Skocz do zawartości
Misiolo

Kiedy najlepiej kupowac kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jeżeli wogóle jest takie coś jak najlepsza data do zakupu komputera. Mi się zawsze wydawało że jest to październik-listopad. Bo to jeszcze długo przed świętami i są jakieś wyprzedaże. Mam już odpowiednią sumę uzbieraną na zakup i nie wiem czy kupować teraz czy się wstrzymać jeszcze trochę. Zresztą niewiem wogóle czy nie odłożyć tego na późniejszą datę bo czeka mnie w tym roku maturka a z nowym kompem będzie ciężko. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jakbym ja odkladal modernizacje mojego kompa to by bylo luty2005 chcialem wtedy to zrobic ale sasiad kupil AXP2200+ a ja mialem celka1,8 i mnie zazdrosc zrzerala wiec kupuj teraz i sie nie przejmuj bo ci to ze sklepow wycofaja/wyjdze cos nowszego spodoba ci sie i kupisz nowe nie sprawdzone przez kumpli :D ja tak kupilem moj wentyl i jest do dooooopy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy ile $$$ chcesz wydać i w jaki segment mierzysz - jeśli zamiarzałbyś zakupywać coś jeszcze na socA to się pospiesz - najlepsze co mozna na tą platformę dostać znika z rynku - mówię tu o bartonieM, co do grafy to też najlepsze w stosunku wydajnośc cena r9800pro juz niedługo będzie trudno dostępne...

 

a jak mierzysz juz wyzej (ja raczej skłąnaiłbym się ku temu) tzn platforma 64bit, być moze grafa na pci express - to moznaby sięjeszcze trochę wstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji czy opłaca sie zmienić z pIII 910 MHz GF2 384 MBramu na coś za okł 2800 zł bez obudowy dysku i cd

ja pierdziele kocham takie pytania a czy opłaca sie wymienić malucha na mercedesa S klasy ;p yyyyy no co Ty kto by zmianiał na taki szmelc :P:P:P no jasne ze sie opłaca maszynke całkiem dobrą za taka $$ zlepisz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do oplacalnosci zakupu 9800pro to bym sie klocil ;) w sklepach taki lepsiejszej firmy kosztuje 1100 zl a wczoraj widzialem za 1200 gf 6800 LE - notabene mocny model to to nie jest :) ale w testach (doom3) ma prawie 2x wieksza ilosc klatek niz 9800pro. Zawsze zostaje allegro - dzisiaj widzialem 9800pro saphire za 889 - to juz predzej sie oplaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Jeżeli wogóle jest takie coś jak najlepsza data do zakupu komputera.

Jeżeli chodzi o ceny to lipiec-sierpień, wakacje, urlopy - mały popyt, niższe ceny. Później początek września, ale już może być trochę drożej bo zaczyna się szkoła, gwiazdka to już będzie drogo i później gdzieś od lutego spadek. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...