Skocz do zawartości
reed

No i VAT na neta znów idzie na 22%

Rekomendowane odpowiedzi

jurop junion mowi o stawce podstawowej a to ze u nas wynosi ona 22% to nie ich problem, poza  tym teraz jest zwolnienie z vatu co wcale nie jest korzystne dla posredniczacych nam isp -ow .... zreszta pewnie w tym topicu jak zwykle wypowiedza sie znow najglosniej ci ktorzy nie maja pojecia o vacie .. no ale  spoko ;)

 

 

jak macie umowy na brutto to nie ma sie czym przejmowac... zreszta  nie tylko vat podraza net .. sam w sobie jest u nas drogi

 

no to chyba tyle mozna napisac na tem wyswiechtany temat ;)

 

ahoj

No nie wiem czemu przy brutto nie ma się czym przejmować? Przecież jeśli teraz był na 0 (lub zwolniony) to klient indiwidualny zostanie bezpośrednio obciążony owym vatem. A co do zwolnienia to oczywiście masz rację - zdecydowanie lepiej być na 0 % niż na zwolnieniu.

no coz od ISP-ow informacje juz nie raz dostawali inauci u mnie w miescie ze majac umowy na kwote brutto nie bedzie zmiany abonamnetu - nie dot to kleintow Tpsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to powiedzieli w rządzie *ZROBIMY WSZYSTKIM DOBRZE* o już zaczyna być dobrze neo z limitami i dotego bonusik aby ludzie sie nie pulatli vacik leci ale unas vat na artykuły budowlane ile wynosi a na książki i pisma o tak ......... jest świetnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugi_a : Szczerze watpie w to, ze jeszcze obniza koszty ;p, nie ten kraj :). Jak to ostatnio mowili w TV: w Polsce jedynie potanial ... alkohol ... yeee jak fajnie, ide po flache bede zywic tym rodzinke ... po prostu 'jak sie ciesze' :/

Odnoscie tych ograniczen tepsy... to moga sobie je wprowadzac na najnizszych predkosciach... bo takie lacza sa do odbierania poczty i ogladania stron. Ale 1Mbit to jest od zasysania plikow ... przeciez Neo+ to multimedialne lacze ... buahah z ograniczeniami ... jeszcze ta predkosc uploadu ... Na szczescie ja dziekuje za 2 m-ce naszemu monopoliscie i przesiadam sie na duuuzo lepsze lacze za podobna cene. Wreszcie sie uwolnie od nich .... po tyluu latach :)

ale oni nie obniza kosztow, ale cena na pewno nie podniesie sie o 22%, lecz mniej, bo na sprzet wydaja mnostwo kasy i beda mogli odliczac te 22%, czyli w sieciach gdzie sie duzo inwestuje nie bedzie gorzej i beda mogli zamortyzowac koszty userom zmniejszajac stawke netto

rozmawialem z jednym z adminow z mojej sieci i on twierdzi ze stawka 22% jest dla nich lepsza niz obecne zwolnienie z vatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to ujme tak: mamy neo 640 na 5 osób i są miesiące, że schodzi ze 10 gb to sciąga jedna osoba, więc nie wiem jak można sobie poradzić z 15 gb :/

Nie to, że chciałbym Ciebie dołować ale 15Gb to promocyjnie do końca roku tylko...Potem na wszystkie będzie 5Gb :/

"W każdej opcji neostrady tp po pobraniu przez użytkownika 5 GB danych z Internetu (promocyjnie do końca roku: 15 GB dla opcji 1024 i 10 GB dla opcji 512 )..."

Ale za to z tego co zrozumiałem to byli abonamenci zostaną przy 640 bez limitu:

"Od 1 września użytkownicy neostrady tp będą jeszcze szybciej surfować po Internecie. Telekomunikacja Polska wprowadza nowe opcje tej usługi o szybszej transmisji danych: opcję 512 i 1024. Z oferty handlowej TP zostaną wycofane opcje neostrady tp 320 oraz 640. Opcje będą nadal dostępne dla dotychczasowych Abonentów tych usług, którzy nie będą mieli obowiązku zmiany wariantu usługi na jedną z opcji obowiązujących od 1 września 2004 r."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze az zacytuje "Bo to Polska..."

Tepsa doskonale wie co robi. Teraz bedzie robila ludzi w konia (jakby przedtem tego nie robila..) i zarabiala jeszcze wiecej...

 

Moje zdanie (jak i 99% "swiadomych" uzytkownikow NeoZDRADY) doskonale wyrazaja te linki:

- http://www.icenter.webpark.pl/tpsa3.jpg

- http://forum.explosiv.pl/thread-44244-.htm

 

BTW. Powiedzcie mi ludzie czym wy sie przejmujecie ? Ci ktorzy maja juz Neo nie musza przechodzic na ta "szybsza" taryfe i nadal nie beda mieli limitow. Ucierpia tylko ci, ktorzy polasza sie na nowa oferte Telekomuny.

 

Niech zyje *demokracja i wolny rynek ! ;]

 

*Chello i takie tam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym jak komus sie umowa skonczy ;p to niemyslcie ze przedluza nam te 640 bez ograniczen. Trzeba bedzie wybrac jeden z tych smiesznych wariantow. Ja dlatego rezygnuje. Do tego jeszcze tepsa robi z 4 restarty na dzien, po prstu mam ich juz dosyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym jak komus sie umowa skonczy ;p to niemyslcie ze przedluza nam te 640 bez ograniczen. Trzeba bedzie wybrac jeden z tych smiesznych wariantow. Ja dlatego rezygnuje. Do tego jeszcze tepsa robi z 4 restarty na dzien, po prstu mam ich juz dosyc.

a co Ty pierdzielisz za przeproszeniem

przecież sama tpsa potwierdziła, że przedłużają na takich samych warunkach, więc nie wiem skąd masz takie informacje, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...