? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...