Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem moze smieszny ale jednak:mianowicie jak sie konczy ta misje co sie lata samolotem i gdy dostalismy to misja zaczyna sie jak partyzanci zabijaja trzech niemcow i wtedy ja stoje z nimi biore bron i co dalej nie wiem co szukac to sa holendrzy jakby co!!Oni klekaja a ja nie wiem co robic prosze o odpowiedz bo sam nie wiem.dzieki

Miałem to samo cos sie zwaliło przy ładowaniu pomogło wpisanie recznie tej mapy od nowa:

map trainbridge

Misja zaczyna sie tak jak powinna tzn wisi sie na spadochronie na drzewie a dalej no to sam zobacz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu o tym dodatku jest tak cicho :o

przecież on jest boski.

ostro katuje go od wczoraj i jestem już w ostatniej kampanii.

czyli jest ciut za krótki, ale klimatem przebił podstawke, jest ciekawiej, dynamiczniej i naprawde klimatycznie. i jak zwykle radziecka kampania jest najlepsza;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam ten sam problem co kilku kolegów wcześniej. Mianowicie na mapce Neville (kampania amerykańców) doszedłem do domu na pobrzeżach obleganego miasta, bronie go i w końcu dostaje info "German tank coming from the north", mam zniszczyc jeden niemiecki czołg który stoi sobie w miejscu i grzeje w budynek w którego broniłem, ale jest deficyt bazooki, gdzie ona jest? Szukałem w domu i poza nim, i nie ma jej. Where is it?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam ten sam problem co kilku kolegów wcześniej. Mianowicie na mapce Neville (kampania amerykańców) doszedłem do domu na pobrzeżach obleganego miasta, bronie go i w końcu dostaje info "German tank coming from the north", mam zniszczyc jeden niemiecki czołg który stoi sobie w miejscu i grzeje w budynek w którego broniłem, ale jest deficyt bazooki, gdzie ona jest? Szukałem w domu i poza nim, i nie ma jej. Where is it?

pozdro

Nie pamietam kierunku, ale patrzac od frontu budynku to po prawej lezy na "tarasie" przy murku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem to chateau, dzieki za rade Analfabeto :wink: teraz jestem na terytorium Niemiec :D Mam odczucie ze niektóre misje są przydługawe i monotonne - np. ta z b17, niby fajna, ale po 5 minutach ziewac sie chce :) A co do multi - wymiata :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego większość polaków jest debilami jeśli chodzi o gre w multi jak gram w UO to np jestem w Axis i jest nas 3 a Allies 5 i dołączyło 2 kolesi przez 2 minuty siedzieli na spekcie po czym dołączyli do Allise i wyszło 7 na 3 to jest jakaś paranoja .

jak gram na zgranicznych serwach to każdy bierze auto-asign i niema problemu tylko polacy to takie głąby.

niestety

ale raz grałem w teamie było na 3 a wroga 13 i to polacy.

Ale jak we 3 wygralismy z lamami to połowa przeszła do nas

nie rozumiem tego oni chyba chcą byc w teamie gdzie najlepsi wygraja za nich :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest niestety. Niektorzy z nas sa kompletnymi lamami w multi.

Jak przegrywaja axies to przechodza w nastepnej rundzie do alies.

Na zagranicznych jak mowisz to jest wlaczona opcja na serwie wyrownywania teamow, wiec tam nigdy nie bedzie za duzo, zawsze po rowno.

Zarzylo mi sie i to nieraz jak w 3 na 10 napierdzielalismy i wygralismy, a potem na odwrot bylo u nas 10 a u nich 3 hehehe :lol:

Masz racje kazdy chce byc z tymi najlepszymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat gra w normalnego CoD-a i on 61 n1 6 to z palcem w **** wygra a ja w Uo 1 czołgiem 6 nie rozwale niestety może moglibyśmy kiedyś zrobić ze jak ktoś będzie gral 3 na 13 lub cos to bisze i UO tweak pakuje sie na serwer mu pomóc ale by sie kolesie zdziwili ae chyba dużo osób z tweaka nie gra Uo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie COD i UO to przede wszystkim multi:) w singla gram tylko gdy mam kaprawe pingi:P czasami mozna spasc z krzesla obserwujac innych graczy (jak ktos juz to napisal w innym topicu;]) no i uciekanie jeepem z flaga przed czolgami to tez ubaw nie maly:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w multi !!!! Ja gram już od roku w zwykłego CoD'a i jeszcze się nie znudził 8O :twisted:

potwierdzam:) ja gram od czerwca praktycznie codziennie i jeszcze mi sie nie znudzilo:P no a teraz pykam w dodatek i czuje ze szybko mi sie nie znudzi:D (chociaz studia...:/ wiec moge miec jakies przerwy od grania:()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem demko UO, zainstalowałem, przeszedłem ( strasznie krótkie ) i naprawdę mi się spodobało :D Szczególnie sam koniec jak żołnierze się cieszą z udanej akcji :)

 

PS. Czy mi się tylko wydaje czy naprawdę demko ma mniejsze wymagania niż "standardowe" Call of Duty :?: :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...