Skocz do zawartości
Dziobak

Czeczeńscy terroryści.....

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że rosjanie to w czeczenii sajgon zrobili i powinni zostać za to ukarani, ale przetrzymywanie ponad setki dzieci i grożenie, że będą zabijać po 50 z nich za każdą śmierć swojego, to jest poprostu chore. Przecież to dzieci, komu one zawiniły, nioch se zabijają kogoś z władz, byle z dala od dzieci i niewinnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym ludziom czeczenom, nie pozostalo juz nic innego, nikt sie ich losem nie interesuje, swiadczy o tym poziom wiedzy ludzi o nich i tej wojnie

 

@thuGG

nie mow, ze wiesz co rosjanie zrobili w czeczeni, bo nie potrafisz sobie tego nawet wyobrazic, cale szczescie dla Ciebie i twojej psychiki, pomysl jak zdesperowani musza byc ludzie aby porwac dzieci i grozic ich zabiciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruska swołocz (władza) w pełni zasłuzyła na to, niech sie teraz martwią  :evil:  :evil:  :evil: popieram Czeczenów

To bardzo niedobrze.

W takim razie popierasz również zamach na World Trade Center. Nie ma żadnej różnicy.

Nic nie usprawiedliwia terroryzmu. Żadna walka o wolność.

Takich problemów na świecie jest bardzo dużo. Mają je Turcy z Kurdami, Hiszpanie z Baskami, Anglicy z IRA (to tylko przykłady, żeby nie wychodzić poza Europę).

Nie przypominam sobie jednak, aby nawet Arabowie, którzy ekstremalnie nienawidzą Ameryki, organizowali zamachy terrorystyczne na dzieci i szkoły.

Jest tu duzo opinii z którymi się nie zgadzam.

Pamiętajcie, że równie dobrze takie działania mogliby podjąć Irakijczycy. Oczywiście w imię uwolnieia swojego kraju spod obecności wojsk okupacyjnych. Z teorii o broni masowego rażenia śmieją się już nawet Amerykanie. A w tym kraju i my jesteśmy. Pojęcia nie mam po co.

Zastawnówcie się nad swoim poparciem dla terrorystów.

O jakiej władzy Ty piszesz? Tej na Kremlu? Martwi się tak samo jak władza w Ankarze, Madrycie, Londynie, czy Waszyngtonie.

Płaczą rodziny tych dzieci.

Ja kiedyś miałem o Czeczeńskich terrorystach (czy bojownikach, czy jak tam sobie chcecie) trochę inną opinię, ale pod wpływem kolejnych wydarzeń zmianiłem ją. To zwyczajni mordercy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruska swołocz (władza) w pełni zasłuzyła na to, niech sie teraz martwią  :evil:  :evil:  :evil: popieram Czeczenów

To bardzo niedobrze.

W takim razie popierasz również zamach na World Trade Center. Nie ma żadnej różnicy.

Nic nie usprawiedliwia terroryzmu. Żadna walka o wolność.

Takich problemów na świecie jest bardzo dużo. Mają je Turcy z Kurdami, Hiszpanie z Baskami, Anglicy z IRA (to tylko przykłady, żeby nie wychodzić poza Europę).

Nie przypominam sobie jednak, aby nawet Arabowie, którzy ekstremalnie nienawidzą Ameryki, organizowali zamachy terrorystyczne na dzieci i szkoły.

Jest tu duzo opinii z którymi się nie zgadzam.

Pamiętajcie, że równie dobrze takie działania mogliby podjąć Irakijczycy. Oczywiście w imię uwolnieia swojego kraju spod obecności wojsk okupacyjnych. Z teorii o broni masowego rażenia śmieją się już nawet Amerykanie. A w tym kraju i my jesteśmy. Pojęcia nie mam po co.

Zastawnówcie się nad swoim poparciem dla terrorystów.

O jakiej władzy Ty piszesz? Tej na Kremlu? Martwi się tak samo jak władza w Ankarze, Madrycie, Londynie, czy Waszyngtonie.

Płaczą rodziny tych dzieci.

Ja kiedyś miałem o Czeczeńskich terrorystach (czy bojownikach, czy jak tam sobie chcecie) trochę inną opinię, ale pod wpływem kolejnych wydarzeń zmianiłem ją. To zwyczajni mordercy.

a zebys wiedzial ze popieram baskow , kurdow i ira , atak na wtc , poprostu bialy czlwiek musi sobie zdac sprawe ze skonczyly sie czasy kolonializmu z przez 1 wojny swiatowej ... coby sie nie zaglebiac w temat ,

 

Powiem tak ... terroryzm jest tylko bronia slabszych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora postu- przychamuj z tą nienawiścia do islamu. Są po porstu ludzie wierzący ale i fanatyczni, dla których nie ma żadnych wartości inna kultura/religia/ ludzie. Tych 2 trzeba po prostu zlikwidować jak szkodniki.

 

yasin- to jedź do tej szkoły i zrób z siebie zakładnika, skoro ich tak lubisz. Będą ci szyję ciąc jak szynkę, odetną ci głowę tępym nożem na żywca zaczynając od tchawicy. Czy ty nie rozumiesz, że takie poglądy sprzyjają takim zbrodniarzom? Mógłbyś cos takiego powiedzieć rodzinom tych dzieciaków? Normalnie do odstrzału z takimi poglądami. Osobiście nie miałbym żadnych skrópułów do rozp... całej tej Czeczenii ( uprzednio wysiedlając ludzi na czas czystki). Postawa nazisty, ale ja mam już dosyć tego, co sie dzieje na świecie. Kilka kraterów i będzie spokój na następne kilkadziesiąt lat.

 

Największe straty ponoszą cywile, to oczywiste, trzeba ich chronić. Ale na wojnie nie ma zasad, więc po co całe te pieprzenie o humanitarności?

 

Pietia 8O 8O 8O Jesteś zdemoralizowanym sk..., żeby gratulować mordercom wysadzenie 2 samolotów i łącznie 4,5 tys. ludzi. Za takie poglądy powinna być czapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie krytykuję Czeczenów, że walczą o wolność. Nie krytykuję ich, że zabijają ruskich żołnierzy, ale atak na szkołę z dzieciakami to się po prostu w pale nie mieści.

Swoją drogą ciekawe rzeczy - niektórzy forumowicze popierają terroryzm 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo zgadzam się z większością tego, co napisał Slayer, choć ogólny styl postu jest dla mnie zbyt agresywny.

Natomiast pomysł, aby miłośnicy terrorystów dobrowolnie zostali zakładnikami w miejsce nieszczęsnych dzieci - wydaje mi się przedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie popieram ataków na wtc gdyz był dokonay z powodu fanatyzmu religijnego(totalny bezsens IMHO) a nie z pobudek wolnściowych, dzieci akurat są najmniej winne całej tej sytuacji (mam nadzieje że wszyscy zakładnicy przezyją) , ale to był jedyny sposób na zwrócenie uwagi świata na ten problem, który jest olewany na arenie międzynarodowej :arrow: sytuacja nierozwiązana od wielu lat, bo nikt nie ma ochoty na wchodzenie w droge ruskim,szczególnie w sprawie jakiegos zadupia jakim według nich jest Czeczenia. A kremlowski rząd kryminalistów powinien juz dawno oddac wolność narodom (czasy ZSRR skonczyły się, ale sposobu myslenia ,działania czy mentalności ludzi rzadzących nie tak łatwo zmienic) nałożenie blokady ekonomicznej, wtrącanie się w wewnętrzne sprawy państwa, okrucieństwo wojsk rosyjskich, eksterminacja ludności cywilnej to wystarczający powód żeby zacząc stosować terroryzm czyli narażanie i zabijanie ludzi którzy nie są niczemu winni, IMO ruskie nie zmienią polityki wobec Czeczenii, wrecz przeciwnie, znając ich metody z przeszłości represje zaostrzą się,

BTW Pietia(lania) jaki ma sens usprawiedliwianie terroryzmu walką z upadłym już dawno aczkolwiek brzemiennym w skutkach kolonializmem(przy okazji to skónczyl sie on później niz przed I wojną światową :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł troszkę. Nie wiem, jak możecie usprawiedliwiać islamski fundamentalizm. Przecież to jest wszystko chore. Już rozumiem, gdyby terroryści uderzali na Amerykanów lub innego "okupanta", ale spójrzcie na Irak - bomby wybuchają na targowiskach i.t.p zabijając przy tym muzułmanów. Czy nie wysuwa się z tego wniosek, że fanatycy nie zabijają dla wyższego celu, lecz tylko z samej chęci zabijania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie popieram ataków na wtc gdyz był dokonay z powodu fanatyzmu religijnego(totalny bezsens IMHO) a nie z pobudek wolnściowych,

A niby skąd to wiesz?

To nie był atak na żadną katedrę, czy inny obiekt kultu.

Nie bardzo rozumiem, skąd wziąłeś te powody religijne.

Według mojej wiedzy na ten temat, atak na WTC był dokonany z powodu obecności wojsk amerykańskich w Arabii Saudyjskiej i ich bezustannego ingerowania w politykę krajów regionu.

Nie pisz mi o rządzie. Ja już odpisałem gdzie ma to rząd na Kremlu.

Tym niemniej szanuję Twoje poglądy, choć się z nimi nie zgadzam (w odróżnieniu od bezkrytycznego poparcia dla terrorystów).

Pozdrawiam.

P.S. Według mojej wiedzy epoka kolonialna skończyła się wycofaniem krajów europejskich (Anglii, Francji, Belgii, itd.) z Afryki na początku lat 60-tych. Co ona ma do terroryzu, też nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak jak juz zmieniasz to zmien tytuł na bardziej kulturalny a nie jak z onetu, świadczy o Tobie a nie o Czeczenach bo nie jesteś od tego aby ich osądzać , jęsli chodzi o fundamentalizm religijny to ma on głebokie korzenie w kulturze islamskiej (wielcy przywódcy arabscy musieli znaleźc jakiś usprawiedliwienie swoich terytorialnych zakusów :twisted: a co lepiej działa na motłoch jak nie religia- opium dla mas jak mówił Józek Wissarionowicz, słusznie zresztą. Dzisiejszy fanatyzm religijny niektórych muzułmanów to nadinterpretacja teorii o świętej wojnie z niewiernymi behemot343 a co mówi wujcio osama , chyba nie dręczyła go az tak bardzo obecnośc wojsk amerykańskich żeby namówił swoich do tak barbarzyńskiego ataku, co innego świeta wojna :lol: to był pretekst tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze nie chce sie w to zaglebiac , ale trzeba tez zobaczyc druga strone medalu , , Palestynczykow , wiper...dalanych ze swoich domow , baskow , ktorzy nie sa hiszpanami czuja sie inna nacja , a terroryzmu by nie bylo gdyby nie mieszanie sie wladzy w nie swoje sprawy ( tak ogolnie mozna to nazwac ) , ja nie popieram smieci nikogo , jednak moge powiedziec ze rozumiem desperacje tych ludzi ... ehh wiedzielm ze jakbym tego nie napisal zaraz odezwa sie glosy tych ktorzy uznaj mnie za wariata :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mówi wujcio osama , chyba nie dręczyła go az tak bardzo obecnośc wojsk amerykańskich żeby namówił swoich do tak barbarzyńskiego ataku, co innego świeta wojna  :lol: to był pretekst tylko

Sam to z sobą przedyskutowałeś i sam sobie odpowiedziałeś, że religia to tylko pretekst i opium dla motłochu. 8)

Prawdziwe powody zawsze sprowadzają się do polityki. Ale ona też jest tylko umownym parawanem.

Tak naprawdę, powyżej poziomu jakichś miejscowych, nawiedzonych fanatyków, zawsze chodzi o jedno i to samo.

O władzę i pieniądze.

W Czeczenii są duże pieniądze dla lokalnych watażków. Z przemytu, handlu narkotykami i bronią.

P.S. Co do tego, że biednymi Czeczenami nikt na świecie się nie interesuje. Morderców większość jednak nie lubi. I politykom pokazywać się z nimi nie wypada.

P.S.2. A słyszałeś kiedyś o takim kraju, który nawywa(ł) się Tybet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak, moja rada - wywal slowo - sk.urwysyn z nazwy topicu, proponuje zastapic np : bojownicy o wolnosc, a juz napewno nie terrorysci, niektorzy wykazuja sie elementarnym brakiem wiedzy w tym temacie. :cry:

:evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak, moja rada - wywal slowo - sk.urwysyn z nazwy topicu, proponuje zastapic np : bojownicy o wolnosc, a juz napewno nie terrorysci, niektorzy wykazuja sie elementarnym brakiem wiedzy w tym temacie. :cry: 

:evil:  :evil:  :evil:

Jak dla mnie może zostać sk.urwysyn. Może być też terrorysta, morderca (dla mnie), albo bojownik wolność (dla Ciebie).

To tylko hasło, które każdy i tak odbierze inaczej.

Szkoda, że napisałeś bezsensownego posta swierdzającego jedynie brak wiedzy innych na podany temat, pomimo tego, że Ty akurat pojęcia o mojej wiedzy nie masz żadnego.

Może jesteś jasnowidzem.

Tym niemniej pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko zaznacze ze los tych dzieci dla Moskwy jest obojetny. Ruscy nie licza sie z nikim ani z czeczenami ani ze swoimi rodakami.

 

Juz pewnie szykuje sie Specnaz do "odbicia" zakladnikow. A rozkaz z Moskwy jest prosty: cel nr 1 to zabicie wszystkich terrorystow. A jak jakis zakladnik ocaleje to ok.

 

Przyklad. Teatr w moswkie i tyciace innych, ot taki kraj :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yasin - ...  Czy ty nie rozumiesz, że takie poglądy sprzyjają takim zbrodniarzom? Mógłbyś cos takiego powiedzieć rodzinom tych dzieciaków? Normalnie do odstrzału z takimi poglądami. Osobiście nie miałbym żadnych skrópułów do rozp... całej tej Czeczenii  Za takie poglądy powinna być czapa.

chyba mnie nie zrozumiesz, bo jestes zaslepiony, jezeli w tobie potrafi taki czyn - porwanie dzieci z jednej szkoly, ktorych nawet nie znasz - wywolac takie odczucia, jak nienawisc, zlosc, "Osobiście nie miałbym żadnych skrópułów do rozp... całej tej Czeczenii" to teraz pytanie do Ciebie, jak bys sie czul, gdyby rusek, przyszedl do Ciebie do domu, zgwalcil na twoich oczach, twoja zone, potem ja pocial nozem, potem zgwalcil Ci mala coreczke, i tez ja poszatkowal, a Ciebie zostawil(?) JAK BYS SIE CZUL, chociaz sprobuj wczuc sie w sytuajce, pomysl o tym, ze to sie wlasnie stalo, podpowiem Ci, ze zrobilbys jeszcze gorsze rzeczy temu ruskowi, jezeli powiesz, ze nie to klamiesz, a tam sa cale tlumy takich ludzi, kobiet, mezczyzn, ktorzy potracili rodziny, bliskich, sasiadow, i nie maja nadzieji, oni juz stracili nadzieje, bo nikt sie nimi nie interesuje, wiec Ci powtorze raz jeszcze, to jedyne co moga zrobic by byc zauwazonym, ja tego nie popieram, ale chociaz troszeczke ich rozumiem, a ty pier***isz farmazony i myslisz, ze z Ciebie taki bohater, siedzisz sobie w domku przed kompem, a mamusia zaraz zawola na obiadek, pojedz do czeczeni i pomieszkaj tam miesiac, dwa, i wtedy mow, ze rozpier****bys ta czeczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestes zaslepiony, jezeli w tobie potrafi taki czyn - porwanie dzieci z jednej szkoly, ktorych nawet nie znasz - wywolac takie odczucia, jak ... zlosc

To raczej dziwny pomysł, aby naturalną reakcję jaką jest złość i obrzydzenia dla ohydnego aktu terroru uważać za zaślepienie.

Dla mnie dziwne jest raczej ogólne poparcie dla terrorystów, jakie tu stwierdzam.

Mam nadzieję, że jeszcze to przemyślicie.

Obojętne, za czyją matkę się ja uważa.

a tam sa cale tlumy takich ludzi, kobiet, mezczyzn, ktorzy potracili rodziny, bliskich, sasiadow, i nie maja nadzieji, oni juz stracili nadzieje, bo nikt sie nimi nie interesuje, wiec Ci powtorze raz jeszcze, to jedyne co moga zrobic by byc zauwazonym, ja tego nie popieram, ale chociaz troszeczke ich rozumiem

A ja tego nie rozumiem.

Terroryzm jako metoda na zostanie zauwazonym?

I akceptacja dla tego?

Może partyzanci w czasie II wojny też powinni mordować dzieci w nadziei, że Hitler zmięknie?

Ten świat robi się coraz dzikszy.

Dla mnie nic nie usprawiedliwia terroryzmu.

Z założenia ofiarami terroru są ludzie niewinni.

Jest tego tyle, że przestało to trafiać na pierwsze strony gazet.

Więc teraz stają się nimi dzieci.

Może znowu trafi to na pierwsze strony gazet.

A Wy piszecie, że nawet to rozumiecie.

Dla mnie to okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasin- to ja proponuję - załóż sobie chustę na głowę, kup jakąś broń replikę z przed 1850 ( full legal), załatw sobie pociski ( tu juz gorzej) i wejdź do jakiejś szkoły z tekstem- "WOLNOŚĆ DLA CZECZENII", zastrzel kilka dzieci i wysadź w powietrze cały budynek, bo terrorysta to wzór do naśladowania.

 

Z mojej strony- weźcie się wszyscy za ręce( zwolennicy terroryzmu) i sie wyp.... w powietrze. Co za czuby.....:|

 

Co do powstańców Warszawy- pomijając bezsensowność samego powstania nie śmiem nawet porównać tych ludzi do jakiś psychopatycznych chwastów, jakimi są terroryści czeczeńscy.

 

Co do samych akcji "bojowników o nic"- widziałem ich filmy, co oni robią z żołnierzami, cywilami, pułapki, zasadzki itp. To są śmiecie, tchurze, bezwartościowe g.ówno bez szansy na resocjalizację. Mógłbym sam być dla nich katem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w faktach powiedzieli że według ekspertów dojdzie do do ofensywy ruskich, no i to sie nazywa rozwiazywanie problemu :evil: :evil: :evil: ja nie jestem sympatykiem terrorystów ani z czeczenii ani żadnych innych, akurat cel działania Czeczeńców jestem w stanie zrozumieć, natomiast srodków nie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają innego zrobić? Dać pokroić dzieciaki na plasterki? Tutaj żaden wybór nie bedzie dobry. Trzeba zapobiegać, a potem zwalczać, dlatego moja opinia w tej sprawie jest tak brutalna. Trzeba zrobić wszystko, by cos takiego nie miało wiecej miejsca, a pomysł na rozwiązanie, to już moje znacie. Banalne w swej prostocie, trochę kosztowne, krwiste, ale jakim cudem państwo-mocarstwo ( choć na glinianych nogach) ma się podporzadkować jakimś terrorystom? Ja bym nie wytrzymał, taka potęga, tyle wojska, tyle władzy ech... Nie dałbym rady siedzieć na [gluteus maximus] i słuchać, jak rodacy giną w walce z dzikusami prawie na maczugi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czubami mozna nazwac wszyskich ktorzy stają po JAKIEJKOLWIEK stronie.. i ruskie czeczenom i czeczeńcy ruskom dłużńi nie są.. OBY DWIE nacje mają gdzieś ludnośc cywilną...

Prawda jest taka ze to RUSKIE zaczeli tą wojnę. My polacy zapominamy jak było fajnie za czasów okupacji sowietów.. tz. socrealizmu.. za naplucie na godło jakiegos poartyjniaka rodzice dzieciaka szli do łagrów...

Terrryści nie wiedzą co zrobić bo ten swiat jest popieprzony...

Cały czas myślicie że coś się zmieni.. NIC sie nie zmieni.. terror był i będzie dopoki będą istniały takie państwa jak Rosja i USA...

 

Dlaczego nikt nie tkinie rosji za to co robi w czeczenii? Dlaczego nikt nie tnie chin? BO tosie im nie opłaca.. USA się przypomniało o Iraku.. niby wcale nie chodzi o ropę..

USA w tej sprawie olała połowę europy, olała ONZ - a wy szukacie dobrych i złych... tutaj nie ma dobrych...

 

To dzięki polityce giną dzieci.. i BĘDĄ gineły.. czy to z rąk terrorystów czy z powodu niepłacenia szpitalom przez NFZ czy z powodu wypier*** samolotu air force one w przedszkole w afganistanie...

 

ŻADEN KONFLIKT ZBROJNY NIE JEST NORMALNY - A NAPEWNO NIE JEST DOBRY.

 

Co do żołniezy ruskkich.. spytajcie sie waszych babć ile z nich było zgwałcone.. ile domów podpalono..

Co do zolnierzy USA.. spytacie jak sie fajnie znęcać nad więzniami

 

Mam zasadnicze pytanie.... jaką jesr różnicą zabicie mężczyzny, kobiety, dziecka.. z broni konwencjonalej ... przez regularnego żołnierza... - .. do zcięcia, wysadzenia przez terrorystę?

 

Jedno się nazwie przypadkową smiercią cywila a drugie terrorem... ci którzy nie widzą między tymi czynami znaku róności są dal mnie takim samymi mordercami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...