Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

LOL zagralem na multi dzis nie odpalajac nawet singla - pomieszane z poplataniem ;]

 

zastanawialem sie dlaczego zachwycaja sie ludzie MP - myslalem ze tylko mapy sie zmienily a tu szok ... bedzie trzeba to wszystko rozpracowac ;]

 

zapowiada sie ciekawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 256mb ramu za malo, lub upewnij sie ze masz w configu taka linijke: "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR" :) a co do max fps91 to u mnie tez tak bylo ale potem samo (dziwne?!) sie naprawilo i juz widzialem wiecej niz 91 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w kampani brytyjskiej. Jestem w misji po wyładowaniu ze spadochronu gdzie jest most kolejowy a po drugiej stronie jest bunkier. I nei wiem co mam zrobić, czy przejśc ten most na druga strone co uważam za przynajmniej bardzo trudne albo go wysadzić, Chodizłem po drabinkach, kombinowałem i niewiem. Nawet chcialem go przebiec na ryzyko, ale zawsze dostaje serie. Czołgalem sie itp.

Pomozcie, bo reszta misji czkea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w kampani brytyjskiej. Jestem w misji po wyładowaniu ze spadochronu gdzie jest most kolejowy a po drugiej stronie jest bunkier. I nei wiem co mam zrobić, czy przejśc ten most na druga strone co uważam za przynajmniej bardzo trudne albo go wysadzić, Chodizłem po drabinkach, kombinowałem i niewiem. Nawet chcialem go przebiec na ryzyko, ale zawsze dostaje serie. Czołgalem sie itp.

Pomozcie, bo reszta misji czkea :)

zabili ci jednego kompana który zostawił ładunki gdzieś przy bunkrze ...

musisz podłożyc 4 na dole mostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze cos nie tak z gra. Nie pokazuje mi nic na kompasie w tej misji i jak dam Tab co mam zrobic to jest pusto. Nawet tych ładunków nei umiem znaleźć. Jakiś patch moze jest do gry.

Zacznij misje od poczatku.

W grze jest kilka takich miejsc widocznie.

Pozniej sie rowniez zacialem ale zrestartowalem misje i poszlo (jakie dokumentow nie moglem znalezc, ktore pozniej lezaly na stole kolo ktorego wczesniej caly czas lazilem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze cos nie tak z gra. Nie pokazuje mi nic na kompasie w tej misji i jak dam Tab co mam zrobic to jest pusto. Nawet tych ładunków nei umiem znaleźć. Jakiś patch moze jest do gry.

Zacznij misje od poczatku.

W grze jest kilka takich miejsc widocznie.

Pozniej sie rowniez zacialem ale zrestartowalem misje i poszlo (jakie dokumentow nie moglem znalezc, ktore pozniej lezaly na stole kolo ktorego wczesniej caly czas lazilem).

Nic to nie pomogło. U mnie to wyglada tak jak na załączonym screenie.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://paranoya.org/~gnz/save.rar

 

sciagnij tego autosejwa - wgraj i wciśnij gdziekolwiek F9

to jest sprzed mostu ... jak nie pomoże to dam ci sejwa zza mostu ...

 

dziwnie to troche u ciebie wygląda ...

 

u mnie jest tak:

 

biegniesz - jest komunikat o bunkrze:

 

Dołączona grafika

 

kumpel dostaje kulke i upuszcza ładunki

 

Dołączona grafika

 

podbiegasz do główno dowodzącego

 

Dołączona grafika

 

który odsyła cie po ładunki (juz aktywne)

 

Dołączona grafika

 

 

 

tak to u mnie wygląda ;]

powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...