Skocz do zawartości
Narthax

czy slyszeliscie cos o firmie xelo?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedys mogłem kupic Xelo r9600pro i nawet sie zastanawialem ale w koncu dostalem fx5600.

 

A wracając do tematu podobno producent jest ok ale czy tak jest napewno to nie wiem bo nikt ze znajomych zadnej grafy xelo nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Xelo ATI 8500. Źle nie było, rewelacji też nie ( pamieci 5 ns, zmieniony trochę PCB( nie dało się przerobić na 9100)). Na dzisiaj producent sie nie liczy, bo i tak karty są produkowane na jedno kopyto i różnice są wyłącznie w doborze pamięci , chłodzenia, oprogramowania itp. Najlepiej brać kartę zbudowaną o referencyjną płytkę PCB, przykładem jest Power Color- rózne historie kiedyś słyszałem, a teraz sam mam taka kartę i nie ma żadnych problemów ( PCB referencyjne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sie producęt nie liczy to bym tak nie stwierdził.

Jak sie myśli o o/c to lepsi produceńci dają lepsze pamieci, i z reguły są większe możliwości o/c. Tak samo jakość wyjscia u słabszych produętów moze być gorsza bo stosują gorsze(tańsze) częsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radka 8500 od xelo i narazie chodzi dobrze. Pamieci troche kiepskie ale bralem LE wiec mam LE . Po 1.5 roku zajechal sie wiatraczek ale na grafice innej firmy tez sie zacieraja. Jakosc obrazu b. dobra (porownuje ze stara riva )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...