Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Msz sprzet lipe i tyle. Nikt Ci nie obraza.

Jedynie Ty jestes obrazony ale tylko wg. Twojego widzimisie.

Chcesz na kompie za 500 pln grac w najnowsze gry.

Nic nie poradzisz jakbys chcial jechac 200km/h maluchem i kazdy kto bedzie Ci to uzmyslowial bedzie odrazu Cie obrazac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

czemu nie mógłbym grać w najnowszego medala? mam Celerona 2.0Ghz GeForce 4 MX 440 256 RAM  

DOOM3 mi poszedł więc czemu nie moh pa?

Kup lepszy procesor, karte graficzną i dokup ramu to sobie pograsz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam jak dla mnie duży problem, podczas instalacji CoDUO instalator prosi mnie o druga płytę, gdy ją wrzucam i klikam ok, instalator nie odczytuje drugiej płyty tak jak by jej nie było. Nie wiem co mam z tym problemem zrobić. Czy potrafilibyście mi pomóc? Z góry wielkie, a wręcz ogromne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich. Szukam pomocy utknołem na misji w Holandii po wysadzeniu mostu wrazam do zabudowań z jednym komandosem i nie wiem co dalej. Wsiadłem na ciężarówkę stojącą w szopie i pokazało mi sie kilku niemców ale po przejechaniu jakiegoś samochodu nic dalej sie nie dzieje. Nie mogę zejść z ciężarówki. Za pomoc dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby był słaby najwyżej powinienas napisaś że musze go podregulować . czy gdybym dokupił jeszcze 256 Ram to było by lepiej? i jaką karte grafiki niedrogą a dobrą kupić?

Myśle że ram nie pomoże a co do dobrej karty graficznej to nawet jak będziesz miał super karte a słaby procesor to niewiele pomoże bo co z tego że będziesz mia ładny slide show ja bym na twoim miejscu sprzedał płyte główną z procesorem i grafiką ( Celerony są do d... jeśli chodzi o gry co Ci wcisnął sprzedawca w sklepie że to kupiłeś ?? ) kupił porządną płyte główną 260-320 zł polecam MSI KTV.... do tego jakiegoś Athlona np 2800+ 420-440 zł do tego kostke ramu 256 150 zł no i grafike jakiegoś Radeona 350-400 zł co daje sume około 1200 zł niestety jak chce się grać to trzeba inwestowaćw sprzęt na takim kompie pograsz komfortowo w każdą gierke na rynku i przez następny rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać. W multi nadal sporo gram i myślę, że dodatek ten wniesie do gry trochę świeżości - jakieś bronie, mapki, tryby gry itp.

Elo Dziobak. Właśnie przed chwilą przeczytałem Twój post, a przed kilkoma minutami zarejestrowałem się na tej stronie, albowiem uważam, iż jest bardzo fajna :wink:

 

W gruncie rzeczy pisze tylko dlatego, gdyż mam pewną informację, którą uważam że powinienem tu zamieścić. Piszesz, że grasz sporo na multi, i mam tutaj propozycję dla wszystkich takich graczy.

 

A jest nią klan United Offensive <SzlachtaSquad> !!! :D

 

Chcielibyśmy przyjąć nowych członków, bez względu na wiek i umiejętności. Jeśli chcecie się o nas dowiedzieć więcej wejdzcie na stronę www.szlachtasquad.14.pl i obejrzyjcie dział rekrutacja. W tejże sprawie jednakże piszcie do mnie na numer gg 2870386. Obiecuję, że odpowiem na wszystkie pytania.

 

Dziobaku - jeśli nie masz klanu, a chciałbyś do jakiegoś dołączyć, to serdecznie Cię zapraszamy do nas :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozcie mi bo mam problem w ogole z uruchomieniem tej fajnej gry!Gra zainstalowala sie normalnie bez zadnych problemow.Po wcisnieciu "NEW GAME" gra zaczyna sie ladowac,po chwili wyskakuje ERROR-

 

"2 sound file(s) are missing or in a bad format"

w okienku no i oczywiscie moge tylko wyjsc z programu.

 

Sciagalem dodatkowe save,bo myslalem ze moze pierwsza misja jest uszkodzona,ale w kolejnych pojawilao sie to samo,z tym ze z wieksza iloscia(dajmy na to 169 sound file(s) are missing or in a bad format).

Robilem prawie wszystko poprzez instalowanie na nowo,dierect-y,sterowniki do dzwiekowki i nic,dalej to samo.Poradzcie co mam robic.

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was ukończoną tą gre bardzo bym prosił o savy jak mozna ?PLEASE!!

 

coraz cześciej mnei wkurza ta gra,teraz jestem w takeij misji z ta LORNETKA co namierzam pozycje tych strzelających do mnie ,niewiem jak sie rozprawić z nimi ,jak i zastrzele to na ich miejsce pojawiaja się nowi i tak cały cas to jest bez sensu niewiem jak ta misje przejść

moze ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nabylem Call Of Duty + United Offensive, wszystko oczywisie oryginalne. Probuje pograc z kolesiem, zakladajac serwer, okazuje sie ze nie widzimy postawionych przez siebie serwerow , mozemy sie spotkac na jakims, ale postawione przez nas serwery nie sa widoczne , moze mi ktos wyjasnic w czym jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość michalwienia

wie ktos czemu nie moge grac w sieci wpisuje oryginalny cd key klikam na verify i wyskakuje takie cos "key appears to be valid" a jak wpisuje jakis wymyslony to wyskakuje "key does not appear to be walid" i w jednym jak i drugim przypadku nie moge wejsc z tym ze ten drugirozumiem le pierwszego nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jak wpisujesz org cd-keya to wyskakuje wlaśnie to ale dziala.

Może prubujesz wpisać keya z Call of Duty do UO ?

Call of Duty i UO mają osobne keye.

\\Edit

problem zalatwiliśmy na gg :D

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona 1800+ abita nf7,512 ramu i radeona 9100 saphire.Podczas gry wszystko staje w miejscu nie moge nic zrobic,musze zrestartowac kompa.co mam z tym zrobic.uy mojergo kumpla wszystko ladnie chodzi ma podobny sprzet tylko ze ma geforca?czego to moze byc wqina?sterownikow do radka ?prosze o pomoc.z gory dzieki.pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem:((

jak pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>e gre bez dodatku do wersji 1.4 wyskakuje blad ze mam zla wersje pliku pak0.pk3 i instalacja zostaje zakonczona niepomyslnie

co zrobic?? ktos tu mial taki problem ale nie ma napisanego rozwiazania:((

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące 2 Problemy

1) Po włączeniu gry Call of Duty - United Offensive i wyjściu z niej odświeżanie monitora przestawia się ze 100Hz na 60 Hz

I po każdym wyjściu z gry musze zmieniać te ustawienia

 

2) Po wejściu do Gry i zminimalizowaniu jej np. przez program "Q3E Minimizer_v1.45" Zmienia mi się jaskrawość obrazu BRIHTERS "Ciemnieje" i trzeba go przestawiać w opcjach (W opcjach niby wszystko jest ok - jaskrawość ustawiona jak trzeba a mimo to obraz jest ciemniejszy)

 

Ostatnio zmieniałem K. Grafiki z Nvidia LEATEK 64 MEGA i 64 Bity na ATI HIS 9550 128 & 128

 

I od tego zaczęło się kopać

Wcześniej niby na gorszej karcie chodziło idealnie

 

 

Zmieniałem już kilka razy sterowniki do ATI niby są najnowsze ze strony www.ati.com Ale cały czas kibel. Dzieje się to samo. :mur:

 

 

Mój sprzęt to

 

P4;768 Ramu; Karta grafiki ATI HIS 9550 128 & 128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zainstaluj sobie program RefreshLock - on znajduje i ustawia maksymalne odswiezanie monitora w kazdej rozdzielczosci we wszystkich grach

 

2. jesli wrocisz do gry po zminimalizowaniu wejdz do opcji graficznych i tylko lekko rusz brightness w ustawienaich grafiki, a wszystko wroci do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Udało się może komuś zrobić obraz dysku do tej gry programem Paragon CD-ROM Emulator 3.0 PL??? To znaczy obraz zrobiłem tylko, że przy uruchamianiu gry wyskakuje mi: "Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application"... Miał może już ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Udało się może komuś zrobić obraz dysku do tej gry programem Paragon CD-ROM Emulator 3.0 PL??? To znaczy obraz zrobiłem tylko, że przy uruchamianiu gry wyskakuje mi: "Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application"... Miał może już ktoś taki problem?

1309236[/snapback]

1) Zerkne na ten Programik

Ale nie doczytałęś chyba że na starej karcie teoretycznie gorszej niemiałem takich szopek i odświeżanie pulpitu było zwsze na 100 Hz po wyjściu z gry a teraz poprostu nie pamięta tego i zapisuje mi 60 HZ CO JEST BARDZO DENERWUJĄCE

 

Ale programik sobie wyprubuje

 

2) O tym suwaniu suwaka też wiem bo ciągle tak robie ale wcześniej też nie było takiej maniany Czemu ten obraz ciemnieje !!!! Dlaczego tak się dzieje !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka przejrzałem to forum ale chyba nie ma tu mojego problemu

 

jak wrzuce mapę do katalogu to przy uruchamianiu gry wywala mi komunikat"Could't load default_mp.cfg"

jak te mapę wywalę to wszystko jest ok.

Ostatnio uruchomilem opcję śćagania danych w MP i ściągneło mi barbarossę fajna mapka tylko że ja skończę grać to juz się nie uruchomi drugi raz tylko wywala ten komunikat trzeba wtedy wykasować ściągnięte pliki i po uruchomieniu gry znowu je sciąga i znowu mozna grać . Może ktos miał ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze keidy w moich rekach bedize call of duty 2?? kurcze jedynke przeszedlem teraz czas na dwojke a tu narazie sie na toi nie zapowiada! sadzac po sreenach moj sprzet bedzie mogl sie wykazac:D hehe licze na to ze mnie gra nie zawiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...