Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zaczyna coraz bardziej denerwować.

 

Z jednej strony, wszystko za każdym razem inne jest, każdy ludek jakby swoje życie miał, raz przeżye ten, raz tamten itp to mi się bardzo podoba. Ale bardzo często MUSZĘ w KONKRETNYM miejscu na planszy stanąć aby dany skrypt się uruchomił i aby można było ruszyć całą akcję dalej. Parę razy miałem tak, że powtarzałem jaki fragment, bo mnie "niewiadomo skąd" zatłukli [uroki harda], znałem trasę na pamięć, stanąłem w miejscu docelowym, ale tak niefortunnie, że 2gi koleś nie mógł podejść do ściany. I nie wygłosił swojej mowy i misja się nie ruszyła dalej, puki nie zwolniłem mu miejsca - 10 pixeli aby mógł ściany dotknąć. No i standart z nieskończoną liczbą ludków przy karabinach maszynowych, ale jak się ich podejdzie "od tyłu" to się okazuje, że jest ich tam tylko 2ch, a 5 min wcześniej można było tak do usranej śmierci ich killowac i zawsze nowy się tam pojawiał.

 

Jak narazie [gram teraz ruskimi, muszę jakiś 2ch kolesi osłaniać] najlepiej mi się grało podczas lotu B17.

Przeszlem wczoraj gre i zgadzam ie z kolega w 100%

 

male podsumowanie :twisted:

 

+PLUSY+

 

-bardzo ladne obiekty broni (w sumie takie same jak w poprzednim CoD- no i duzo lepsze niz w MohAA-Pacific Assault (na razie tylko demko) ) i ich dobra animacja

 

-ladne obiekty postaci ..moze nie jakies ultra ale nie przypominaja kukielek i sa dobrze animowane

 

-ciekawe misje gra nie nuzy od poczatku do konca,dynamiczne momenty poscigowe przeplatane misjami skradanymi lub pelnymi ostrej rozpierduchy :twisted:

 

-klimat i jeszcze raz klimat ...na klimat skladaja sie rozne czynniki gry, np paleta barw-czyli min tekstury , muzyka , gameplay itd.

 

-efekty czasteczkowe..czyli wszelkiego rodzaju wybuchy, plomienie, dymy...bardzo ladnie to jest zrobione

 

- dzwieki w grze ...czyli no glosy postaci lub odglosy strzalow itp ...nice 8)

 

-MINUSY-

 

- slaba interakcja z otoczeniem ..po czesci wynika to z enginu ..ale czasami po prostu mogli sie bardziej postarac, po prostu ewidentnie czuc ze gra "pozwala" nam od czasu do czasu cos zniszczyc a cala reszta jest undestructible :roll:

 

-skrypty skrypty i jeszcze raz skrypty...bardzo czasami irytujace...nie bede sie tutaj powtarzal dlatego powyzej zacytowalem kolege d4gdy sobie uswiadamiamy podczas gry na jakich zasadach gra funkcjonuje klimat troszke siada...strasznbie irytujace sa misje typu "oczysc budynek" stoisz sobie w oknie i strzelasz do gosci ..i tak mozesz strzelac do zajeb#### ...dopuki nie dojdziesz do pewnego miejsca i akcja nie potoczy sie dalej goscie beda wyrastac jak grzybki po deszczu :evil: ..najbardziej widoczne jest to przy stanowiskach karabinow maszynowych...ehh

 

- stary juz nie ma co kryc engine ...na mojej budce widac juz ze engine nie wyrabia bardzo plynnie w pewnych lokacjach..na enginie UT2003/2004 moznabyloby dac duzo bardziej zlozone mapy i bardziej zlozone postacie niz to co pokazuje nam CoD-UO..nie mowie ze jest brzydko ale moglobybyc lepiej. duzo lepiej :roll:

 

oczywiscie mozna byloby napisac na temat tej gry duzo wiecej to tylko taka mala recka na szybkiego.

 

Generalnie gra bardzo bardzo mi sie podobala, klimat , grafika, gameplay ..kawal dobrej roboty , spisaliscie sie dobrze panowie z Gray Matter Studios :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie. Skrypty potrafią wku... na maksa. Mnie najbardziej doskwierało to w misji w Ardenach, gdzie trzeba było przejść most i załatwić działo samobieżne. Jak nie załatwiłeś ckm to mozna było i milion lat kombinować. Denerwujace to trochę w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z instalka !!!

 

Gra wymaga instalacji patcha 1.4

Jest on na plytce z dodatkiem.

Podczas jego instalacji (patcha 1.4) wyswietla sie taki oto komunikat

 

The file G:Program FilesCall of DutyMainpak0.pk3 i not a valid previous version and could not be upgraded

 

Co to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chyba juz u konca gry. Mam do konca oproznic budynek. Moi compadres stoja sobie na tym dziedzincu a ja biegam w kolko i nie moge znalezc zadnego niemiaszka do wykoszenia. Moze ktos podpowie jak ruszyc ten poziom. Wszystkie objectives mam zaliczone oprocz tej polegajacej na oczyszczeniu budynku do konca,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra chodzi bez problemu.

Ale oczywiscie sprobuje.

 

 

Update.

Nadal nie moge zainstalowac patcha 1.4

Zadnego nie moge zainstalowac - nawet starsze 1.3 powoduja ten sam blad :/

bo to jest chyba ten zonk ze jest wersja europejska i wersja usa .. tak bylo z MOHAA tez .. :(

musisz poszukac inengo patcha chyba ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chyba juz u konca gry. Mam do konca oproznic budynek. Moi compadres stoja sobie na tym dziedzincu a ja biegam w kolko i nie moge znalezc zadnego niemiaszka do wykoszenia. Moze ktos podpowie jak ruszyc ten poziom. Wszystkie objectives mam zaliczone oprocz tej polegajacej na oczyszczeniu budynku do konca,

Nie jestem pewien ale chyba tez mialem taki moment...jesli to ten ..sproboj cofnac sie ktoryms korytarzem troszke i poszukac jakiejs odnogi bocznej i dotrzesz do innego miejsca gdzie potoczy sie akcja dalej, o ile pamietam to chyba wtedy kompas zle pokazywal (tzn niedokladnie..wiec na wszelki wypadek nie sugeruj sie nim) to tyle co moge poradzic :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wykonczyc czolg  w 4 czy 5 misji.Jestem w takim duzym budynku i na rogu stoi czolg,a szkopy pruboja sie dostac do srodka.Podejzewam ,ze trzeba znalezc bazoke gdzie ona jest bo wszedzie juz szukalem ?

ThX

bazooka lezy przed domem tam gdzie czolgi podjezdzaja.

poprostu wyjdz przed dom i tam powinna lezec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra giera

ale troszke troszke za szybko się kończy.

Na moim konfigu chodzi rewelacyjnie, wszystko na maxa

Miałem małą obawe bo neostradowa CoD wywalała mi się do blue screna

co chwile (do czasu poprawki cata'ów).

Nie widze zależności i problemów z SP2

A dodatek ma w sobie patcha 1.40 sam go wgrywa i nie trzeba się mieszać

Moja ocena: 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chlopaki bo mam taki problem.. jak jest misja train bridge, po wypadnieciu z samolotu, dochodze do mostu i zostaje z calej grupy tylko ja i taki jeden koles.. kaze mi ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ladunki od kolesia ktory juz dawno padl (van dyke czy jakos tak) i wysadzic most.. tylko ze ja nie moge nawet znalezc jego ciala. cos jest nie tak pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy bo niewiem co robic!!!.Mam wielki problem z instalacja dodatku.Sam Cod idzie bez boli.......po tym instaluje patcha 1.4 i dalej united..... prosi o serial.Podaje taki jaki jest w instrukcji Cod a on mi ze jest niepoprawny.Co mam robic???Cod jest oczywiscie orginalny z orginalnej neostrady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobny problem

Instaluję CoD wersja PL

instaluję CoD UO wita mnie Patch1,4 instaluję ,

Dale instal CoD UO - cod -OK

Wersja społecza a wiec c..k OK

Uruchamiam leci wstępny filmik ,jest menu - klikam nowa gra pojawia się okno aby wybrać stopień trudności gracza i...... koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy bo niewiem co robic!!!.Mam wielki problem z instalacja dodatku.Sam Cod idzie bez boli.......po tym instaluje patcha 1.4 i dalej united..... prosi o serial.Podaje taki jaki jest w instrukcji Cod a on mi ze jest niepoprawny.Co mam robic???Cod jest oczywiscie orginalny z orginalnej neostrady

jak mozesz wpisywac seriala z Cod'a do Cod:uo O:

przecez to sa osobne gry to dlaczego ma miec ten sam serial :!:

wpisz serial od Cod:uo i bedzie dzialac.

Masz go na opakowaniu z plyty instalacyjnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobny problem

Instaluję CoD wersja PL

instaluję CoD UO wita mnie Patch1,4 instaluję ,

Dale instal CoD UO - cod -OK

Wersja społecza a wiec c..k OK

Uruchamiam leci wstępny filmik ,jest menu - klikam nowa gra pojawia się okno aby wybrać stopień trudności gracza  i...... koniec 

Znowu menu , opcje itp wszystko aktywne można zmieniać graf. dziwięk ale gierki nie moge uruchomić 

Jakieś rady może zły c..k - jakiś link gdzie można ściągnąć c..ka

zwieksz plik wymiany windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobny problem

Instaluję CoD wersja PL

instaluję CoD UO wita mnie Patch1,4 instaluję ,

Dale instal CoD UO - cod -OK

Wersja społecza a wiec c..k OK

Uruchamiam leci wstępny filmik ,jest menu - klikam nowa gra pojawia się okno aby wybrać stopień trudności gracza  i...... koniec 

Znowu menu , opcje itp wszystko aktywne można zmieniać graf. dziwięk ale gierki nie moge uruchomić 

Jakieś rady może zły c..k - jakiś link gdzie można ściągnąć c..ka

kolega chyba tu nowy :gitara2: radze zajrzec do regulaminu Forum zanim bedzie za pozno :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeszedlem ,calego coda ue.Jak dlamnie to troche zakrutki.Graliscie w multiplayerze,to dopiero wypas.Mozna jezdzic czlogami i jepami ,fajnie wyglada naparzanina,kazda ze stron ma po 2 czolgi do wyboru i jepa,mogliby cos dodac jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do mojego problemu i szukania rozwiazania.

Czy ktos zna moze jakis sposob (moze podmianka czegos w rejestrze tak jak za czasow MOH i dodatku spearhead) ?

Ja probowalem zmienic pewien wpis w ktorym byla zaznaczona wersja 1.1 (zmienilem na 1.4 :P ) ale niestety to nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...