Skocz do zawartości
michu19

radeon his 9600 - jest szansa na cos wiecej???

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.jestem posiadaczem radeona 9600 non pro firmy his na kosciach hynix 4ns 128/126 obecnie co moge z niego wyciagnac to 450/500 - co do rdzenia nie mam zastrzezen dobrze sie kreci ale niepokoji mnie sytuacja na pamieciach i odnosze wrazenie ze cos jest nie tak

500mhz ida max pamieci a powyzej pojawiaja sie arty,na pamieciach sa radiatorki miedziane firmy thermaltake a radiatorki sa jedynie ciepłe i podejrzewam ze to nie wina prtzegrzewania pamieci czyzby pamieci byly niedowoltowane jak sadzicie????

jest szansa na wycisniecie z tych pamiatek cos wiecej co polecacie zebym zrobi dalej ł???

 

dodam ze od spodu na gpu i radiatorki dmucha witrak 80 x 80 cooler master 2700rpm

 

moze to mało prawdopodobne ale artefakty w pewnym momencie moga lbyc przyczyna zasilacza ze jest juz zbyt mocno obciazony,moj abit czerpie z lini 12v a linia 12v ma ok 11.7v przy mocno podkreconym sprzecie - mam czasem sytuacje ze komp sie sam wylacza i jest alarm na plycie jestem przekonany ze zasilacz w pewnym momecie wylacza sie przez spaleniem,mam model chiefteca 360-202 czy wszystkie chiefy maja taka slabo linie 12v???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...