Skocz do zawartości
DocPL

Pucha z Tesco - homemade rezerwuar -update

Rekomendowane odpowiedzi

mechl!k Ci sie nie podoba :D a powiem Ci ze mi teznie :D heheheheh, mam nadzieje ze z tych muskulow nie oberwe ;)

 

Mysle ze nie bedzie zle z korozją, a dlaczego nie wlejesz 100 % borygo?

 

Pucha tez mi sie nie samowici podoba i moze sobie cos sprawie ;) jutro jade do tesco - rowerkiem :D :D :D

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany.

Nie sądziłem że ktoś to odgrzebie :-)

Puchy w tesko jeszcze były , jakieś końcówki i nawet staniały do 7,99 duża i 6,99zł mała.

Dziś zabrałem się po długiej przerwie do kontynuacji projektu.

Przerobiłem przy pomocy szpachli poliestrowej przód małej obudowy, teraz jest gładka jak tyłek niemowlaka. Foty niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muciek jak zwykle odpowiedz konkretna i na temat :D ty mnie chlopie chyba nie lubisz :D a ja ciebie jakos tak podziwiam :D a jutro pojde i sprawdze bo i tka nie mam co do roboty :D ale chciaelm zapytac tak z ciekawosci moze ktos wie :D

Edytowane przez Sziken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pobawie sie w troche mniejszego archeologa i zapytam czy caigle sa te puchy w tesco bo dla mnie idealne rozwiazanie zamiast reza za 90 zl nabede reza za 10 i to pojemniejszego ;D

1581773[/snapback]

Zaraz ktoś wsiądzie na rower i objedzie całą Polske żeby specjalnie dla Ciebie sprawdzić czy i jeśli tak, to w którym Tesco są. A potem narysuje Ci mapkę z drogą do właściwego regału w każdym markecie, żebyś się czasem nie zgubił gdzieś między arbuzami a podpaskami. Rusz może tyłek i sprawdź zamiast tak siedzieć przed kompem, bo każde Twoje pytanie jest bardziej żałosne (zarówno tu na forum jak i molestując niektórych ludzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazir czytaj posta wyzej skiero2wanego do mucka ciebie tez sie tyczy ... ludzie kochani ... co to jest wojsko ? to jest forum na ktorym porusza sie rozne tematy a swoja droga jest przed 12 i tesco jest zamkniete juz ...

Edytowane przez Sziken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binek jesli ebdziesz chcial zrobic tak samo jak autor topicu czyli dziury od dolu to bedizesz mial nielad problem z wierceniem ( przynajmniej ja takowy problem mialem :D ) powodzenia :P a swoja droga naprawde jestes z kalisza :]? bo ja tez :P

Edytowane przez Sziken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze ze trudno mi bedzie zmiescic ta puszke do tego lanboya :cry: ale cos sie wymysli.

 

chcialem rez w zatoke 5.25" bo tam mam miejsce ale bylem w tesco zobaczylem ta puszke i kupilem :)

 

bede myslal co zrobic, na pewno pucha sie nie zmarnuje :-)

 

btw. ta jestem z kalisza B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...