Skocz do zawartości
Dziobak

Czeczeńscy terroryści.....

Rekomendowane odpowiedzi

mówiąc "ofensywa" nie miałem na mysli akcji odbicia zakładnków(którą popieram)tylko wojnę( o ile dobrze mówię, bo słyszałem 5/10 w tle) , a dzikus to siedzi na Kremlu i Putin sie nazywa, nie byłoby tego gdyby utworzono wolne państwo czeczeńskie a nie republikę autonomiczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyłem Twój post i zgadam się z nim prawie do końca. Dopieprzę się właśnie do końca, bo zburzył mi ogólny efekt, z którym prawie można było się zidentyfikować.

Mam zasadnicze pytanie.... jaką jesr różnicą zabicie mężczyzny, kobiety, dziecka.. z broni konwencjonalej ... przez regularnego żołnierza... - .. do zcięcia, wysadzenia przez terrorystę?

Efekt jest ten sam. Zastrzelenie kogoś a zamęczenie torturami na śmierć przez kilkanaście godzin też daje ten sam efekt. Regularny żołnierz zabijający regularnego żołnierza na regularnej wojnie a terrorysta zarzynający dziecko to też efekt ten sam. Śmierć człowieka w Bangladzeszu, o którym nigdy nie słyszałeś i śmierć Twojego przyjaciela to też efekt ten sam.

Śmierć.

Sztuk raz.

A co Ci właściwie chodzi?

ci którzy nie widzą między tymi czynami znaku róności są dal mnie takim samymi mordercami...

Nie przesadzaj. Mogę się z czyimiś poglądami nie zgadzać. Mogę być nimi oburzony, ale nie nazwę go mordercą z tego powodu. Ta nazwa przysługuję ludziom za to co robią, a nie za to co (i czy) myślą.

P.S. W każdym razie miło się czytało. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że Ruski ciągle terroryzują obywateli Czeczenii, lecz w mediach nie jest to jakoś szeroko komentowane, bo przecież "naród Rosyjski tłamsi powstanie, to wewnętrzna sprawa Rosjan". Jakoś nigdy - z tego co zauważyłem nie było topic o tym jacy to Ruski są źli, zabijają cywilów itp. A jak dojdzie do takiej sytuacji jaka jest teraz to od razu robi się z tego "wielkie halo". I teraz wszyscy myślą jacy to oni są okrutni, a siły specjalne idą dzielnie na odsiecz. To jest po prostu pranie mózgu przez władze Rosyjskie, które chętnie wpuszczą dziennikarzy na teren okalający szkołe. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że "wstydliwe tajemnice" państwa rosyjskiego są silnie strzeżone, lecz często udaje się dziennikarzom uwiecznić patologiczne sytuacje występujące na tej wojnie, ale w wiadomościach telewizyjnych pokazywane są na szarym końcu. Dlatego w tym wątku nie będzie się mówić (no może czasem) o Rosjanach oraz o tym, że jest to odwet przeprowadzony w takim samym stylu w jakim robią to Rosjanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego mam ksywę Slayer ( zabójca), bo twoich poglądów nie popieram.

 

ŻADEN KONFLIKT ZBROJNY NIE JEST NORMALNY - A NAPEWNO NIE JEST DOBRY.

Gdybyśmy po wojnie z Krzyżakami wyrżneli wszystkich łącznie z dziećmi, kobietami ( wkońcu średniowiecze), to nie było by wojny pół wieku później z Niemcami. Mozna tak polemizować, ale TRZEBA wyciągać wnioski.

 

A samo zabijanie cywili jest na wojnie nieuniknione. Tylko, że co innego zrobić to nieumyślnie ( nie jest to zazwyczaj gł. cel, bo sensowność czegoś takiego jest zerowa), a co innego robić terror, którym głównym celem są cywile- i to poza polem walki. Nie widzisz róznicy? No to licz sie z tym, że twoje przekonania nie dadzą ci fory, gdy ktoś cię zamaskowany weźmie za zakładnika stajesz się zwykłym kawałkiem kupy, bo jesteś osobą innej kultury/nacji/religi/....W sumie jak sam nie jesteś terrorystą, to nie przedstawiasz dla nich żadnej wartości wiec niech sie wszyscy zastanowią, co im daje popieranie terroryzmu, bo terrorystom daje to całkiem dobrą reklamę.

 

PS- "odwet"...czyli wysadzenie w powietrze samolotu, dzieci, autobusu można uznać za usprawiedliwione? Albo ja jestem na jakimś forum "dżihad" albo mam złudzenia 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno was zastanowić jedno...dlaczego to kobiety biorą udział w tym akcjie terroryzmu...? bo większość mężczyzn wymordowali bestialsko rosjanie i ten naród naprawdę jest zdesperowany do granic swej wytrzymałości... zresztą jak dla mnie rosje mogą całą obrócić w jedno wielkie pogorzelisko... a że dzieci? to już zupełnie inna i smutna historia... :( nie takie rzeczy robią rosyjskie wojska z dziećmi czeczenów... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie byłoby tego gdyby utworzono wolne państwo czeczeńskie a nie republikę autonomiczną

8O

Bez jaj.

Chodzi Ci o to, że gdyby powstało tam wolne i śliczne państwo, jakimi są obecnie Irak albo Afganistan, to stałoby się przybytkiem spokoju i sprawiedliwości, a terroryści poszliby do fabryk i wzięli się do roboty?

Ale to miłe, że idealiści ciągle są na świecie.

 

Co do tego, że kobiety są terrorystkami. A co w tym niby dziwnego? Kobiety były terrorystkami od zarania terroryzmu, bo świetnie się do tej roli nadają. Mniej chętnie są wykorzystywane tylko przez Arabów z uwagi na inną pozycję kobiety w ich kulturze.

Co do Twojej wiadmości o wymordowaniu wszystkich mężczyzn w Czeczenii, to ona afi - całkowicie się zgadza. Tak jak w starym dowcipie, że na Arbacie rozdają zegarki. Z poprawką, że nie na Arbacie, a na Placu Czerwonym, nie zegarki a rowery i nie rozdają a kradną.

 

Podsumowując początek dyskusji. Przejrzałem właśnie temat od początku i wyszło mi, że trzech uczestników jest przeciw terroryzmowi, trzech stara się zachować neutralność (na zasadzie, że nie popieram, ale motywy rozumiem), a sześciu sympatyzuje z terrorystami.

Dość szokujące proporcje.

Dwa razy więcej za niż przeciw.

Może to dlatego, że naszego kraju nie dotknęła na razie ta mroczna plaga?

W końcu każdy patrzy raczej przez pryzmat najbliższego otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz czegoś :lol: po co by mieli jakies bachory porywać gdyby dostali to czego chcą(słusznie zresztą) :) czy stało by sie przybytkiem spokoju i sprawiedliwości(a pewnie nie) to juz inna sprawa i jej nie omawiamy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz czegoś  :lol: po co by mieli jakies bachory porywać gdyby dostali to czego chcą  :) czy stało by sie przybytkiem spokoju i sprawiedliwości to juz inna sprawa i jej nie omawiamy :wink:

 

Oni nie chcą wolnej Czeczenii ( to by dopiero była by rzeźnia cywili i to Czeczeńskich-2 Jugosławia). Oni chcą wypuszczenia zchwytanych terrorystów z więzień. I tutaj mam nadzieję, że co poniektórym palce przestaną głupoty pisać. :evil: Chyba, że ktoś tu jest po prostu głupi, a z głupim sie nie dogadasz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wiadomości i nie dowiedziałem sie czego panowie chcą (może jakies źródło-Slayer),co do głupoty to zacznij od swoich postów bo ponosi Cie wyobraźnia i brednie wypisujesz.

Acha znalazłem taki cytat

Czeczeńscy rebelianci oficjalnie potępili akcję terrorystów. Ich strona internetowa nazywa tę akcję "nieludzką

czyli widac panowie są skłóceni ze sobą, bo chyba ci terroryści to też bojownicy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widac panowie są skłóceni ze sobą, bo chyba ci terroryści to też bojownicy  :wink:

Właśnie to jest najgorsze. Założę się, że gdyby Rosjanie wyjechali z Czeczenii, Amerykanie z Iraku, to doszło by tam do jeszcze straszliwszych wojn domowych i masakr. Te narody po prostu nie są zdolne do życia w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiadomo nawet kim są terroryści i czego chcą, raczej nie są to czeczeńscy bojownicy:

Dla tej nieludzkiej akcji nie ma usprawiedliwienia, tak samo jak nie ma usprawiedliwienia dla rosyjskiej soldateski, która zamordowała 42 tys. czeczeńskich dzieci w wieku szkolnym.

Dlatego nie można potempiać tu Czeczeńców.

Zresztą za akty terroryzmu na Kałkazie oraz w Rosji są w większości odpowiedzialne władze Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym ludziom czeczenom, nie pozostalo juz nic innego, nikt sie ich losem nie interesuje, swiadczy o tym poziom wiedzy ludzi o nich i tej wojnie 

 

@thuGG

nie mow, ze wiesz co rosjanie zrobili w czeczeni, bo nie potrafisz sobie tego nawet wyobrazic, cale szczescie dla Ciebie i twojej psychiki, pomysl jak zdesperowani musza byc ludzie aby porwac dzieci i grozic ich zabiciem

nie bede pisał z kad i w jaki sposób ale tez wiem co tam sie odpierdala.Poprostu działąnia hitlerowskie - tak to bym nazwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna to zlo, to co robia rosjanie jest zle, to co robia czeczeni jest zle, i nikt tego nie zaneguje, ale to jest wojna, chcieli wojny to ja maja, tak wyglada wojna w dzisiejszym swiecie, biedny narod bez innych mozliwosci, broni sie jak moze, ja tego nie pochwalam, potepiam jedna i druga strone, ale moge sie troche wczuc, ja bym bronil mojej rodziny, mojego miejsca zamieszkania, ojczyzny, za wszelka cene i wszelkimi srodkami, jezeli nie mialbym innych mozliwosci, to przykro mi to mowic, ale za moja rodzine i ojczyzne bylbym wstanie zrobic wiele, nawet zlych rzeczy, ale to co mowie to tylko gdybanie, bo nikt mi nie zabil mamy, siostry, dziewczyny, ojca, dlatego moge sobie tylko gdybac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co by ci dało zamordowanie kilku przechodniów czy nawet jakiegoś polityka? Będzie ci lepiej? Jak mozesz wogóle tak pisać?!!! Czy odcięcie głowy dziecku da tobie jakąś satysfakcję i pomoże wyzwolić twój kraj? Napewno spowoduje to, że ludzie zaczną coraz bardziej cie nienawidzić i całego twojego kraju, więc nie zdziw się, że ktoś nie wytrzyma i wyp.... w niebo cały ten kraj. Gdzie wogóle jest granica według ciebie walki za rodzinę/ kraj/ przyjaciół/religie/idee ..co kolwiek, a psychopatycznym zbrodniczym fanatyzmem ?!!! Czy ktokolwiek prawdziwie wierzący mógłby popierać terroryzm?!! Ja nie wierzę, bo mam swoją moralność i to mi wystarcza, ale widze, że na forum są ludzie, którym po prostu odp.ierdoliło!!!

 

Za takie poglądy ma każdy prawo pójść i donieść na ciebie jako potencjalne zagrozenie dla bezpieczeństwa kraju, fanatyzm jest zaraźliwy i trzeba z nim walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zaden fanatyzm. Kompletnie mylisz pojecia. Ani ja, ani ty, ani yasin napewno by czegos takiego nie zrobil, bo widzi, ze to bez celowe. Ale spojrz na to z tej strony: masz 14 lat, siedzisz w domu z rodzina, nagle drzwi zostaja wywazone, wbiega paru ruskich i gwalci twoja matke i mlodsza siostre, zabija ojca i wychodzi jak gdyby nigdy nic. Teraz posiedz chwilke, pomysl, wczuj sie troche w ta sytuacje i powiedz: nie zaczolbys za to zabijac ruskich? Nie bronie terrorystow, ale ty ich nazywsasz fanatykami i chwastami do wyrwania. Moze sa tymi chwastami, ale te chwasty wladze Rosji same sobie wychodowaly. Rozumiesz juz troche o co chodzi yasinowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co bym zrobil bo nigdy w takiej sytuacji nie bylem, ale napewno cos bym robil bo jestem patriota

 

8O Idź się leczyć. Masakrowanie niewinnych ludzi nazywasz patriotyzmem?!!! 8O . Ty jesteś psychol a nie patriota :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytac wszystkich postow ;P duzo ich:D napisze tylko ze Rosja nie moze sie ugiac pod grozbami Czeczencow;]

 

Rosja to kraj zlozony z takich "Czeczeni" ;] nie pamietam z ilu dokladnie takich "czesci" sklada sie wielska maticzka;] ale to rzad wielkosci 20-40 :o Wyobrazcie sobie ze pozwalaja jednym sie odlaczyc:O Zaraz inne zniewolone narodowosci mogly by sie oderwac;] i o to im chodzi :P

 

a czeczencow to oni strasznie rzna:/ wystarczy wejsc na ogrish.com i przeszukac troche forum :/ po obejrzeniu kilku rozstrzelan sami pojedziecie do rosji i wezmiecie zakladnikow:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że kobiety są terrorystkami. A co w tym niby dziwnego? Kobiety były terrorystkami od zarania terroryzmu, bo świetnie się do tej roli nadają. Mniej chętnie są wykorzystywane tylko przez Arabów z uwagi na inną pozycję kobiety w ich kulturze.

chyba powinniśmy tu wyraźnie oddzielić role kobiet w organizacjach typu IRA , ETA (które praktycznie są słabe i mało znaczące) a w organizacjach terrorystycznych pochodzenia blisko wschodniego ...i czeczeńskiego dla jasności...

Co do Twojej wiadmości o wymordowaniu wszystkich mężczyzn w Czeczenii, to ona afi - całkowicie się zgadza.  

wyczuwam nutkę ironi...? czy się tylko mylę? explain :)

Podsumowując początek dyskusji. Przejrzałem właśnie temat od początku i wyszło mi, że trzech uczestników jest przeciw terroryzmowi, trzech stara się zachować neutralność (na zasadzie, że nie popieram, ale motywy rozumiem), a sześciu sympatyzuje z terrorystami.

Dość szokujące proporcje.

Dwa razy więcej za niż przeciw.

Może to dlatego, że naszego kraju nie dotknęła na razie ta mroczna plaga?

W końcu każdy patrzy raczej przez pryzmat najbliższego otoczenia.

żeby była jasność jestem przeciw terroryzmowi w wydaniu bliskowschodnim, ale sytuacja czeczeńska to inna bajka...tak jak i inną historią jest też kto walczy po stronie czeczenów... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam niektore wypowiedzi to mi sie plakac chce. Kuzwa ludzie gdzie wy zyjecie

Slayer jakie walki na maczugi co ty czlowieku pierniczysz?? Ruscy weszli z zajebiscie uzbrojona armia do panstwa ktore od lat klepie bide. Przeciwko ludziom z kalaszami (co jest maksem w uzbrojeniu) stanely wojska lotnicze, pancerne, nie omieszkano tez kilkanascie lat temu potestowac sobie na Czeczencach broni chemicznej i biologicznej.

Ciekawe jakbyscie spiewali jakby ukazalo sie w mediach troche zdjec i filmow z poczynan wojsk roysjskich w tamtych rejonach.

Mysle ze wiekszosci nawet byscie nie scierpieli ogladajac.

Ile razy spedzano ludzi z wioski do stodoly i ja podpalano. Tak dla jaj, dla rozrywki. To wam tez sie podoba?? Uwazacie ze to ludzkie??

 

Teraz niech milosnicy ruskich mi powiedza jak tak male panstewko ma stanac w walce z 3 bodajrze armia na swiecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie o tym pisałem.. o czym mówi Jonathan.. czy wy jesescie slepi jak wami maniupulują... USA sprzeciwiło sie ONZ i połowie europy i pojechało rozbrajac 60letniego dziadka z broni bilogicznej, która jest taka samo zgrzybiała i stara jak dziadzia saddam..

Czemu nie pojechali do Korei? Czemu nie do Pakistanu? Czemu nie na kubę? Czemu nie do Chin? Czemu nie do Gruzji? Czemu nie do połowy państewek afrykańskich?

Bp to jest wielki BIZNES.. polityka to biznes.. i naucczie się wreście że do niczego onnego to nie służy..

Za komuny was okradali z "godności" wyboru partii... a teraz okradają z leków i mozliwości pracy...

 

Takich przykładów moznaby mnozyc. NP. czemu dyktatury komuny nie przewróca w chinach? co wiecej opłacają i budują tam fabryki, a M$ współpracuje nad budową oprogramowania filtrującego pozycję komuchów...

Czemu nikt nic nie powie rosji w sprawie czeczeni czy afganistanu kiedyś - bo to niewygodne.. lepiej powoli wykrwawiać wroga uzywając innych krajó niz samemu wdawac sie w walkę z dogorywającym blokiem wschodnim...

Myslicie ze czemu nam pomogli w 80....

Myslicie ze czemu nie pojadą gdzie indzej

bo po co.. to nie ich - polityka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co bym zrobil bo nigdy w takiej sytuacji nie bylem, ale napewno cos bym robil bo jestem patriota

 

8O Idź się leczyć. Masakrowanie niewinnych ludzi nazywasz patriotyzmem?!!! 8O . Ty jesteś psychol a nie patriota :evil:

przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi i przeczytaj swoje, i zobacz kto mowi o zabijaniu, eksterminacji, mordowaniu, ty mi mowisz ze ja jestem psycholem, czlowieku, to ty napisales, ze chcesz zrownac z ziemia czeczenie !!!! to ty napisales, ze popierasz ruskich, ze chcesz zeby wymordowali czeczencow, kto tu jest psychopata(?) myslisz, ze jak staniesz w obronie grupki dzieci, a zagazujesz caly narod to jestes swietym, nie jestes psychopata(?), lecz sie, zobaczyles cos w telewizji i myslisz, ze znasz cala prawde, mam nadzieje, ze tym dzieciakom nic sie nie stanie, a terrorysci zostana zabici albo pojmani, ale czeczenia powinny sie mocno zainteresowac organizacje miedzynarodowe i to jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niektórzy podjęli się niewykonalnego zadania dopisania moralnego usprawiedliwienia dla terroryzmu.

Terroryzmu nic nie usprawiedliwia.

Ale spojrz na to z tej strony: masz 14 lat, siedzisz w domu z rodzina, nagle drzwi  zostaja wywazone, wbiega paru ruskich i gwalci twoja matke i mlodsza siostre, zabija ojca i wychodzi jak gdyby nigdy nic. Teraz posiedz chwilke, pomysl, wczuj sie troche w ta sytuacje i powiedz: nie zaczolbys za to zabijac ruskich?

To nie.

I wiele podobnych tu napisanych też nie.

 

Nie ma zgody na stosowanie odpowiedzialności wobec kogoś tylko dlatego, że urodził się Rosjaninem (czy, jak wolicie ruskiem) i mieszka w Moskwie, albo mieście Biesłan.

Jest tylko jeden system, który stosuje odpowiedzialność zbiorową, tylko z tytułu przynależności do jakiegoś narodu. Nazywa się faszyzm.

Ja bym nie chciał żyć w faszystowskim kraju.

 

Wcale mnie nie dziwi, że Asłan Maschadow odciął się od psychopatów z Biesłana. Niby co miał zrobić? Morderców mało kto lubi. Ani Rosjanie, ani Niemcy, ani Anglicy, ani Amerykanie. Tylko niektórzy użytkownicy Tweak'a.

 

Dla mnie to chorzy mordercy. Nie Czeczeni jako naród, ale psychopaci ze szpitala w Budionnowsku, teatru w Moskwie i szkoły w Biesłaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niusy

Napastnicy domagają się wycofania wojsk rosyjskich w Czeczenii i uwolnienia bojowników wziętych do niewoli w czasie czerwcowej operacji rebeliantów w sąsiadującej z Osetią Inguszetii. (

wypuszczono także 26 osób (kobiety i dzieci), widać nie są to mordercy jak to niektórzy sugeruja, lecz bojownicy o wolność kraju :!: To że uciekli się do straszliwego terroru swiadczy o desperacji i braku nadzieji :!: miejmy nadzieję, że nikomu nic sie nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niusy

Napastnicy domagają się wycofania wojsk rosyjskich w Czeczenii i uwolnienia bojowników wziętych do niewoli w czasie czerwcowej operacji rebeliantów w sąsiadującej z Osetią Inguszetii. (

wypuszczono także 26 osób (kobiety i dzieci), widać nie są to mordercy jak to niektórzy sugeruja, lecz bojownicy o wolność kraju :!: To że uciekli się do straszliwego terroru swiadczy o desperacji i braku nadzieji :!: miejmy nadzieję, że nikomu nic sie nie stanie
dokładnie, i cazasem śmieszy mnie jak ktoś biegnie w bluzie z napisem cccp...

żebyście sie bardziej zainteresowali to wiedzielibyście że te "akty terroru" których dokonują czeczeńcy są niczym wobec wyczynów rosjan w czeczenii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuszczono także 26 osób (kobiety i dzieci), widać nie są to mordercy jak to niektórzy sugeruja, lecz bojownicy o wolność kraju  :!: To że uciekli się do straszliwego terroru swiadczy o desperacji i braku nadzieji  :!: miejmy nadzieję, że nikomu nic sie nie stanie

Tak to istne anioły dobroci. Ale mają chwile słabości.

 

ze strony Polskiej Agencji Prasowej:

Podczas zajmowania budynku szkoły dwie osoby zostały zabite. Według AP, jedna z nich to ojciec dziecka, który próbował się przeciwstawić porywaczom, a druga to jeden z napastników. Później w szpitalu zmarło siedem osób, które zostały ranne.

 

ze strony magazynu Wprost:

Za kordonem bezpieczeństwa stoi tłum rodzin uwięzionych zakładników, czekając na wieści o swoich bliskich. Associated Press pisała, że ze szkoły dochodzą sporadyczne odgłosy strzałów. Ta sama agencja napisała wcześniej, powołując się na wysokiej rangi przedstawiciela rosyjskich służb operacyjnych w Biesłanie, że akcja terrorystów przyniosła 16 zabitych -12 osób miało zginąć w szkole, dwie osoby zmarły w szpitalu, zaś dwa ciała wciąż leżą przed szkołą i z powodu ostrzału nie można ich stamtąd zabrać.

 

Widocznie uparliście się dorobić moralne usprawiedliwienia dla mordowania niewinnych ludzi. Trudno. :(

Mam tylko nadzieję, że nigdy nie zetkniecie się z tym, że ktoś zaszlachtuje kogoś z Waszej rodziny, albo znajomych. Nie za jakieś winy. W imię wyższych celów. Światowego pokoju i sprawiedliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla Ciebie wszystko jest tylko czarne i białe :?: Za to jak ruskie dopuszczają sie mordów na znacznie wiekszą skalę to japy nie wydzierasz (tylko że tego nie podaje się do publicznej wiadomości bo dba o to słuzba bezpieczeństwa, za to że zabijają czeczeńskie dzieci nie ma żadnej reakcji, jak ruskich to cały świat patrzy na tą szkołę) :?: walcza o swoje państwo, a ruskie tylko o utrzymanie w ryzach ważnego dla nich rejonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...