Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Kaeres

a instalowales od nowa cala gre czy tylko cod:uo :?:

aha nie dawaj "plusss active" ;) po instalacji Cod, a przed instalacja UO. Dopiero po wszystkim zrob co masz zrobic.

mimo duzego wplywu na zdrowie radzil bym o witaminach rozmawiac na PW :wink:

 

a co do gry to pierwsza kampania to czyste esensja rzezi ... gralem na maxymalnym poziomie trudnosci i bylo sporo loadów w niektórych miejscach .. od latania na b17 zaczyna sie jzu duzo prościej ... moze 1-2 loadu do 7 misji ...

troche dziwny ten poziom trudnosci .. IMHO gra sie powinna im dalej tym trudniejsza robic .. a nie odwrotnie .. nie mniej zabawa jest przednia .. klimat fojny spoko .. szczegolnie przypadla mi do gustu ta mijsa z lataniem po lesie z tymi (francuzami???) .. w tej misji co sie most burzy ..

poki co 8 misja

 

fajnei ze sie zmienia nadal menu i filmik poczatkowy jest jakby takim streszczeniem kampani :)

 

gra syci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. nie mniej zabawa jest przednia .. klimat fojny spoko .. szczegolnie przypadla mi do gustu ta mijsa z lataniem po lesie z tymi (francuzami???) .. w tej misji co sie most burzy ..

Chyba chcaiales powiedziec z holendrami ;] bo na szczescie nic z tego co sie orientuje o francuzach nie bylo....i dobrze bo nie przepadam za zabami :P

 

A tak pozatym to wrazenia z singla bardzo bardzo pozytywne, szczegolnie na Veteranie w dodatku kampania kufajmanow najbardziej wymagajaca moim zdaniem szczegolnie ostatnia misja - odbicie wezla kolejowego z rak ubersoldatow Wehrmachtu gdzie kule lataja z dachow, budynkow, jezdza czolgi i w dodatku nadlatuje Rychu Lopata (Urlich Rudel :P ) w Stukasie.

 

W multi jeszcze ciekawiej sie dzieje duza grywalnosc, ogolnie duzy plus za danie mozliwosc obslugiwania roznych pojazdow ale totalnym kosmosem dla mnie jest mozliwosc posmigania rasowym coupe przypominajacym domek :PPP czyli Ferdinandem-Elefantem. Bardzo bym sie chcial jeszcze doczekac jakiegos moda w ktorym bedzie mozna smigac samymi tankami. Wiec jak na leciwy silnik kleja ]|[ czy jak kto woli ET to rewelacja. Narescie mozna zmajstrowac jakies konkretne natarcia :twisted:

 

Ps. Odpalil ktos CoD w wersji PL z tym dodatkiem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ps. Odpalil ktos CoD w wersji PL z tym dodatkiem ???"

 

Ja mam CoD PL i dodatek CoDUO wersja angielska .

5 razy instaluje i nic!!!!! tz. instalacja pełna ,jest wstępny film menu ( dziwne) i to jest koniec.

Czy to możliwe aby wersjaCoD pl nie pasiła zCoD UO angielską ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,po długim urlopie (dzieki sgj) widze że dużo ludzi łupie w najnowszy dodatek do call of duty, niestety zachciało mi się win2003 (full legal wersja 180dni) no i sobie nie mogę pograć, bo durny instalator nie chce współpracować z tą wersją windozy, czy ma ktoś link do patcha lub innej wersji instalatora, bo na oficjalnej stronie nic nie ma, próbowałem z NTSWITCH ale nie działa, także sposób z kopiowaniem plików do katalogu gry nie działa, stale jakiś błąd wyskakuje, z góry dzięki z rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywala gre jak ładuje mape CROSSROADS wczytuje i wywala błąd - komunikat w grze G Model Index: ERROR i qpa, Mam ver 1.41.

Czy ktos miał też taki problem??

Dziwne ze nie wywala do windy tylko odpala info w okienku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Wam sie, ze gry robione na silniku q3 byly zawsze jakies niedorobione pod wzgledem dzialania ?

Zawsze gdzie lezal problem. To w ustawieniach grafy, to jakosci tekstur, to wogole uruchomienie gry.

Jedyna gra pozbawiana wogole bledow jest sam q3 !

Carmack chyba sprzedaje niekompletne silniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem single. Niestety grało się krócej niż w zwykłego CoDa. Gra na jakieś 4-5 godzin (grałem na drugim poziomie trudności). Ogólnie wciąga strasznie. Cały czas mamy szybką akcję i cieżko złapać oddech. Misje bardzo ciekawe, choć trochę nierealistyczne (pilot zestrzelonego bombowca spada na ziemię, od razu spotyka grupę partyzantów i przyłącza się do nich rozwalając w tej misji dziesiątki niemców).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ta gra miała być realistyczna to byś dostał 1 kulkę praktycznie byle gdzie i byś umarł bez pomocy lekarskiej

jakbyś dostał w brzuch to lekarz by pewnie nie pomógł mógłby ci co najwyżej dać morfine i by tak nie bolało.

Więc mi nie gadajcie że realizm pola walki tak jak w WW2.

Widać nic nie wiecie o tej wojnie.

dostałbyś i twoje ciało leżałoby w krzakach a naokoło pełno much.

Jak myśle o podejściu niektórych do wojny to mi sie niedobrze robi,bo niektórzy uważaja że to taka rozpierducha jak naprawde.

N/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem moze smieszny ale jednak:mianowicie jak sie konczy ta misje co sie lata samolotem i gdy dostalismy to misja zaczyna sie jak partyzanci zabijaja trzech niemcow i wtedy ja stoje z nimi biore bron i co dalej nie wiem co szukac to sa holendrzy jakby co!!Oni klekaja a ja nie wiem co robic prosze o odpowiedz bo sam nie wiem.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludki zeby móc odpalic united offensive na polskiej wersji cod-a wystarczy po instalacji UO zamienic w katalogu main pliki :

 

localized_polish_pak2.pk1

na

localized_english_pak2.pk1

 

i tak postapic z wszystkimi plikami localized_ (chyba 4) i gra chodzi ale menu jest zrabane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST MISJA gdzie idzie sie wraz z 2 czolgami dochodzi sie do SQUARE i gdy tam dochodze i podchodze do gwiazdki z misja nic sie nie dzieje mam niby zabezpieczyc square ale tan na przeciwko nikogo nie ma przedemna leza porozwalane jakies autobusy czy tramwaje i stoi budynek z wielkim filarami nic nie moge zrobic bo nikogo nie ma Przeszedlem to od nowa kilka razy i zawsze tak samo mam patch 1.4 co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST MISJA gdzie idzie sie wraz z 2 czolgami dochodzi sie do SQUARE i gdy tam dochodze i podchodze do gwiazdki z misja nic sie nie dzieje mam niby zabezpieczyc square ale tan na przeciwko nikogo nie ma przedemna leza porozwalane jakies autobusy czy tramwaje i stoi budynek z wielkim filarami nic nie moge zrobic bo nikogo nie ma Przeszedlem to od nowa kilka razy i zawsze tak samo mam patch 1.41 co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...