Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

zadziałał mój seve kobe'iemu wiec zdjąłem fotki z serva ;]

 

co do cod2 - wczoraj grając w sieci 'usłyszalem' o tym ale nie wiedziałem czy to prawda ...

 

jeżeli tak to też jestem w szoku i powiem że będzie to najbardziej oczekiwana przezemnie gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zainstalowałem tę gę i mi wywala błąd w stylu:

 

17 sound files lost or on bad format

 

czy coś takiego nie pomaga reinstalacja. Dodam że przedtem gra chodziła ok (tzn podstawka ale i ona sama nie chce teraz chodzić)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do GLOBAL BANA to nalezy zmienic w MULTIPLAYER OPTIONS cd-keya na tego samego co macie w starym CODzie. Powinno pomoc.

ole!

A ha i jeszcze jedno! powrocily najlepsze serwery do COD!!

TACT OPS!

ajpi serwers TO#1 (Cod - "zwykły") 217.153.86.86:28990

oraz TO UO 217.153.86.86:28980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brzydki komunikat w tejże gierce mi "wyskoczył" :

CM GeneratePatchFacets:bad parameters: (3151,0,04FAD458)

Oczywiście grać dalej nie sposób Sad((

Jakieś sugestie ?

P.S. A to United Offensive jest takie ciekawe...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam -- mam pytanie czy ktos wie jakie zmany wprowadza ten patch 1.51 do UO jest moze jakas polska strona ktora opisuje te zmany itp -- czy dochodza jakies nowe mapki do tryby MP.I jeszcze jedno szukam tego patcha pod Linuxa do UO i jakos nie znalzlem jesli ktos wie gdzie go mozna sciagnac prosze o odpowiedz --- Z gory wielkie dzieki.Pozdrawiam :D

 

 

---MANIACY COD:UO ŁĄCZCIE SIE--- :lol: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE POMOCY!

 

Po wprowadzeniu CD Keya okreslieniu katalogu docelowego w momencie gdy ma sie zaczac "wlasciwa" instalacja wywala mi cos takiego:

 

 

Błąd transferu nośnika

Błąd 1610: Dane konfiguracyjne dla tego programu są uszkodzone. Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej.

 

 

Do pomocy technicznej juz napisalem, ale moze ktos juz widzial cos takiego? Ktos sie z tym spotkal? WIELKIE PLZ FOR HELP!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziałał mój seve kobe'iemu wiec zdjąłem fotki z serva ;]

 

co do cod2 - wczoraj grając w sieci 'usłyszalem' o tym ale nie wiedziałem czy to prawda ...

 

jeżeli tak to też jestem w szoku i powiem że będzie to najbardziej oczekiwana przezemnie gra ;]

Dzis w "Game Box'ie" mówili ze CoD 2 niby w przyszlym roku... ale cholera wie czy w to wierzyc... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję pilnie save'a z United Offensive. Chodzi o to , że zaraz po odprawie dot. zniszczenia dział w "Train Bridge" gra "staje" i wyrzuca błąd. Pisałem już na tym forum jaki ale niestety echo...

Pomyślałem sobie , że jak znajdę save'a z etapu ciut dalej to jakoś może przejdzie.

Jeżeli chodzi o dokładniejszy opis to poprzednie zadanie kończy się ucieczką na pace ciężarówki przez most i jest autosave , potem ten briefing i...sami już wiecie.

Proszę o pomoc bo nawet dość regularna korespondencja z Activision nie pomaga...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medal jest super ale tylko na dvd więc nie wszyscy pograja i niestety ja się do nich zaliczam. mam tylko nadzieje że w przyszłym roku takich numerów nie bedzie z CoD 2!

mam Celerona 2.0 Ghz GeForce 4 MX 440 256 RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medal jest super ale tylko na dvd więc nie wszyscy pograja i niestety ja się do nich zaliczam. mam tylko nadzieje że w przyszłym roku takich numerów nie bedzie z CoD 2!

mam Celerona 2.0 Ghz GeForce 4 MX 440 256 RAM

Nawet jakbys mial DVD to bys nie pogral w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie mógłbym grać w najnowszego medala? mam Celerona 2.0Ghz GeForce 4 MX 440 256 RAM

DOOM3 mi poszedł więc czemu nie moh pa?

Za slabego masz kompa i tyle. A to ze doom chodzi to o niczym przeciez nie swiadczy.

GF4mx umiemozliwi ci nawet odpalenie tej gry. 256 ram to tez duzo za malo jak na PA. Do tego jescze celina, ktora sie nadaje do pisania listow, a nie do najnowszych gier.

Pozatym to jest watek o CoD a nie MoH.

 

Co do gry (cod: ud)

To wg. mnie lipny. Gralem troche i jakos specjalnie fajny mi sie nie wydawal (do tego chodzi duzogorzej niz podsawa, a grafy duzo epszej ne widze.

Teraz świeta... to bede mial czas dokonczyc rozgrywka... tylko jakos mnie specjalnie nie ciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby był słaby najwyżej powinienas napisaś że musze go podregulować . czy gdybym dokupił jeszcze 256 Ram to było by lepiej? i jaką karte grafiki niedrogą a dobrą kupić?

PS. a o co chodzi Ci z tą sceliną? i myslisz że mój komp nadaje się tylko do pisania? wiem że można mieć zajebiście wypasionego kompa ale nie wszystkich stać a na takim jak mam też możne pograć w nowe fajne gierki przy niezłych efektach np. Far Cry i tak dużo mówi się o przestrzeganiu regulaminu a tu kazdy mnie obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...